W nocy z 20 na 21 września nastąpi zmiana w organizacji ruchu na ul. Podjazd W nocy z 20 na 21 września nastąpi zmiana w organizacji ruchu na ul. Podjazd
Aktualności

Przyjdź na festyn rodzinny na Oksywiu

Opis alternatywny uzytkownicy/k.pisera@lis.gdynia.pl/plakat/oxyplakat.jpg
Na OXYFEST mieszkańców Oksywia zaprasza Rada Dzielnicy. Pełen atrakcji festyn odbędzie się w sobotę, 2 września o godz. 14, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 33 (przy ul. Godebskiego 8). Na uczestników czekają przejażdżki konne, pokaz iluzjonisty, grill z potrawami regionalnymi oraz koncert zespołu Focus. W czasie pikniku pracownicy Laboratorium Innowacji Społecznych opowiedzą także o projekcie rozwoju usług dla gdyńskich rodzin i zbiorą opinie na temat potrzeb mieszkańców.
 
Zakończenie wakacji to świetna okazja, aby spotkać się na rodzinnym pikniku. Zwłaszcza tak obfitym w atrakcje jak sobotni OXYFEST. W programie jest wiele atrakcji dla dzieci – od warsztatów artystycznych, przez pokaz iluzjonisty, dmuchane zabawki, budowanie z kreatywnych klocków, gry planszowe, przejażdżki konne, czy... puszczanie wielkich baniek mydlanych. Starsi też nie bedą się nudzić dzięki grillowi połączonym z degustacją potraw regionalnych czy koncertowi zespołu Focus. Ten zagra o godz. 18.
 
Festyn będzie również okazją do spotkania z pracownikami gdyńskiego Laboratorium Innowacji Społecznych  – Zależy nam na nawiązaniu relacji z mieszkańcami Oksywia –mówi Anna Rycerz z LIS, – Chcemy dowiedzieć się, jak spędzają i jak chcieliby spędzać czas wolny, jakie mają zainteresowania  i czego potrzebują do ich rozwijania. Rodzicom z kolei opowiemy o adresowanym głównie do nich projekcie „Rozwój usług społecznych w Gdyni”.