PKO Gdynia Półmaraton 2025 – zmiany w organizacji ruchu
Wydarzenia inne

Teatrzyk Bezwstydny. Wyjdź na scenę!

Teatrzyk Bezwstydny. Wyjdź na scenę!

ikona Konsulat Kultury - Gdynia, ul. Jana z Kolna 25

ikona Wydarzenia inne

ikona Płatny, kup bilety

Teatrzyk Bezwstydny to miejsce, w którym każdy może wyjść na scenę i pokazać wszystko! Albo cokolwiek! 

Wydarzenie od 16 roku życia.

Jeśli śpiewasz, recytujesz, robisz gwiazdy, świetnie obierasz ziemniaki i chcesz się tym podzielić – to miejsce dla Ciebie! Masz piosenkę, którą chcesz sprawdzić przed obcą publicznością? Pracujesz nad nowym numerem? Grasz na gitarze? Śpiewasz? Tańczysz? Robisz beat-box? Jesteś DJ'em? Chcesz się pokazać? To miejsce dla Ciebie! Przyjdź i wejdź na scenę! Nawet 15-sekundowy numer jest warty pokazania.
Jeśli lubisz, gdy coś się dzieje, ale wolisz nie być w centrum uwagi – przyjdź i usiądź na widowni. A może kolejnym razem znajdziesz się na scenie?

️Chcesz wystąpić?
Zgłaszasz to organizatorom najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem. Są dwie zasady – masz maksymalnie15 minut na scenie i nie wolno Ci zrobić nikomu krzywdy, więc jedyne, co Cię ogranicza to Ty! Organizatorzy zapewniają scenę i nie ponoszą odpowiedzialności za efekt artystyczny i estetyczny prezentowanych działań scenicznych.

Koordynator projektu: Magdalena Bochan-Jachimek

Idea Teatrzyku Bezwstydnego została zapożyczona ze Stanów Zjednoczonych. U jej podstaw leży przekonanie, że wielu z nas z chęcią spróbowałoby swoich sił na scenie, ale najczęściej nie ma ku temu ani okazji, ani miejsca. Teatrzyk Bezwstydny jest właśnie tym miejscem. Tutaj nie potrzeba żadnego doświadczenia bądź dyplomu – wystarczy chęć. Jeśli jest coś, co chcesz zaprezentować szerszemu gronu – zrób to! Nie musi to być nic spektakularnego – możesz nawet wyjść na scenę, żeby powiedzieć, że uwielbiasz malinowe lody.
Do tej pory na scenie Teatrzyku można było zobaczyć minimonodramy, improwizacje, stand-upy, recitale, a także próbę udowodnienia, że mężczyźni jednak mają podzielną uwagę! Były numery z palcami, polecanie ulubionych książek, granie na gitarach, saksofonach, łyżkach bądź rękach! Publiczność jest bardzo tolerancyjna i pozytywnie nastawiona.

  • ikonaOpublikowano: 02.10.2024 13:26
  • ikona

    Autor: Paweł Jałoszewski (pawel.jaloszewski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 07.04.2025 13:49
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona