PKO Gdynia Półmaraton 2025 – zmiany w organizacji ruchu
Aktualności

"Spotkania z przedsiębiorczością" w dniach 16-19.11. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorc

ZAPRASZAMY wszystkich młodych ludzi* zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej, prowadzących już własny biznes oraz tych, którym idea przedsiębiorczości  jest bliska  na cykl bezpłatnych seminariów, szkoleń i warsztatów organizowanych pod nazwą  „Spotkania z przedsiębiorczością” w ramach „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2009”.


 


„Spotkania z przedsiębiorczością” odbędą w dniach: 16-19 listopada 2009 r. i mają na celu przybliżenie uczestnikom różnych zagadnień związanych z przedsiębiorczością. 


 


Na wszystkie spotkania w ramach „Spotkań z przedsiębiorczością” obowiązuje rejestracja. Formularze zgłoszeniowe dostępne poniżej. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy otrzymają mailem potwierdzenia o zakwalifikowaniu się na spotkanie. Szczegółowych informacji udziela p. Monika Hinc, tel.: (058) 3233245.


Zgłoszenia przyjmujemy e-mailem do dnia 13 listopada 2009 r.  na adres: monika.hinc@arp.gda.pl


 


Ponadto w ramach tegorocznej edycji obchodów „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”
ogłaszamy konkurs p.n. „Przedsiębiorcza Akcja Filmowa” na najlepszy krótki film  promujący szeroko pojętą tematykę przedsiębiorczości wśród ludzi młodych. Konkurs adresowany jest do młodych osób z Pomorza (16-29 lat), w tym uczniów oraz studentów pomorskich szkół średnich i wyższych. Dla zwycięzców przewidziane są interesujące nagrody. Szczegółowe zasady udziału zostaną wkrótce zamieszczone na naszej stronie internetowej.


 *Zapraszamy na spotkania wszystkich, którzy czują się młodzi duchem, jednak pierwszeństwo będą miały osoby do 30 roku życia zgodnie z założeniami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości


 


Serdecznie zapraszamy!


 


 


„Spotkania z przedsiębiorczością” - Program



  • 16 listopada, poniedziałek
    Ogłoszenie zasad udziału w konkursie  „Przedsiębiorcza Akcja Filmowa” oraz Biznesowej Grze Edukacyjnej ZYSK.
    Regulamin konkursu zostanie zawieszony na stronie internetowej www.arp.gda.pl


  • 17 listopada, wtorek
    Miejsce: Gdańsk, ul. Piwna 36/39, sala szkoleniowa w siedzibie ARP
    Godzina: 14:00-18:00
    Bezpłatne seminaria informacyjne dla osób zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej. Podobne seminaria odbędą się w tym samym dniu  w pięciu innych miastach na Pomorzu: w Gdyni, Sopocie, Chojnicach, Dzierzgoniu i Słupsku. Więcej informacji na temat seminariów odbywających się poza Gdańskiem oraz kontakty do instytucji organizujących

    Program:
    - Proces zakładania działalności gospodarczej,
    - Możliwości pozyskania środków finansowych na założenie oraz rozwój firmy,
    - Jak zamienić pomysł na miliony.

    Eksperci prowadzący seminarium: pracownicy Agencji Rozwoju Pomorza specjalizujący się w tematach zakładania, rozwoju i finansowania działalności gospodarczej.
     


  • 18 listopada, środa
    Miejsce: Gdańsk, ul. Piwna 36/39, sala szkoleniowa w siedzibie ARP
    Godzina: 14:00
    Biznes szminką pisany, czyli przedsiębiorczość po babsku”. Spotkanie z kobietami, dla kobiet i o kobietach w biznesie, na które zapraszamy w szczególności Panie planujące otwarcie własnej firmy oraz te, które mają już doświadczenie w biznesie. Podczas dyskusji zaproszone bizneswoman odpowiedzą m.in. na pytania: Czy kobiecość jest atutem w interesach? Jakie cechy, przekonania i wartości doprowadziły je tam gdzie są teraz? Czy można pogodzić karierę z udanym życiem osobistym? Czy współpraca z mężczyznami na polu zawodowym może stanowić problem?
     
    Moderator spotkania: Katarzyna Matuszak, ARP SA.
    Zaproszeni goście: kobiety – właścicielki firm, menedżerki, osoby aktywne zawodowo, które podzielą się swoją receptą na sukces


  • 19 listopada, czwartek
    Miejsce: Gdańsk, ul. Piwna 36/39, sala szkoleniowa w siedzibie ARP
    Godzina: 14:00-18:00
    Bezpłatne warsztaty szkoleniowe  zawierające zagadnienia z autoprezentacji, zarządzania czasem, umiejętności menadżerskich i negocjacji w praktyce.

    Eksperci prowadzący warsztaty:
    Sylwia Dymnicka – psycholog, trener z wieloletnim doświadczeniem specjalizujący się w prowadzenia szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, doradca zawodowy,
    Monika Hinc – socjolog, trener z doświadczeniem w  prowadzeniu szkoleń m.in. dla organizacji pozarządowych,
    Marek Niezgoda – licencjonowany trener – wykładowca, specjalista w dziedzinie technik sprzedaży, prowadzenia negocjacji,
    Sabina Szuta – pedagog, trener – wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, kierownik Akademii Edukacji Regionalnej, trener wewnętrzny ARP.



    ZGŁOSZENIA

    Wszystkich zaintereoswanych prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego. Chętnych do udziału w seminarium w dniu 17.11.2009 r. prosimy o wypełnienie dodatkowych formularzy. 

     Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres: monika.hinc@arp.gda.pl nie później niż do dnia 13 listopada 2009 r.

 


www.arp.gda.pl


 



 



 

  • ikonaOpublikowano: 27.11.2014 23:10
  • ikona

    Autor: Administrator

ikona