Konkurs "Gdynia w kwiatach"

Gdynia w kwiatach - 2004

Uroczystość wręczenia nagród w konkursie odbyła się 25 września 2004 r. podczas imprezy plenerowej "Dary Ziemii i Europa od kuchni".

85 zgłoszeń wpłynęło na dziesiątą edycję konkursu "Gdynia w kwiatach". 13 września 2004 r. jury konkursu pod przewodnictwem Ogrodnika Miasta Aleksandra Janty przyznało w kategorii domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i instytucji, firm i wspólnot mieszkaniowych: 3 nagrody główne, 9 wyróżnień oraz 11 wyróżnień poprzez publikację na stronie www.gdynia.pl.

Gdynia w Kwiatach - nagrody główne w kategoriach:
Domy jednorodzinne
nagrodaKrystyna Kornysik z Orłowa

Instytucje, firmy, wspólnoty mieszkaniowe
nagrodaMłodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
Domy wielorodzinne
nagrodaElżbieta Sarwińska z Dąbrówki

Gdynia w Kwiatach - wyróżnienia w kategoriach:
Domy jednorodzinne

Instytucje, firmy, wspólnoty mieszkaniowe
  • Komitet Domowy z Działek Leśnych, ul. Śląska 57
  • Wspólnota Mieszkaniowa z ul. Armii Krajowej 29-35
  • Handel Artykułami Rolno-Spożywczymi "Zielony Bazar"z Osiedla Moniuszki na Wzgórzu Św. Maksymiliana
  • Domy wielorodzinne
  • Maria Strzelecka z Witomina-Leśniczówki
  • Alicja Ociesa z Grabówka
  • Eleonora i Ryszard Budnikowie z Witomina-Leśniczówki

  • Nagrody Rady Dzielnic
    Rada Dzielnicy Śródmieście przyznała następujące wyróżnienia:
    Rada Dzielnicy Działki Leśne przyznała nagrody:
    • I miejsce za "Najładniejszą posesję" przyznała Komitetowi Blokowemu przy ul. Śląskiej 57,
    • II miejsce - Wspólnocie Mieszkaniowej bloku Nr 6a przy ul. Tatrzańskiej,
    • III miejsce - Marii Stojaczyk z ul. Olsztyńskiej.

    Nagroda Ogrodnika Miasta
    nagroda
    Joanna Tarnawska-Stalke ze Śródmieścia

    Wyróżnienie poprzez publikację na stronie www.gdynia.pl
    1. Ośrodek Opiekuńczy dla osób przewlekle chorych z Oksywia, ul. Bosmańska
    2. Elżbieta Bukowska z Orłowa
    3. Michał Stanisław Lasek ze Wzgórza Bernadowo
    4. Matylda Jezierna ze Śródmieścia
    5. Czesława Bąkowska z Wielkiego Kacka
    6. Irena Łudkowska z Pustek Cisowskich
    7. Barbara Pietraszko z Grabówka
    8. Stanisława Stempniewska z Witomina - Leśniczówki
    9. Maria Siekierzyńska z Karwin
    10. Maria Kowalska -Migda i Jerzy Migda z Pustek Cisowskich
    11. Komitet domowy ze Śródmieścia, ul. Krasickiego 14

    Sponsorami konkursu byli:

    • Centrum Aranżacji Kwiatowej "Floristica" z Gdańska
    • "Flopol" z Rumi
    • Zakład Pielęgnacji Drzewostanu -Tadeusz Podmokły i S-ka z Gdyni
    • Przedsiębiorstwo Usługowo-Ogrodnicze "Malwa" z Gdyni
    • Trójmiejski Park Krajobrazowy
    • Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników z Gdańska