Aktualności

Wolontariusze poszukiwani!

Jako wolontariusz przez kilka miesięcy (sierpień-grudzień 2015) zajmiesz się indywidualnym wsparciem dorosłej osoby niepełnosprawnej ruchowo lub sensorycznie (niewidomej/niedowidzącej). Twoim zadaniem będzie inicjowanie kontaktu i organizacja wspólnych, regularnych spotkań. Miejsce i forma spotkań będą zależeć od Waszych chęci i pomysłów – może to być wyjście do kawiarni, kina, muzeum, na spacer lub spotkanie w domu. Chodzi o to, by zachęcić osoby niepełnosprawne do aktywnego i twórczego spędzania czasu.

 

Jeśli zainteresowała Cię powyższa propozycja, masz minimum 18 lat i jesteś z Gdyni prześlij do nas swoje zgłoszenie! Szczegóły dotyczące projektu, termin zgłoszeń i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej organizatora - Centrum Współpracy Młodzieży www.cwm.org.pl.

 

Projekt powstał z inicjatywy Gminy Gdynia i jest przez nią współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 
 
 

  • ikonaOpublikowano: 18.06.2015 10:20
  • ikona

    Autor: Justyna Śliwicka

ikona