W nocy z 20 na 21 września nastąpi zmiana w organizacji ruchu na ul. Podjazd W nocy z 20 na 21 września nastąpi zmiana w organizacji ruchu na ul. Podjazd
Konkurs "Gdynia w kwiatach"

Gdynia w kwiatach - 2016

6 września 2016 r. rozstrzygnięty został konkurs „Gdynia w kwiatach 2016". Była to dwudziesta druga edycja tego konkursu.

W rywalizacji mogli wziąć udział wszyscy gdynianie, którzy kwiatami w oknach, na balkonach, loggiach, tarasach, dachach, w ogrodach i na rabatach - dodają uroku naszemu miastu.

W tym roku zgłoszenia nadesłało 54 uczestników. Jury pod przewodnictwem Hanny Niedźwieckiej-Pasternak przyznało: trzy nagrody główne i dziewięć wyróżnień w kategorii domów wielorodzinnych, jednorodzinnych oraz wspólnot, instytucji i firm oraz dziewięć nagród specjalnych.

Oto laureaci konkursu:
Kategoria budynków wielorodzinnych:
Nagroda główna (1170 zł netto) dla : Jolanty Glińskiej z dzielnicy Pustki Cisowskie;

W kategorii budynków wielorodzinnych nagrodę główną (1170 zł netto) przyznano Jolancie Glińskiej z dzielnicy Pustki Cisowskie

Wyróżnienia (306 zł netto) dla:
1. Ireny Kobzdaj z dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana;
2. Ireny Dziekan z dzielnicy Grabówek;
3. Danuty i Romualda Daleckich z Karwin.

Kategoria budynków jednorodzinnych:
Nagroda główna (1170 zł netto) dla : Marianny Piastowicz z dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana;



W kategorii budynków jednorodzinnych nagrodę główną (1170 zł netto) przyznano Mariannie Piastowicz z dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana

Wyróżnienia (306 zł netto) dla:
1. Agnieszki Sochy z dzielnicy Chwarzno;
2. Mirelli Pietrzak z dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana;
3. Bożeny Pawlik z dzielnicy Demptowo.

Kategoria instytucji, firm i wspólnot:
Nagroda główna (1170 zł netto) dla: Żłobka Niezapominajka z dzielnicy Śródmieście;

W kategorii instytucji, firm i wspólnotnagrodę główną (1170 zł netto) przyznano Żłobkowi Niezapominajka z dzielnicy Śródmieście

Wyróżnienia (306 zł netto) dla:
1. Elżbiety Blecharz z dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana;
2. Zofii Mackiewicz (Klub Osiedlowy „Apteka") z dzielnicy Chylonia;
3. Alfreda Bendykowskiego z dzielnicy Działki Leśne.

Nagrody specjalne dla:
Wacława Surdel z Kamiennej Góry, Celiny Sawickiej ze Śródmieścia, Moniki Szczygłowskiej z Obłuża, Magdaleny Żarny z Działek Leśnych, Urszuli Witkowskiej, Weroniki Fajtek i Danuty Sabiasz ze Śródmieścia, Anety Borzymowskiej z Działek Leśnych, Teresy Kościelskiej z Kamiennej Góry, Ireny Tymińskiej z Oksywia, Marty i Jarzego Malara z Obłuża.

Wyróżnienie na stronie internetowej dla:
Radosława Zięby z Karwin:

Wyróżnienie na stronie internetowej dla  Radosława Zięby z Karwin

Krystyny Katki ze Śródmieścia

Wyróżnienie na stronie internetowej dla Krystyny Katki ze Śródmieścia

Elżbiety Kasznia z Babich Dołów:

Wyróżnienie na stronie internetowej dla Elżbiety Kasznia z Babich Dołów

Marii Gandela z Wielkiego Kacka

Wyróżnienie na stronie internetowej dlaMarii Gandela z Wielkiego Kacka

Urszuli Knitter z Orłowa

Wyróżnienie na stronie internetowej dlaUrszuli Knitter z Orłowa

Rady Nieruchomości Elżbiety Nowotnej z Kamiennej Góry

Wyróżnienie na stronie internetowej dla Rady Nieruchomości Elżbiety Nowotnej z Kamiennej Góry

Wspólnoty Budynku Pomorska 27-29 z dzielnicy Działki Leśne

Wyróżnienie na stronie internetowej dlaWspólnoty Budynku Pomorska 27-29 z dzielnicy Działki Leśne

Rada Dzielnicy Działki Leśne przyznała:
I miejsce - nagroda w wysokości 500 zł (brutto) dla- Wspólnoty Budynku Pomorska 27-29,
II miejsce - nagroda w wysokości 300 zł (brutto) dla- Komitetu Domowego Budynku przy ul. Zjazdowej 2,
III miejsce - nagroda w wysokości 200 zł (brutto) dla- Kazimiery Miszewskiej.

Rady Dzielnicy Śródmieście przyznała:
Nagrody w kategorii:
I. Podwórka kamienic, bloków (jako całość)

1 nagroda w wysokości 500 zł dla:
1. Krystyny Katki,

4 wyróżnienia po 250 zł:
1. Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Wójta Radtkego 53 (Celina Sawicka),
2. Małgorzaty Grabowskiej
3. Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Żeromskiego 35.
4. Urszuli Witkowskiej, Weroniki Fajtek, Danuty Sabiasz,

II. Posesje indywidualne (należące do osób prywatnych, instytucji)

1 nagroda w wysokości 500 zł dla:
1. Katarzyny Błazik,

1 wyróżnienia po 250 zł:
1. Żłobka Niezapominajka, przy ul. Wójta Radkiego 23.

III. Piękny i zadbany balkon
1 nagrody po 500 zł
1. Barbara Mazurek

1 wyróżnienia po 250 zł:
1. Irena Kaźmierczak,

Rada Dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana przyznała:

Nagrodę główną w wysokości 600 zł (brutto) - Elżbieta Blecharz,

Wyróżnienia w wysokości 400 zł (brutto):
1. Mirella Pietrzak
2. Irena Kobzdaj

Wyróżnienie w wysokości 300 zł (brutto):
1. Małgorzata Surdel-Nowak
2. Renata Bartoszewska