UEFA EURO U21

Portugalia trenowała w Gdyni

Opis alternatywny uzytkownicy/plechapawel@wp.pl/obrazek wyrozniajacy/euro gcs.jpg
Reprezentanci Portugalii na dwa dni przed wielkim meczem z Hiszpanią, zaprezentowali się kibicom podczas otwartej sesji treningowej w Gdyni. W niedzielę ćwiczyli na boisku bocznym Gdyńskiego Centrum Sportu. Dla łowców autografów była to okazja, by zdobyć podpisy swoich ulubionych piłkarzy.

Najwięcej emocji wśród kibiców wzbudzał Renato Sanches, zawodnik Bayernu Monachium, jedna z największych gwiazd tegorocznych mistrzostw. Młody Portugalczyk w pierwszym meczu walnie przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny nad Serbią w Bydgoszczy. W najbliższy wtorek szczególnie przyda się reprezentacji Portugalii, która zmierzy się z Hiszpanią.

Warto dodać, że obie drużyny rozpoczęły turniej od zwycięstw. Portugalia pokonała w Bydgoszczy Serbię 2:0, natomiast La Rojita rozbiła na Stadionie Miejskim w Gdyni Macedonię aż 5:0. To jak na razie najwyższe zwycięstwo odniesione podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w Polsce.

Mecz Hiszpanii z Portugalią to największy hit fazy grupowej EURO U-21. Wejściówki na to spotkanie rozeszły się w ekspresowym tempie. Mecz, który zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Gdyni obejrzy komplet kibiców. Będzie go transmitować Polsat Sport.

Przypomnijmy, że reprezentacja Portugalii to finalista poprzednich Mistrzostw Europy do lat 21, które w 2015 roku odbyły się w Czechach. W meczu finałowym Portugalczycy przegrali ze Szwedami w rzutach karnych.