PKO Gdynia Półmaraton 2025 – zmiany w organizacji ruchu
Zapowiedzi

SLOT powraca!

Pamiętacie zeszłoroczny festiwal SLOT Pomorze, organizowany przez Fundację Inicjatyw Twórczych „Fordewind”? Cieszył się tak dużym zainteresowaniem uczestników, że inspirujące spotkania pod szyldem SLOTu będą organizowane także w ciągu roku! Ich forma będzie jednak bardziej kameralna, stąd nazwa mikroSLOT. Spotykamy się już 25 kwietnia w Wymiennikowni (ul. Kartuska 20B, Gdynia Chylonia) w godzinach 16:00 – 19:00.plakat-mikroslotpomorzeiPamiętacie zeszłoroczny festiwal SLOT Pomorze, organizowany przez Fundację Inicjatyw Twórczych „Fordewind”? Cieszył się tak dużym zainteresowaniem uczestników, że inspirujące spotkania pod szyldem SLOTu będą organizowane także w ciągu roku! Ich forma będzie jednak bardziej kameralna, stąd nazwa mikroSLOT. Spotykamy się już 25 kwietnia w Wymiennikowni (ul. Kartuska 20B, Gdynia Chylonia) w godzinach 16:00 – 19:00.

W programie pokaz filmu „Optimista”, który opowiada o pierwszych przygodach 8-letniego bohatera z żeglarstwem, a także dyskusja z reżyserem filmu, Kryspinem Plutą oraz kapitanem Tomaszem Ostrowskim, od lat zaangażowanym w wychowanie morskie młodzieży.

„Film opowiada o tym jak mało mamy odwagi i jak wiele możemy zyskać, gdy staniemy się odważni” – mówi reżyser filmu, Kryspin Pluta. Tomasz Ostrowski, kapitan wielu rejsów szkolnych na żaglowcu sts Fryderyk Chopin, oraz zwycięzca prestiżowych regat The Tall Ship Races w 2012, pokazywać będzie natomiast jak wiele można osiągnąć przekuwając pasję w pracę.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Inicjatyw Twórczych „Fordewind” oraz Młodzieżowe Centrum Innowacji Społecznych „Wymiennikownia” – Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia.

plakat-mikroslotpomorze

  • ikonaOpublikowano: 16.04.2015 10:14
  • ikona

    Autor: Administrator

ikona