W nocy z 20 na 21 września nastąpi zmiana w organizacji ruchu na ul. Podjazd W nocy z 20 na 21 września nastąpi zmiana w organizacji ruchu na ul. Podjazd
Referaty dzielnicowe

Referaty dzielnicowe

I Referat Dzielnicowy
kierownik referatu: kierownik Mirosław Szczygłowski
ul. Żeglarzy 7 Gdynia
tel. 58 620 39 42, fax  58 622 31 37
rewirowi1-sm@gdynia.pl

Dzielnica Rewirowy  
Babie Doły
inspektor Sławomir Wiatr
s.wiatr@gdynia.pl

 
Cisowa inspektor Mirosław Dąbrowski
m.dabrowski@gdynia.pl

 
Pustki Cisowskie-Demptowo st. strażnik Kariona Tomaszewska
k.tomaszewska@gdynia.pl

 
Oksywie inspektor Sławomir Wiatr
s.wiatr@gdynia.pl

 st. inspektor Paweł Nelkowski
p.nelkowski@gdynia.pl

 
Obłuże st. inspektor Paweł Nelkowski
p.nelkowski@gdynia.pl

 
Pogórze inspektor Henryk Kwidziński
h.kwidzinski@gdynia.pl

 
Chylonia
inspektor Krzysztof Banaszek
k.banaszek@gdynia.pl

mł. specjalista
Sylwia Bonio-Kwiecień
s.bonio-kwiecien@gdynia.pl

mł. specjalista Rafał Tiszer
r.tiszer@gdynia.pl

 
Leszczynki mł. strażnik Alicja Gajewska
alicja.gajewska@gdynia.pl

 
Grabówek mł. strażnik Monika Kaczorowska
m.kaczorowska@gdynia.pl

 

ref_1

II Referat Dzielnicowy
kierownik referatu:
kierownik Krzysztof Kotulski 
Al. Zwycięstwa 291c Gdynia
tel. 661 600 572
rewirowi2-sm@gdynia.pl
 
Dzielnica Rewirowy  

Działki Leśne

st. strażnik Justyna Malewska
j.malewska@gdynia.pl
 

Śródmieście

st. inspektor Milena Tanalska-Damps
m.tanalska-damps@gdynia.pl

mł. strażnik Olimpia Galińska
o.galinska@gdynia.pl

 

Kamienna Góra

inspektor Danuta Pawlak
d.pawlak@gdynia.pl
 

Wzgórze Św. Maksymiliana

specjalista Wojciech Plichta
w.plichta@gdynia.pl

 

Redłowo

inspektor Franciszek Ruszewski
f.ruszewski@gdynia.pl

 

Orłowo

aplikant Anna Selonka
a.selonka@gdynia.pl

 

Witomino Radiostacja

inspektor Sławomir Kokot
s.kokot@gdynia.pl

 

Witomino Leśniczówka

inspektor Sławomir Kokot
s.kokot@gdynia.pl

 

ref_2


III Referat Dzielnicowy
kierownik referatu:
kierownik Katarzyna Krampichowska
ul. Zakręt do Oksywia 10, tel. 660 11 78
rewirowi3-sm@gdynia.pl

Dzielnica Rewirowy

Chwarzno-Wiczlino

st. strażnik Aneta Lebioda
a.lebioda@gdynia.pl
 

Mały Kack

 st. strażnik Sebastian Guziński
s.guzinski@gdynia.pl
 

Wielki Kack

mł. strażnik Mariusz Latecki
m.latecki@gdynia.pl
 

Karwiny

mł. strażnik Małgorzata Listkowska
m.listkowska@gdynia.pl
 

Dąbrowa

st. strażnik Paweł Jezierny
p.jezierny@gdynia.pl
 

ref_3