PKO Gdynia Półmaraton 2025 – zmiany w organizacji ruchu
Co nowego

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu wysoko w rankingu "Wprost"

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zajęła wysoką pozycję w ogólnopolskim rankingu uczelni niepublicznych tygodnika „Wprost", lokując się na 4. miejscu - wśród 87 szkół z całej Polski oraz zajmując 1. miejsce wśród uczelni z Pomorza. Ranking opublikowano w numerze 20/2012 z 14 maja 2012.


Najlepsza pomorska uczelnia

Według tygodnika „Wprost" Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni jest najlepszą pomorską uczelnią niepubliczną - oferuje wysoki poziom kształcenia zapewniając bardzo dobrą kadrę wykładowców, dba o dobry start swoich słuchaczy na rynku pracy, m.in. poprzez aktywną działalność Akademickiego Biura Karier oraz udział studentów w programach praktyk i staży przygotowywanych we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami i instytucjami.


WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to najstarsza pomorska uczelnia niepubliczna. Na studiach licencjackich i magisterskich kształci kadry dla biznesu, prawa i administracji, specjalistów zarządzania, finansów, rachunkowości, logistyki i bezpieczeństwa wewnętrznego.

Szkoła Wyższa Prawa i Dyplomacji w Gdyni znalazła się na 19. miejscu.

ikona

Najnowsze