Aktualności

Grzybek na sprężynie, obręcze do przeskoków, drewniana wiata?

Opis alternatywny uzytkownicy/m.lazarska@gdynia.pl/aktualności pwwm/leszczynki.png

Wybieg to miejsce swobodnego i aktywnego wypoczynku - psich zabaw i szaleństw, nawiązywania przyjaźni i swobodnych interakcji. To także okazja do spotkań miłośników psów z całej Gdyni i okolic, miejsce festynów czy lokalnych akcji edukacyjnych.

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego złożono ponad 160 projektów dla mieszkańców Gdyni, w tym reaktywacja budowy wybiegu "Łączki Merdających Ogonów", który zaplanowano z myślą o potrzebach pupili i ich właścicieli.

Przestrzeń liczyć będzie blisko 2,5 tysiąca metrów kwadratowych z wydzieleniem na dwie strefy – pierwsza dla szczeniąt oraz psów ras małych i miniaturowych, druga zaś dla psów ras średnich i dużych. Wyposażenie placu obejmuje szereg sprzętu agility i wyposażenia małej architektury, w tym ławki i drewnianą wiatę.
 
Dowiedz się więcej i koniecznie zajrzyj na stronę Budżetu Obywatelskiego, także facebook oraz stronę www.zPsem.pl/bo/leszczynki/, a jeśli filozofia aktywnego spędzania czasu z psem nie jest ci obca, cenisz spotkania międzypokoleniowe i edukację zachęcającą do utrzymywania czystości po psach – zagłosuj, niech powstanie kolejna przyjazna strefa dla mieszkańców i naszych czworonożnych przyjaciół.