Aktualności

Konkurs "Nauczyciel Pomorza" – głosujmy na najlepszych gdyńskich pedagogów

Opis alternatywny uzytkownicy/a.rzewuska@gdynia.pl/nauzyciellogo.jpg

Marszałek Województwa Pomorskiego ogłasza nabór na II edycję konkursu „Nauczyciel Pomorza”, który ma na celu uhonorowanie wybitnych nauczycieli, wychowawców i innych pracowników pedagogicznych zatrudnionych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych na terenie województwa pomorskiego.

Do udziału w konkursie można zgłaszać kandydatury pedagogów i wychowawców wszechstronnie kształtujących osobowość młodych ludzi. Spośród zgłoszonych nauczycieli Komisja Konkursowa zarekomenduje dziesięciu kandydatów do tytułu, z których zostanie wybranych pięciu laureatów. Jeden z nich otrzyma tytuł „Nauczyciela Pomorza Roku 2017” oraz statuetkę, zaś czterej pozostali – wyróżnienia. Ponadto laureaci otrzymają nagrody pieniężne.

Wnioski można składać do 31 maja. Wyłonienie zwycięzcy i wyróżnionych osób odbędzie się w drugiej połowie września, natomiast uroczyste nadanie tytułu „Nauczyciel Pomorza” oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas VI Forum Pomorskiej Edukacji – listopad 2017 r.
Szczegółowe informacje o konkursie oraz wniosek do wypełnienia znajdują się na stronie: des.pomorskie.eu/nauczycielpomorza