Aktualności

Teatrzyk Młodego Artysty – nowy projekt Centrum Kultury

Teatrzyk Młodego ArtystyCentrum Kultury w Gdyni wychodzi z nową inicjatywą. 22 stycznia 2017 r. organizuje pierwsze spotkanie z cyklu „Teatrzyk Małego Artysty" skierowanego do dzieci i młodzieży. Mile widziane są różne talenty, od tych popularnych, takich jak śpiew i taniec, po te niecodzienne, które zostały opanowane do perfekcji.


W Teatrzyku Młodego Artysty młodzi adepci mogą: zaśpiewać ulubioną piosenkę, zrobić gwiazdę, powiedzieć wiersz, a nawet zbudować auto z... patyków. Ważne jest zarówno czynne uczestnictwo, jak i kibicowanie na widowni. Bo każdy niezdecydowany może przyjrzeć się swoim rówieśnikom i następnym razem wystąpić na scenie. Spotykania odbywają się raz w miesiącu.


Zasady są proste. Chętni powinni mieć nie więcej niż 15 lat, występ może trwać maksymalnie 7 minut, a chęć prezentacji należy zgłosić u prowadzącego (zapisy od godz. 11.30 do 11.50). W Teatrzyku Młodego Artysty mile widziane są osoby indywidualne lub grupy osób, takie jak zespół muzyczny lub grupa taneczna.


Link do wydarzenia znajduje się pod tym adresem. Zajęcia poprowadzi Magdalena Bochan-Jachimek. Organizatorzy podkreślają, że w teatrzyku liczy się dobra zabawa, a nie konkurencja. Kolejne spotkania odbędą się: 12 lutego, 5 marca, 23 kwietnia, 28 maja i 25 czerwca.


Teatrzyk Młodego Artysty
22 stycznia, niedziela, godz. 12.00
Centrum Kultury w Gdyni
ul. Łowicka 51