PKO Gdynia Półmaraton 2025 – zmiany w organizacji ruchu
Komunikaty dla mediów

Jak spędzić weekend #wGdyni

Weekend//fot. Karolina Szypelt

Weekend//fot. Karolina Szypelt

Ten weekend upłynie pod znakiem Narodowego Czytania, a także radosnej Parapetówki na Chylońskiej 237 i atrakcji w ramach VIII edycji Weekendu Architektury. Zapraszamy!

Kino pod chmurką

Wygodne leżaki i kosze plażowe czekały na kinomanów, którzy skorzystali z seansów „Kina Letniego Telewizji Kino Polska” w piątkowe wieczory o godz. 21.00 na plaży w Orłowie.
Po sierpniowych pokazach plenerowych na plaży w Orłowie kino przeniesie się na pl. Grunwaldzki i od 7 do 22 września (jako wydarzenie towarzyszące 43. FPFF) da możliwość zobaczenia 8 seansów, w tym wielokrotnie nagradzane filmy „Bogowie”, „Body/Ciało” czy „Ostatnia Rodzina”.
7 września o godz. 21.00 rozpocznie się „Brunet wieczorową porą”. Wstęp na wszystkie filmy jest bezpłatny.
Program na www.kinopolska.pl/strona/kino_letnie.

VIII edycja Weekendu Architektury

Trwa VIII edycja Weekendu Architektury. Wydarzenie jest skierowane do szerokiej grupy pasjonatów architektury, a także osób profesjonalnie zaangażowanych w procesy rozwoju miast, planowania przestrzennego oraz badań dot. architektury współczesnej.
Festiwal co roku gości uznanych ekspertów, wybitnych architektów, a także liczne grono blogerów i fanów architektury współczesnej, w tym modernizmu. W czasie dwóch bloków Archi Prelekcji poświęconych rozwojowi miast oraz architekturze współczesnej wystąpi wielu uznanych architektów i urbanistów.
W tym roku po raz pierwszy część wykładów (8 września, w godz. 12.00-16.00) jest zaplanowana w niedawno otwartym budynku Konsulatu Kultury, czyli dawnym Domu Marynarza Szwedzkiego (blok Archi Prelekcji poświęconych architekturze modernizmu międzywojennego), z udziałem historyków sztuki oraz badaczy architektury międzywojennej.
Atrakcją wydarzenia są otwarte dla publiczności, specjalnie przygotowane na festiwal spacery tematyczne (piątek i sobotę spacery startują o godz. 9.00 sprzed Miejskiej Informacji Turystycznej (ul. 10 Lutego 24), w niedzielę o godzinie 9.00 sprzed Kościoła Garnizonowego (na ul. Śmidowicza), wystawy fotograficzne oraz blok Archi Film. W tym roku uczestnicy festiwalu mogą obejrzeć aż pięć tytułów filmowych: „Obywatelka Jane. Walka o miasto”, „Barbicania”, „Wielka Architektura” (Big Time), „Hawana - sztuka budowania ruin”, oraz „Bauhaus. Nowy Frankfurt”.
Ważnym punktem programu jest debata miejsko-architektoniczna pt. Ocieplanie wizerunku. Jak modernizować powojenną architekturę, organizowana wspólnie z Biennale Traffic Design (8 września, w godz. 17.00-19.00).
Hasłem przewodnim tegorocznego Weekendu Architektury jest „Kooperacja”.
Więcej na: www.weekendarchitektury.pl

Narodowe Czytanie 2018

Lekturą Narodowego Czytania w 2018 roku jest „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Z tej okazji w Gdyni odbędą się wspólne obchody tego literackiego święta.
W piątek na głośne czytanie lektury, gry i zabawy z językiem polskim zaprasza Biblioteka Oksywie (ul. Podchorążych 10a). Początek o godz. 11.00. Podobne wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę o godz. 11.00 w Bibliotece Cisowa (ul. Kcyńska 2) i o godz. 12.00 w Bibliotece Chylonia „pod Żabką” (ul. Kartuska 20 B).
Do Narodowego Czytania włączają się także marynarze i aktorzy. W sobotę o godz. 11.00 fragmenty powieści marynarze odczytają na pokładzie historycznej ORP „Błyskawicy”. Imprezę uświetnią koncerty Zespołu Wokalnego Klubu MW, a publiczność będzie mogła wypróbować swoich sił w quizie wiedzy o lekturze. Wstęp wolny.
Już po raz kolejny Narodowe Czytanie odbędzie się w Teatrze Muzycznym. Tam, w sobotę w godz. 16.00 - 18.00 fragmenty "Przedwiośnia" czytać będą dyrektor Igor Michalski oraz aktorzy: Andrzej Śledź, Ewa Walczak, Mateusz Deskiewicz, Katarzyna Więcek, Paweł Bernaciak, Anna Andrzejewska, Tomasz Więcek, Dorota Kowalewska, Rafał Ostrowski, Aleksandra Meller, Magdalena Smuk, Anna Maria Urbanowska, Izabela Pawletko, Alicja Piotrowska i Ewa Gierlińska.

Z uśmiechem dla zwierzaków

9 września o godzinie 14.30 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni odbędzie się charytatywny „Mecz o Psią Krew”, w którym zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy i raperzy. Natomiast wieczorem o godz. 20.00 w Gdynia Arenie odbędzie się charytatywna gala Stand-Up Comedy, w której wezmą udział najznakomitsi komicy z całego kraju! Cały dochód z obu imprez przeznaczony będzie na bezdomne zwierzęta, m.in. z gdyńskiego schroniska Ciapkowo.

Podczas meczu w drużynie komików zagrają:
Abelard Giza, Rafał Pacześ, Łukasz Lotek Lodkowski, Kacper Ruciński, Karol Modzelewski, Rafał Banaś, Adam Van Bendler, Michał Leja, Tomek Kołecki, Błażej Krajewski, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Paweł Chałupka, Tomasz Boras Borkowski, Rafał Sumowski, Tomasz Kwiatkowski, Janusz Pietruszka, Piotr Zola Szulowski, Michał Kutek, Filip Puzyr, Szymon Kabaciński i inni.
Po stronie raperów wystąpią:
Dwa Sławy, Eldo, Białas, Solar, LANEK, Z.B.U.K.U., Małach & Rufuz, Tau, DJ DECKS, Gedz, Odme, Sarius, Te-Tris, Emes Milligan, DJ SHOODEE, Basti, Letni, Chamski Podryw, Yurkosky, Kuba Stemplowski, SelektaStudio, Sebastian Tronina i inni.

Bilety-cegiełki w cenie 30 zł dostępne tu.

Koncert

Kaszubskie Forum Kultury, Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, Teatr Maszoperia oraz Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni, zapraszają na koncert muzyki filmowej w wykonaniu Kamila Radzimowskiego, który zagra na doduku (flecie armeńskim).
Koncert odbędzie się w sobotę 8 września o godzinie 18.00 w Domu Rzemiosła (ul. 10 Lutego 33).
Wstęp wolny.

Parapetówka na Chylońskiej 237

Trzecie centrum sąsiedzkie, w ramach powstającej w Gdyni sieci „Przystani”, zainauguruje swoją działalność 9 września w dawnej siedzibie Zespołu Szkół Ekologicznych w Cisowej. W programie parapetówki w Przystani Chylońska 237 m.in. warsztaty kuglarskie i bębniarskie, zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, konsultacje zdrowotne, zumba i herbatka sąsiedzka.
Przystań Chylońska 237 to trzecie – po Przystani Lipowa 15 i Przystani Śmidowicza 49 – centrum sąsiedzkie otwierane na terenie Gdyni. Jego zadaniem będzie integracja mieszkańców Cisowej i dzielnic sąsiadujących. Na początku ofertę zajęć będą przygotowywać animatorzy, ale będzie to przestrzeń otwarta szczególnie na inicjatywy mieszkańców.
Choć niezbędne prace adaptacyjne w budynku jeszcze będą się toczyć, to już od września będzie można korzystać z oferty przygotowanej przez kadrę LIS i GCS. Początkowo działalność Przystani skoncentruje się w sali gimnastycznej z szatniami, dwóch salach warsztatowych i dwóch pomieszczeniach biurowych. W tym kształcie Przystań działać będzie w najbliższych miesiącach.
W programie parapetówki:
13.00-14.00 – wspólne przygotowania do parady w dzielnicy
14.00-15.00 – uroczysta inauguracja, parada, koncert zespołu KuKaKiKe
13.00-17.00 – fotobudka, kącik relaksu z grami planszowymi, punkt zbierania potrzeb i pomysłów mieszkańców
15.00-17.00 – warsztaty kuglarskie i bębniarskie, warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży
15.00-17.00 – badania glukozy i ciśnienia
15.00-16.00 – pokazowe zajęcia zumby dla dzieci i dorosłych
16.00-17.00 – pokazowe zajęcia zumby dla seniorów
17.00-18.00 – herbatka sąsiedzka
Organizatorami parapetówki są Laboratorium Innowacji Społecznych, Gdyńskie Centrum Zdrowia i Gdyńskie Centrum Sportu.

Niedziela w Marszewie


Ogrodowe Niedziele w Marszewie (ul. Marszewska 5) to wydarzenia dedykowane indywidualnym odwiedzającym. Co tydzień w godz. 10.00-16.00 można zwiedzać ogród oraz wziąć udział w warsztatach i prelekcjach prowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin (leśnictwo, botanika, ornitologia, puszczaństwo, snycerstwo, rymarstwo).
9 września – Bushcraft, Puszczaństwo – Jarosław Wrosz.
Każdorazowo rozpalane jest także ognisko (prowiant we własnym zakresie).
Wstęp bezpłatny.

Parkrun Gdynia w każdą sobotę


Cykliczne biegi Parkrun Gdynia to część akcji społecznej Gdyńskie Poruszenie, zachęcającej do aktywnego wypoczynku. Parkrun Gdynia to bieg na dystansie 5 km z indywidualnym pomiarem czasu. Dzięki systemowi on-line, wyniki rejestrowane są na stronie www.parkrun.pl, jak również przesyłane są na adres mailowy uczestników. Udział w parkrun stanowić może dodatkowy element treningu, bądź też okazję do sprawdzenia i poprawienia swojej formy.
Parkrun Gdynia organizowany jest przez cały rok, w każdą sobotę o godz. 9.00 na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni. Zbiórka o 8.45 na ścieżce prowadzącej na Bulwar vis a vis restauracji Del Mar (przy plaży miejskiej).
Dołącz do grupy, przyjdź, pobiegaj, poćwicz, a jednocześnie przygotuj się do cyklu Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych.

I Mistrzostwach Polski Biegów Przeszkodowych

Będzie to sprawdzian umiejętności, woli walki i sprawności fizycznej. Dwudniowa rywalizacja biegaczy i biegaczek w mistrzostwach biegów przeszkodowych odbędzie się w dniach 8-9 września na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdyńskiej plaży oraz w Kolibki Adventure Park Gdynia.

Malownicza i urozmaicona trasa oraz techniczne przeszkody pozwolą wyłonić pierwszego Mistrza oraz Mistrzynię Polski Biegów Przeszkodowych na dystansach 5 i 15 km. Bieg główny, w kategorii Elite, będzie podsumowaniem rocznego sezonu. Do rywalizacji stanie czołówka z rankingu Pucharu Polski oraz najlepsi z serii Elite zawodów biegów partnerskich.

Wydarzenie jest przeznaczone nie tylko dla mistrzów, a dla każdego, kto chce sprawdzić się w zmaganiach z przeszkodami i z własnymi słabościami. - Oprócz najlepszych z najlepszych biegaczy OCR w Polsce startujących w fali ELITE, w wydarzeniu może wziąć udział każdy chętny. Przewidywane są starty uczestników w kategoriach wiekowych i w „Biegu Przyjaźni" (łączącym format Open z biegiem rodzinnym i dla dzieci) - dodają organizatorzy. Na „Bieg Przyjaźni" i biegi w różnych kategoriach wiekowych będzie można zapisać się na miejscu tuż przed ich startem.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych ORC POLSKA. Stowarzyszenie ma na celu rozwój dyscypliny, podnoszenie świadomości zawodników, grup treningowych oraz wdrażanie standardów biegów na europejskim poziomie oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej biegów przeszkodowych.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.
Więcej informacji TUTAJ oraz na stronie portalu społecznościowego Facebook.

7R CST MTB Gdynia Maraton

Przed nami 7R CST MTB Gdynia Maraton 2018! 13. edycja wielkiego święta miłośników kolarstwa górskiego odbędzie się 8 i 9 września. Impreza od lat cieszy się dużym zainteresowaniem – oprócz sprawdzenia swoich umiejętności, uczestnicy przeżywają niezwykłą przygodę i nad Bałtykiem mogą poczuć się jak w górach.
MIASTECZKO ZAWODÓW
Centrum zawodów oraz linia START/META zlokalizowane zostaną przy Stadionie Miejskim
w Gdyni. Przez dwa dni funkcjonować będzie tam miasteczko zawodów. Zaparkuje tam m. in. Mobilne Centrum Testowe Meridy, dając możliwość sprawdzenia ponad 30 rowerów tej marki.  Zapisy, wybór rowerów i rozmiarów oraz regulamin testów dostępne są tutaj (Osoby testujące rowery prosimy o nie wjeżdżanie na teren trwających w sobotę zawodów dzieci i młodzieży).
Swoje stoiska będą miały również m. in.: Bike Atelier, KOKOwear, Uvex i Viking czy, oczywiście, CST 7R MTB Team – główny sponsor imprezy. Ponadto, obecni będą wystawcy oferujący grawerowanie medali czy odżywki dla sportowców.
BIURO ZAWODÓW
Biuro Zawodów mieści się w Hali Lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5). Wejście do biura będzie możliwe bramą od strony ul. Olimpijskiej.
Numer startowy do 7R CST MTB Gdynia Maraton 2018 można odebrać w Hali Lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu, ul. Olimpijska 5/9 w dniach:
– 7 września 2018 r. (piątek) w godz. 15:00 – 20:00
– 8 września 2018 r. (sobota) w godz. 8:00 – 15:00 i 30 min przed danym startem
– 9 września 2018 r. (niedziela) w godz. od 8:00 – 9:30 20km, 40 km, 60 km
 
TERMINARZ STARTÓW
8 września (sobota):
10:00  – Start Malucha
10:30  – Start Starszaka
11:15 – Start Młodzika młodszego
9 września (niedziela):
10.00 – Start Kategorii OPEN – 20 km, 40 km, 60 km
 
DEPOZYT
Depozyt znajdować się będzie w biurze zawodów w Hali LA. Do depozytu będzie można oddać bagaż jedynie w worku dostarczonym przez Organizatora, przy odbiorze numeru startowego (bagaże luzem, bez worków, nie będą przyjmowane).
TRANSPORT I PARKING
Zalecamy transport pociągami SKM do stacji Gdynia Redłowo oraz PKM Gdynia Stadion.
Osoby przybywające samochodami zachęcamy do skorzystania z parkingu znajdującego się pomiędzy halą Gdynia Arena oraz CH Riviera oraz parkingów przy stacji benzynowej Lotos oraz węźle Gdynia Redłowo.
PARKING ROWEROWY
Parking rowerowy zlokalizowany będzie przy miasteczku zawodów przy ul. Olimpijskiej przy wejściu do biura zawodów (Hala LA).
 
PAKIET STARTOWY
Zwiera:
pamiątkowa koszulkę T-shirt, worek sportowy, napój owocowy (dzieci), kamizelki ostrzegawcze (dzieci).
Odbiór pakietów startowych odbywa się na podstawie karty startowej (znajdującej się w profilu zawodnika) lub dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Jeżeli zawodnik jest niepełnoletni, to przy odbiorze pakietu musi zostać dostarczona podpisana zgoda rodzica. W przypadku zawodników poniżej 13. roku życia muszą oni przybyć do biura z opiekunem.
ZAPISY
Zapisy internetowe zostały zamknięte 27 sierpnia, ale 7, 8 i 9 września będzie istniała możliwość dołączenia do startujących. Dla „zapominalskich”’ przygotowano 100 pakietów na wyścigi dzieci i młodzieży w cenie 1 zł oraz 100 pakietów na wyścigi dorosłych (20, 40 i 60 km) w cenie 100 zł.
TRASA 
Trasa wyścigu prowadzić będzie leśnymi drogami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Kolarze przejadą również przez teren rezerwatu przyrody Kacze Łęgi, gdzie będą musieli przestrzegać zasad, z którymi można zapoznać się na stronie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Gdańsku.
Przebieg trasy można sprawdzić w danej kategorii w zakładce „Zawodnicy” lub skorzystać z linków poniżej:
Maluch (0,8 km)
Starszak (1,1 km)
Młodzik młodszy (2,2 km)
Młodzik starszy (3 km)
Open (20 km, 40 km, 60 km)
HARMONOGRAM 7R CST MTB GDYNIA MARATON 2018
7 września (piątek)
15:00 – Rozpoczęcie wydawania pakietów startowych.
20:00 – Koniec wydawania pakietów startowych.
 
8 września (sobota)
08:00 – Rozpoczęcie wydawania pakietów startowych (oraz 30 min przed danym startem).
10:00  – Start Malucha.
10:30  – Start Starszaka.
11:15 – Start Młodzika młodszego.
11:45 – Start Młodzika starszego.
12:15 – Dekoracja zwycięzców w wyścigach Młodzika.
15:00 – Zakończenie wydawania pakietów startowych.
 
9 września (niedziela)
08:00 – Rozpoczęcie wydawania pakietów startowych  (wydawanie do 30 min przed startem danego wyścigu).
09:30 – Koniec wydawania pakietów startowych na dystansach 20km, 40 km, 60 km.
10:00 – Start Kategorii OPEN.
13:00 – Zamknięcie wjazdu na kolejną pętlę.
13:00 – Dekoracja zwycięzców w kategorii OPEN.
14:30 – Zamknięcie trasy.
15:00 – Dekoracja zwycięzców w kategoriach wiekowych.
 
START W NIEDZIELĘ Z PODZIAŁEM NA STREFY STARTOWE
I strefa- zawodnicy licencjonowani oraz uczestnicy, którzy podczas XI MTB C. Hartvig Gdynia Maratonu 2016 lub XII MTB Gdynia Maratonu 2017 zajęli miejsca  1-20 na dystansie 60 km
II strefa- pozostali zawodnicy zgłoszenie do startu na dystansie 60 km
III strefa- zawodnicy startujący na dystansie 40 km
IV strefa- zawodnicy startujący na dystansie 20 km
Zawodnicy, którzy wystartują w strefie ustawionej bliżej Startu niż strefa, do której zostali przyporządkowani podczas rejestracji, otrzymają 30 minut kary za każdą pominiętą strefę. Kara doliczana będzie do czasu netto osiągniętego przez zawodnika!
PUNKTY ŻYWIENIOWE
Na uczestników czeka bufet zlokalizowany na 11 km. W „menu” znalazły się: czekolada, banany, woda oraz napój izotoniczny.
 
Po wyścigu na uczestników wyścigu głównego czeka posiłek regeneracyjny – makaron z kurczakiem i warzywami.
 
SERWIS I MYJKA
Stanowisko do mycia rowerów oraz serwis będą funkcjonować 8 i 9 września (sobota i niedziela) w miasteczku zawodów.
 
CZASOWE ZAMKNIĘCIE ULIC
W związku z organizacją w/w imprezy zachodzi konieczność czasowego zamknięcia ruchu na następujących ulicach w następujących dniach:
 
W dniu 9 września (niedziela) w godzinach 6:00 – 17:00:
– ul. Olimpijskiej.
 
W dniu 9 września (niedziela) w godzinach 9:00 – 15:00 na następujących ulicach:
– ul. Małokacka na odcinku od stacji benzynowej „Pod Żaglami” do ul. Olimpijskiej,
– ul. Stryjska na odcinku od ul. Olimpijskiej do ul. Halickiej,
– ul. Olkuska na odcinku od ul. Łęczyckiej do granicy z lasem,
– ul. Sportowa na odcinku od ul. Olimpijskiej do ul. Wileńskiej,
– ul. Wileńska.
 
W dniu 9 września (niedziela) w godzinach 09:30 – 10:30
– ul. Stryjska na odcinku od ul. Olimpijskiej do Węzła Macieja Brzeskiego,
– ul. Halicka na odcinku od ul. Węzła Macieja Brzeskiego do ul. Olkuskiej,
– ul. Olkuska od ul. Halickiej do ul. Łęczyckiej,
 
W dniu 8 września (sobota) w godzinach 6:00 – 16:00:
– ul. Olimpijskiej,
 
W dniu 8 września (sobota) w godzinach 9:00 – 14:00
– ul. Sportowa na odcinku ul. Olimpijskiej do ul. Wileńskiej,
– ul. Wileńska
 
MEDAL
Każdy uczestnik 7R CST MTB Gdynia Maraton 2018 po zakończeniu rywalizacji otrzyma  pamiątkowy medal.
 
POMÓŻ ZWIERZĘTOM NA 7R CST MTB GDYNIA MARATON 2018: 
Tegoroczna trasa zawodów 7R CST MTB Gdynia Maraton przebiega m.in. tuż obok gdyńskiego schroniska dla zwierząt – Ciapkowo, dlatego wszystkich gorąco zachęcamy do przyłączenia się do pomocy bezdomnym czworonogom.
Podczas odbioru pakietów startowych w dniach 7-9 września w biurze zawodów odbędzie się zbiórka karmy i przysmaków dla psów i kotów, materiałów na legowiska (koce, ręczniki, swetry, polary, narzuty, małe dywaniki, kojce – ważne, aby rzeczy były czyste), zabawek, środków do pielęgnacji (szampony, obroże przeciw-pchelne, szczotki), smyczy, obroży.
Dodatkowo na terenie zawodów znajdować będzie się stanowisko ZOO KARINA, w którym można dokonać zakupu  za symboliczne 5 zł (regularna cena karmy to 11,99), puszki/karmy/cegiełki dla schroniska oraz założyć kartę ZOO Karina Club. Datki wrzucane będą do schroniskowej skarbonki, które wraz z zakupioną przez zawodników karmą zostaną po zakończeniu zawodów przekazane do Ciapkowa. Najmłodszym pomagającym baloniki wręczy firmowa maskotka. Jak zawsze zachęcamy do pomocy. Ponadto informujemy, ze ZOO KARINA przekazuje w ramach wspólnej akcji dwie palety suchej karmy dla podopiecznych schroniska.

Spotkajmy się w Kinie Studyjnym GCF!

 
Wśród premier filmowych tego tygodnia jest film „Dogman”, oklaskiwana w tym roku w Cannes opowieść o psim fryzjerze z niewielkiego włoskiego miasta. Na ekrany wchodzi także trzeci zestaw najlepszych polskich trzydziestek, czyli blok filmów krótkometrażowych. Wystąpili w nich doskonali aktorzy, między innymi Marian Opania, Jerzy Radziwiłłowicz, Tomasz Kot.
 
Bezpłatne są pokazy filmowe zaplanowane w ramach Weekendu Architektury. Wybitne dokumenty opowiadające o architekturze, przestrzeni miejskiej oraz rozwoju miast będzie można oglądać w trzy kolejne wieczory w Kinie Studyjnym GCF, od piątku do niedzieli, 7-9 września.
 
Szczegółowy repertuar Kina Studyjnego GCF jest dostępny na stronie  www.gcf.org.pl. Bilety na film kosztują 17, 14 i 11 złotych (normalny / ulgowy / grupowy), a w Tanie Poniedziałki – 13 i 11 złotych. Posiadacze Metropolitalnej Karty do Kultury mogą skorzystać z oferty promocyjnej również w każdy wtorek.
 
Sala Warszawa
Piątek, 7 września
Dywizjon 303. Historia prawdziwa – 10.00, 12.00, 14.00, 18.00
Dogman –16.00, 20.00
Sobota – Niedziela, 8-9 września
Biały kieł –  10.20, 14,10
Dywizjon 303. Historia prawdziwa – 12.10, 18.00
Dogman –16.00, 20.00
 
Sala Goplana
Piątek, 7 września
Biały kieł – 10.15
Krzysiu, gdzie jesteś  – 16.30
Weekend architektury. Pokaz filmu:  Obywatelka Jane. Walka o miasto (wstęp wolny) – 19.00
Letnia szkoła życia – 20.45
Sobota, 8 września
Krzysiu, gdzie jesteś – 10.50, 14.50
Zimna wojna – 13.00
Weekend architektury. Pokaz filmu: Barbicania (wstęp wolny) – 19.15
Letnia szkoła życia – 21.00
Niedziela, 9 września
Krzysiu, gdzie jesteś – 10.00
Zimna wojna – 12.00
Weekend architektury. Pokaz filmu: Wielka Architektura (wstęp wolny) – 20.00
 
Sala Morskie Oko
Piątek – Niedziela, 7-9 września
Dywizjon 303. Historia prawdziwa – 10.00
Pod ciemnymi gwiazdami – 12.00
Zama – 14.10
Najlepsze polskie 30. Zestaw 3 – 16.25
Lato – 18.15
Fokstrot – 20.50
 
Szczegółowy repertuar Kina Studyjnego GCF jest dostępny na stronie  www.gcf.org.pl. Bilety na film kosztują 17, 14 i 11 złotych (normalny / ulgowy / grupowy), a w Tanie Poniedziałki – 13 i 11 złotych. Posiadacze Metropolitalnej Karty do Kultury mogą skorzystać z oferty promocyjnej również w każdy wtorek.

  • ikonaOpublikowano: 06.09.2018 16:13
  • ikona

    Autor: Karolina Szypelt (karolina.szypelt@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 07.09.2018 13:44
  • ikonaZmodyfikował: Dorota Nelke
ikona