Sport

16 medali dla Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni!

Mistrzostwa Polski w Giżycku

W miniony weekend w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku odbyła się I edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej. W zawodach wzięło udział 45 juniorek i 14 seniorek.

W wieloboju juniorek triumfowała Kornelia Pacholec (SGA GDYNIA), tuż za podium uplasowała się Adrianna Budnik (UKS JANTAR GDYNIA). Pozostałe pozycje gdyńskich zawodniczek to:
7. miejsce Laura Zakreta (SGA GDYNIA)
14. miejsce Victoria Kozłowska (UKS JANTAR GDYNIA)
23. miejsce Wiktoria Wójtowicz (UKS JANTAR GDYNIA)
36. miejsce Julia Piechocka (UKS JANTAR GDYNIA)

8. miejsce Laura Zakreta

W kategorii Seniorek zwyciężyła Natalia Kozioł (SGA GDYNIA) Najlepsza była również w układzie z obręczą, maczugami i wstążka, a w układzie z piłką wywalczyła brązowy medal.

Natalia Wiśniewska (UKS JANTAR GDYNIA) uplasowala się na czwartej pozycji w wieloboju oraz zdobyła trzy medale w poszczególnych przyborach: dwa brązowe w układzie z obręczą i maczugami oraz srebrny medal w układzie z piłką

Julia Wiśniewska (UKS JANTAR GDYNIA) zajęła 8. miejsce w wieloboju oraz szóste miejsce w układzie z obręczą i piłką.

Równolegle odbyły się zawody ogólnopolskie kategorii B, w których 2. miejsce zajęła Monika Lewandowska, a 8. miejsce Natasza Sztormowska.

Gratulujemy wszystkim uczennicom i ich trenerkom udanego otwarcia sezonu!

• ikonaOpublikowano: 12.03.2018 12:25

Autor: Aleksandra _Rzewuska (a.rzewuska@gdynia.pl)

• ikonaZmodyfikowano: 26.03.2018 08:28
  • ikonaZmodyfikował: Dorota Nelke