Jak pracuje Urząd Miasta Gdyni i miejskie jednostki w majowy weekend? Sprawdź komunikat dla mieszkańców
Co nowego

Depesza kulturalna

Kolaz zdjęć przedstawiających wybrane wydarzenia kulturalne w Gdyni. Źródło: materiały organizatorów

Kolaz zdjęć przedstawiających wybrane wydarzenia kulturalne w Gdyni. Źródło: materiały organizatorów

Zapraszamy na cotygodniową depeszę kulturalną – przegląd bezpłatnych i dostępnych dla każdego – dzieci, dorosłych i seniorów - wydarzeń kulturalnych organizowanych przez gdyńskie instytucje kultury.



Zajęcia teatralne dla dzieci 7-13 lat

Zajęcia teatralne dla dzieci 7-13 lat

Przystań Chabrowa 43 zaprasza na zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7-13 lat, które odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach 16:30-18:30 w Sali Sąsiedzkiej w Przystani Chabrowa 43. Zajęcia prowadzi Inessa Lerner z Centrum Rozwoju Osobowości Artystycznej „Modern”.

Zapisy pod nr: 601 791 689.

UA Щиро запрошуємо на театральні заняття дітей од 7 до 13 років, кожнoго понеділка з 16-30 до 18-30 в сусідському будинку "Пристань ", за адресою вул.Chabrowa 43. Заняття проводить Пані Інесса Лернер з Центру художнього розвитку особистості "Модерн". Записи:

тел 601-7791-689

Oferta programowa: Każdy człowiek powinien mieć możliwość rozwoju własnej osobowości artystycznej przez całe życie. Sztuka sprzyja rozwojowi różnych zdolności i decyduje o postawie wobec otoczenia oraz o działaniu twórczym w życiu. Teatr, sztuka i inne zajęcia artystyczne wychowują człowieka, pomagają osiągnąć równowagę i wewnętrzną swobodę, uczą wyrażać emocje i uczucia, uskrzydlają fantazję, pomagają odkryć w sobie talenty, odprężają i rozluźniają. Wszystko, co człowiek chce powiedzieć, można wyrazić obrazem i sztuką teatralną, trzeba tylko otworzyć własną duszę i iść za marzeniami, wtedy wszystko jest proste i łatwe. Teatr jest jedną z rzadkich dziedzin działalności ludzkich, gdzie człowiek jest zaangażowany całkowicie: ciało, dusza, umysł i słowo.

Zajęcia kreatywne pomagają popatrzyć na rzeczy pod innym kątem, uczą myśleć i rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. Główne założenie programu to rozwój harmonijnej, otwartej i twórczej osobowości dzieci i młodzieży, poprzez działalność artystyczną oraz kreatywne przygotowanie do samodzielnego i niestandardowego myślenia. Inspirowanie do własnej twórczości, pobudzenie wyobraźni, rozwijanie przestrzennego i twórczego myślenia.

Autorski program nauczania:

  • Ćwiczenia wprowadzające, według systemu K. S. Stanisławskiego – trening aktorski
  • Ćwiczenia na wyobraźnie i koncentracje
  • Rozwój pamięci i wrażliwości
  • Praca nad emocjami
  • Etiudy pantomimiczne i muzyczne
  • Etiudy sceniczne, ruch sceniczny i taniec
  • Umiejętność pracy z tekstem,interpretacja tekstu
  • Treningi grupowe i zgranie zespołu
  • Zasady bezpieczeństwa i współpraca z partnerem
  • Kostiumy i dekoracje
  • Występy grupy teatralnej
Zajęcia są finansowane ze środków Rady Dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo.

Poniedziałek, 14 listopada, godz. 16.30-18.30

Przystań Chabrowa 43, ul. Chabrowa 43


Upleć własną bransoletkę - warsztaty plecenia makramy

Upleć własną bransoletkę - warsztaty plecenia makramy

Rękodzieło wraca do łask! Zbliżają się czyjeś urodziny, imieniny? Szukasz prezentu na święta? A może chcesz sprawić prezent sam/sama sobie? Przyjdź do Biblioteki Wiedzy, która proponujemy uplecenie własnej makramowej ozdoby.

Nie wiecie, czym jest makrama? To starożytna sztuka, polegająca na wiązania sznurków bawełnianych. Jest ona znana już od stuleci. Obecnie przeżywa swój renesans. Przy jej użyciu można zrobić bardzo wiele rzeczy dekoracyjnych i przede wszystkim użytkowych. Wykorzystując tę technikę, wspólnie stworzymy oryginalne sznurkowe bransoletki na szczęście.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe: wiedza@bibliotekagdynia.pl, telefoniczne: 58 622 09 00 lub osobiście w filii.

Wydarzenie sfinansowane w ramach środków Budżetu Obywatelskiego. Dofinansowanie Rady Dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana oraz Laboratorium Innowacji Społecznych.

Poniedziałek, 14 listopada, godz. 17.00

Biblioteka Wiedzy, ul. Świętojańska 141


Wybierz białego wilka - spotkanie z Zofią Reginą Turzyńską

Wybierz białego wilka - spotkanie z Zofią Reginą Turzyńską

Biblioteka Śródmieście zaprasza na spotkanie autorskie z Zofią Reginą Turzyńską, autorką książki „Wybierz białego wilka".

„Zamiast nienawidzić, kochają. Czy zamiast umierać, będą mogli żyć? Historia niby znana: dwa zwaśnione rody, pieniądze, władza i nienawiść, którą kolejne pokolenia wysysają z mlekiem swoich matek. A na tym tle zakazana miłość, doprowadzająca do tragedii. Allenburg to nadmorskie miasto, które wciąż żyje dawną legendą. Życie toczy się tu w cieniu wielowiekowego konfliktu pomiędzy rodem Flisów, którzy sprawują w Allenburgu rządy, a niesamowicie bogatą i zadziorną familią Hallmanów. Sara i Cyprian poznają się przypadkowo w autobusie i od razu nawiązują nić porozumienia. Problemy zaczynają się, gdy odkrywają, że zamiast kochać, powinni się nienawidzić.
Czy uda im się pokonać narastające przeciwności losu i intrygi najbliższych, które mają ich rozdzielić na dobre? Czy historia współczesnych Romea i Julii może zakończyć się szczęśliwie?" (opis za: lubimyczytac.pl)

Na uczestników czeka niespodzianka! W trakcie spotkania przewidziany jest poczęstunek — ciasteczka z przepisu z książki.

Poniedziałek, 14 listopada, godz. 17.00

Biblioteka Śródmieście, ul. Władysława IV 7-15


Zakon Rycerzy Zagiononego Woluminu - DKK dla dzieci

Zakon Rycerzy Zagiononego Woluminu - DKK dla dzieci

Biblioteka Wzgórze zaprasza na spotkanie Zakonu Rycerzy Zaginionego Woluminu - Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Porozmawiamy o książce „Zagadka srebrnego ducha" Agnieszki Stelmaszyk.

Spotkanie dla dzieci w wieku 10-13 lat. Zapisy: b.jasek@bibliotekagdynia.pl.

Poniedziałek, 14 listopada, godz. 17.00

Biblioteka Wzgórze, ul. Biskupa Dominika 3


Teatr dla dzieci: „Zaczarowany eliksir”

Teatr dla dzieci: „Zaczarowany eliksir”

Biblioteka Pogórze zaprasza dzieci od 3 roku życia do wspólnego oglądania. „Zaczarowany eliksir" to bajkowy spektakl, który przedstawia perypetie dwójki zwierzęcych przyjaciół. Niesforna małpka Gapcio oraz łatwowierny piesek Dyzio wyruszają w swoją szaloną podróż, pełną przygód i niesamowitych zwrotów akcji. Okraszoną pięknymi piosenkami oraz energetyzującym tańcem. Podczas wędrówki poznają zalety zdrowego odżywiania oraz dobrych manier.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne: +48 58 622 44 43 lub mailowo: filianr4@bibliotekagdynia.pl.

Spotkanie finansowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego „Teatrzyki, spotkania autorskie i warsztaty zapewniające twórczy rozwój dziecka w bibliotece Pogórze”.

Wtorek, 15 listopada, godz. 17.00

Biblioteka Pogórze, ul. Porębskiego 21


Warsztaty plastyczne dla dzieci „Dzień jeża"

Warsztaty plastyczne dla dzieci „Dzień jeża"

Biblioteka Pustki Cisowskie zaprasza dzieci na warsztaty plastyczne, podczas których rozwiniemy manualne zdolności, tworząc papierowe jeże różnymi technikami.

Obowiązują zapisy e-mail: filianr8@bibliotekagdynia.pl lub tel: 58 621 17 69. Dzieci w wieku 3-7 lat zapraszamy pod opieką dorosłych.

Wtorek, 15 listopada, godz. 17.00

Biblioteka Pustki Cisowskie, ul. Chabrowa 43


Laos - opowieść o Katu, Akha oraz Khmou

Laos - opowieść o Katu, Akha oraz Khmou

Biblioteka Chylonia Centrum zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Piotrem Wnukiem. Nasz gość opowie o swoich wyprawach do Laosu, kulturze i codziennym życiu animistycznych społeczności zamieszkujących ten kraj: Katu, Akha oraz Khmou. Dowiemy się m.in. w jaki sposób szaman odpędza nieszczęście, jakie znaczenie mają bramy z totemami znajdujące się przy wjeździe i wyjeździe z wioski, jak smakują czerwone mrówki i od jakiego warzywa pochodzi nazwa Laos. Podróżnik opowie też o wpływie chińskiej ekspansji inwestycyjnej na życie wioskowych społeczności.

Przed spotkaniem odbędzie się prezentacja o Turcji, którą przedstawi wolontariuszka biblioteki Canan Maraba (prezentacja w języku angielskim).

Wtorek, 15 listopada, godz. 17.00

Biblioteka Chylonia Centrum, ul. Kartuska 20B


Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych

Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych

Biblioteka Chylonia zaprasza na listopadowe spotkanie DKK, na którym będziemy omawiać książkę pt. „Serce" Radki Franczak.

Młoda dziewczyna z Polski jedzie z chłopakiem do Szwajcarii – chce poznać świat, zarobić pieniądze, wyrwać się z nijakości. Wika trafia do podupadłej rezydencji nad Jeziorem Genewskim, gdzie mieszkają tylko dwie kobiety - matka i córka. Ma pomóc w pracach domowych i zaopiekować się starzejącą się Shirley. Trzy kobiety spotykają się w momencie, kiedy ich życie zmieniają wydarzenia, na które nie mogły być gotowe. Podróż młodej Wiki okazuje się być podróżą w głąb siebie, wprost do swojego serca i jego największych pragnień. (Opis lubimyczytac.pl)

Wtorek, 15 listopada, godz. 17.00

Biblioteka Chylonia, ul. Opata Hackiego 33


Rośliny, które zmieniły bieg historii

Rośliny, które zmieniły bieg historii

Rośliny są dla nas czymś tak oczywistym, że nie zwracamy na nie większej uwagi. Okazuje się, że niektóre z nich miało ogromny udział w budowaniu cywilizacji, a inne mają wielki wpływ na nasze życie codzienne. Biblioteka Śródmieście zaprasza na opowieść, jak ludzkie życie poprzeplatane jest zielonymi pędami.

Czy to na pewno my udomowiliśmy pszenicę, a nie na odwrót? Dlaczego w XVIII wieku straż pilnowała pól ziemniaków we Francji? Gdzie podziały się Polskie konopie, które w XVI wieku były najczęściej eksportowanym towarem?

Wtorek, 15 listopada, godz. 17.30

Biblioteka Śródmieście, ul. Władysława IV 7-15


Zajęcia kreatywne dla dzieci 7-13 lat

Zajęcia kreatywne dla dzieci 7-13 lat

Przystań Chabrowa 43 zaprasza na zajęcia kreatywne dla dzieci w wieku 7-13 lat, które odbywać się będą w każdą środę w godzinach 16:30-18:30 w Sali Sąsiedzkiej w Przystani Chabrowa 43. Zajęcia prowadzi Inessa Lerner z Centrum Rozwoju Osobowości Artystycznej „Modern”.

Zapisy pod nr: 601 791 689.

UA Щиро запрошуємо на творчі заняття дітей од 7 до 13 років, щосереди з 16-30 до 18-30 в сусідському будинку "Пристань ", за адресою вул.Chabrowa 43. Заняття проводить Пані Інесса Лернер з Центру художнього розвитку особистості "Модерн". Записи:
тел 601-7791-689.

Oferta programowa:
Każdy człowiek powinien mieć możliwość rozwoju własnej osobowości artystycznej przez całe życie. Sztuka sprzyja rozwojowi różnych zdolności i decyduje o postawie wobec otoczenia oraz o działaniu twórczym w życiu. Teatr, sztuka i inne zajęcia artystyczne wychowują człowieka, pomagają osiągnąć równowagę i wewnętrzną swobodę, uczą wyrażać emocje i uczucia, uskrzydlają fantazję, pomagają odkryć w sobie talenty, odprężają i rozluźniają. Wszystko, co człowiek chce powiedzieć, można wyrazić obrazem i sztuką teatralną, trzeba tylko otworzyć własną duszę i iść za marzeniami, wtedy wszystko jest proste i łatwe. Teatr jest jedną z rzadkich dziedzin działalności ludzkich, gdzie człowiek jest zaangażowany całkowicie: ciało, dusza, umysł i słowo.

Zajęcia kreatywne pomagają popatrzyć na rzeczy pod innym kątem, uczą myśleć i rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. Główne założenie programu to rozwój harmonijnej, otwartej i twórczej osobowości dzieci i młodzieży, poprzez działalność artystyczną oraz kreatywne przygotowanie do samodzielnego i niestandardowego myślenia. Inspirowanie do własnej twórczości, pobudzenie wyobraźni, rozwijanie przestrzennego i twórczego myślenia.

Autorski program nauczania:

  • Rozwijanie zaciekawienia i oryginalnego myślenia
  • Giętki umysł – nietypowe twórcze podejście do zadań
  • Zapoznanie się z kolorami, kształtami i fakturą w działaniu twórczym
  • Rozwój umiejętności twórczego spojrzenia na przedmioty
  • Rozwój motoryki małej
  • Posługiwanie się różnymi materiałami w nietypowy sposób
  • Rozwijanie zdolności manualnych i konstrukcyjnych
  • Rozwijanie myślenia plastycznego i przestrzennego
  • Rozwijanie umiejętności planowania działań
  • Tworzenie rekwizytów i dekoracji do spektakli teatralnych

Zajęcia są finansowane ze środków Rady Dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo.

Środa, 16 listopada, godz. 16.30-18.30

Przystań Chabrowa 43, ul. Chabrowa 43


Mój własny zegar – warsztaty dla dzieci

Mój własny zegar – warsztaty dla dzieci

Biblioteka Pogórze zaprasza dzieci od 7 roku życia na wyjątkowe warsztaty zegarowe. Każde dziecko stworzy swój własny zegar analogowy, zapozna się z jego budową i działaniem. Do zegarów dołączymy karty pracy do nauki odczytywania godzin. Dzieci będą miały możliwość rozwinięcia swoich zdolności technicznych, artystycznych i stworzenia użytecznego i pięknego przedmiotu.

Warsztaty poprowadzi Magdalena Witt z Laboratorium Pomysłów WittLAB.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne: +48 58 622 44 43 lub mailowo: filianr4@bibliotekagdynia.pl.

Spotkanie finansowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego „Teatrzyki, spotkania autorskie i warsztaty zapewniające twórczy rozwój dziecka w bibliotece Pogórze”.

Środa, 16 listopada, godz. 17.00

Biblioteka Pogórze, ul. Porębskiego 21


Gotowość do obrony - wykład Kamila Sarapuka

Gotowość do obrony - wykład Kamila Sarapuka

Muzeum Miasta Gdyni zaprasza na wykład na temat gdyńskich fortyfikacji w dwudziestoleciu międzywojennym.

Gdynia, jako najważniejsze miasto portowe i główny port wojenny w II Rzeczpospolitej stała się miejscem, na którym miała się skupić obrona niewielkiego skrawka wybrzeża, jaki Polska otrzymała decyzją Traktatu Wersalskiego w 1920 roku. W tym celu rozbudowywano nie tylko Marynarkę Wojenną, stacjonującą od 1923 roku w gdyńskim porcie, ale również rozpoczęto przygotowania do umocnienia samego miasta. W tym celu wybudowano baterie przeciwlotnicze rozlokowane wokół miasta, baterię nadbrzeżną, a także setki schronów, w tym prywatnych.

O militarnych przygotowaniach do czasu wojny w Gdyni opowie Kamil Sarapuk ze stowarzyszenia Wiatr od Morza w ramach projektu „Gdynia Forteczna”, którego partnerem jest Muzeum Miasta Gdyni. Po wykładzie zaprosimy Państwa również do dyskusji.

Podczas wykładu zostaną zaprezentowane wyjątkowe zbiory polskich i zagranicznych archiwów, do których dotarł prelegent, dotyczących umocnień z okresu II Rzeczypospolitej.

Bezpłatne bilety do pobrania na stronie: bilety.muzeumgdynia.pl/rezerwacja

Środa, 16 listopada, godz. 18.00

Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy czarnego 1A


96. Teatrzyk Bezwstydny

96. Teatrzyk Bezwstydny

Teatrzyk Bezwstydny to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego każdy może wyjść na scenę i pokazać wszystko. Albo cokolwiek. Jeśli śpiewasz, recytujesz, robisz gwiazdy, świetnie obierasz ziemniaki i chcesz się tym podzielić – to miejsce dla Ciebie! Masz piosenkę, którą chcesz sprawdzić przed obcą publicznością? Pracujesz nad nowym numerem? Grasz na gitarze? Śpiewasz? Tańczysz? Robisz beat-box? Jesteś DJ-em? Chcesz się pokazać? Chcesz zagrać „Ostanie dni lata” na ukulele? – to miejsce dla Ciebie! Przyjdź i wejdź na scenę! Nawet 15-sekundowy numer jest warty pokazania (czasami nawet bardziej niż 15-minutowy).

Jeśli lubisz, gdy coś się dzieje ale wolisz nie być w centrum uwagi – przyjdź i usiądź na widowni. A może kolejnym razem znajdziesz się na scenie?

Chcesz wystąpić? Zgłaszasz to organizatorom najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem. Są dwie zasady – masz maks. 15 minut na scenie i nie wolno Ci zrobić nikomu krzywdy, więc jedyne, co Cię ogranicza to Ty.

Organizatorzy zapewniają scenę i nie ponoszą odpowiedzialności za efekt artystyczny i estetyczny prezentowanych działań scenicznych.

Koordynatorka projektu i prowadząca spotkanie: Magdalena Bochan-Jachimek.

Idea Teatrzyku Bezwstydnego została zapożyczona ze Stanów Zjednoczonych. U jej podstaw leży przekonanie, że wielu z nas z chęcią spróbowałoby swoich sił na scenie, ale najczęściej nie ma ku temu ani okazji, ani miejsca. Teatrzyk Bezwstydny właśnie jest tym miejscem. Tutaj żadne doświadczenie bądź dyplom nie są potrzebne – wystarczy chęć.

Do tej pory na scenie Teatrzyku można było zobaczyć mini monodramy, improwizacje, stand-up, recitale, a także próbę udowodnienia, że mężczyźni jednak mają podzielną uwagę! Były numery z palcami, polecanie ulubionych książek, granie na gitarach, saksofonach, łyżkach bądź rękach. Publiczność jest bardzo tolerancyjna i pozytywnie nastawiona.

Środa, 16 listopada, godz. 19.00

Konsulat Kultury, ul. Jana z Kolna 25


Międzykulturowe warsztaty rodzinne. Tworzenie ozdób świątecznych / художні майстер-класи

Międzykulturowe warsztaty rodzinne. Tworzenie ozdób świątecznych / художні майстер-класи

Przystań Śmidowicza 49 zaprasza rodziców z dziećmi na warsztaty artystyczne. W przyjaznej atmosferze będziemy tworzyć świąteczne ozdoby. Będzie to wspaniała okazja do wymian doświadczeń i opowieści o swoich tradycjach z rodzinnych stron.

Obowiązują zapisy e-mailowe: smidowicza49@lis.gdynia.pl.

Czwartek, 17 listopada

godz. 10.00-14.00: Linoryt

godz. 15.00-19.00: Glina samoutwardzalna

Pracownia artystyczna w Przystani Śmidowicza 49

UA: Щиро запрошуємо батьків та дітей на художні майстер-класи. У дружній атмосфері створимо ялинкові прикраси. Це буде чудова нагода обмінятися досвідом та розповідями про рідні традиції.

Місце: Художня студія на Przystań Śmidowicza 49

Заняття безкоштовні, реєстрація обов’язкова: надсилайте заявки на електронну пошту smidowicza49@lis.gdynia.pl

17 листопада
час. 10:00-14:00 Ліногравюра
час. 15:00-19:00 Самозастигаюча глина


Szydełkowe przytulanki

Szydełkowe przytulanki

Biblioteka Chylonia Centrum zaprasza na kolejną edycję warsztatów „Szydełkowe Przytulanki”, na których nauczymy się, w jaki sposób tworzyć własne maskotki dzięki japońskiej sztuce szydełkowania amigurumi.

Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy: tel. 58 623 39 71, e-mail: filianr18@bibliotekagdynia.pl.

Czwartek, 17 listopada, godz. 17.00-19.00

Biblioteka Chylonia Centrum, ul. Kartuska 20B


Teatrzyk dla dzieci „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"

Teatrzyk dla dzieci „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"

Biblioteka Obłuże zaprasza rodziców z dziećmi na przedstawienie teatralne pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Dzieci poniżej siódmego roku życia zapraszamy pod opieką rodziców.

Obowiązują zapisy e-mail: filianr1@bibliotekagdynia.pl lub tel.: 58 625 08 16.

Przedstawienie sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach środków Budżetu Obywatelskiego. „Spektakle edukacyjne oraz spotkania autorskie w bibliotece na Obłużu".

Czwartek, 17 listopada, godz. 17.00

Biblioteka Obłuże, ul. Boisko 6


Spotkanie poetyckie „piekło < > niebo”

Spotkanie poetyckie „piekło < > niebo”

Przystań Poetycka „Strych" zaprasza na spotkanie poetyckie pt. „piekło < > niebo" czyli nowe wiersze „strysznej dwójcy”: Wojtka Borosa i Pawła Baranowskiego. Spotkanie poprowadzi Andrzej Mestwin Fac – poeta.

Czwartek, 17 listopada, godz. 19.30

Cafe Strych, Plac Kaszubski 7b


Warsztaty genealogiczne – Polska wielokulturowa - spotkanie online

Warsztaty genealogiczne – Polska wielokulturowa - spotkanie online

Szukasz korzeni swojej rodziny? A może masz wśród krewnych emigrantów? Chcesz dotrzeć do źródeł, dzięki którym lepiej poznasz ich losy? Nie wiesz, jak uporządkować domowe archiwum i odczytać stare rodzinne dokumenty? Te warsztaty są dla Ciebie! Specjaliści Muzeum Emigracji pomogą w dotarciu do cennych zasobów oraz nauczą jak z nich korzystać.

Dowiedz się, jakie zasoby kryją archiwa krajowe i zagraniczne. Akta chrztów, małżeństw i zgonów, listy pasażerów-emigrantów, którzy transatlantykami podróżowali z Europy na inne kontynenty, dokumenty związane z ubieganiem się o obywatelstwo w nowym kraju, spisy ludności – to przykłady niektórych dokumentów wykorzystywanych w poszukiwaniach genealogicznych do których dostęp jest dziś o wiele łatwiejszy niż wcześniej.

W tym roku wszystkie warsztaty prowadzi Stowarzyszenie Twoje Korzenie w Polsce w formie spotkań online na platformie Click Meeting. Aby wziąć udział w spotkaniach należy wcześniej zarejestrować się na wybrany dzień, klikając link w opisie konkretnego wydarzenia.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy: genealogia@muzeumemigracji.pl.

Polska wielokulturowa. Prowadząca: Karolina Szlęzak. Link do rejestracji: https://cutt.ly/JCkLCOH

Piątek, 18 listopada, godz. 18.00

  • ikonaOpublikowano: 14.11.2022 11:13
  • ikona

    Autor: Przemysław Kozłowski (p.kozlowski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 14.11.2022 11:48
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Janowicz
ikona

Najnowsze