W niedzielę odbędzie się Onico Gdynia Półmaraton. Ponad 21-kilometrowa trasa poprowadzi zawodników po dużych arteriach Gdyni, takich jak ul. Świętojańska, Janka Wiśniewskiego czy aleja Zwycięstwa, co wiąże się ze zmianami w ruchu w godz. 9:00 - 13:30.  W niedzielę odbędzie się Onico Gdynia Półmaraton. Ponad 21-kilometrowa trasa poprowadzi zawodników po dużych arteriach Gdyni, takich jak ul. Świętojańska, Janka Wiśniewskiego czy aleja Zwycięstwa, co wiąże się ze zmianami w ruchu w godz. 9:00 - 13:30. 
Ośmiu wspaniałych

Laureaci Ośmiu wspaniałych 2006

Uroczystość odbyła się w sobotę 11 marca w Szkole Podstawowej Nr 21. Zwyciężczyni gdyńskiego etapu to Anna Juszczykowska z VI Liceum Ogólnokształcącego.

Na kolejnych miejscach uplasowali się: Monika Morzuch i Kalina Śmigielska z IX LO, Iwona Lewandowska, Monika Siterlee, Marek Jaszuli, Jacek Kin z Zespołu Szkół Mechanicznych oraz Patrycja Zielińska z Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni.

Gdynia jest jedną z 85 gmin w Polsce, które przystąpiły do konkursu. Nominowanych było 30 młodych ludzi, którzy pomagają innym osobom. W sobotę wszyscy otrzymali wyróżnienia.

Najlepsza - Anna Juszczykowska będzie reprezentować Gdynię w ogólnopolskim finale we Wrocławiu.