PKO Gdynia Półmaraton 2025 – zmiany w organizacji ruchu
Co nowego

Castingi do musicali

golfW najbliższy weekend 14 - 15 w Gdyni odbędą się 2 castingi.

  • Od godz. 11:15 do 15:00 w Teatrze Muzycznym odbędzie się kolejny casting do musicalu 'Dracula'. Poszukiwani są najlepsi tancerze i tancerki różnych stylów tańca, charakteryzujący się wysoką sprawnością fizyczną, bardzo dobrą techniką i możliwościami przede wszystkim z zakresu tańca współczesnego i nowoczesnego
    oraz akrobatyki!
    na zdjęciu poprzedni casting do Drakuli, który odbył się 9
    lutego


    Czołowi producenci spektakli musicalowych w Europie Fine Arts Management Walter Hitz i Teatr Muzyczny w Gdyni zapraszają na audycje taneczną do kolejnej europejskiej produkcji - musicalu Drakula, którego do tej pory zobaczyło na świecie 2,7 miliona widzów. Reżyserem jest Maciej Korwin - Dyrektor Teatru Muzycznego w Gdyni, reżyser teatralny, choreografię do spektaklu wystawianego od marca w Polsce i Szwajcarii tworzyć będzie reżyser i choreograf Jarosław Staniek (Opentaniec, Hair, Chicago).

    Audycje mają wyłonić główne role taneczne (Krew) - dwie tancerki i tancerz towarzyszące Drakuli przez cały spektakl oraz tancerki i tancerze (9 kobiet i 12 mężczyzn) do zespołu tanecznego.

    Choreografię do spektaklu przygotowuje reżyser i choreograf Jarosław Staniek, twórca 'Opentańca - Pierwszego Polskiego Show Tanecznego', współreżyser i choreograf musicalu 'Chicago' w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz choreograf wielu spektakli teatralnych i muzycznych, które z wieloma sukcesami wystawiane są europejskich teatrach. Będzie to druga w 2004 roku wielka produkcja Stańka w Szwajcarii. W lutym w teatrach w Zurychu i Bazylei odbędzie się premiera i trasa musicalu 'Hair', który już zapowiadany jest jako wydarzenie artystyczne w Szwajcarii.
  • Casting do musicalu 'Romeo i Julia czyli Sny w Weronie' odbędzie się w niedzielę 15 lutego w Gdyni. Przygotowywana jest przez Teatr Studio Buffo w Warszawie światowa prapremiera musicalu odbędzie się we wrześniu. Janusz Józefowicz poszukuje
    Julii - ma 12 - 15 lat, doskonale śpiewa, jest utalentowana aktorsko i tanecznie
    Romea - podobnie jak Julia znakomicie śpiewa i tańczy, ma 13 - 17 lat /przeszedł mutację/

    Casting odbędzie się w Centrum Obsługi Konsultantek Avon w DH 'Batory', ul. 10 Lutego 11.
    Informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 0 22 622 64 22, 622 63 93;
    e-mail: buffo@studiobuffo.com.pl
    • ikonaOpublikowano: 09.02.2004 00:00
    • ikona

      Autor: dnelke

    ikona

    Najnowsze