Przegląd Małych Form Teatralnych

V Miejski Przegląd Małych Form Teatralnych

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gdyni informuje, że w dniu 18 czerwca 2007 roku odbyła się po raz piąty uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie "Przeglądu Małych Form Teatralnych poświęconych środowisku i jego ochronie".

W tegorocznej edydcji konkursu udział wzięło 10 zespołów z dziewięciu gdyńskich przedszkoli. Jury konkursu w składzie: Andrzej Sulima Popiel (aktor), Joanna Cieplińska (krytyk teatralny) i Sylwia Grabowska (inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa) oceniało przygotowane przez grupy przedszkolne spektakle w trakcie eliminacji, które odbyły się w dniu 12 czerca 2007 w Centrum Kultury przy ul. Łowickiej 51 w Gdyni.

Gala jubileuszowa odbyła się w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Na deskach teartu wystąpiły trzy najwyżej ocenione przez jury zespoły oraz dokonano uroczystego wręczenia nagród.

Wyniki przeglądu:

I miejsce - zespół "Rybki" z Przedszkola Samorządowego Nr 48 w Gdyni za spektakl pt. "Smerfowe ratowanie Ziemi" - nagroda w wysokości 1500 złotych

II miejsce - zespół "Biedronki" z Przedszkola Samorządowego Nr 44 w Gdyni za spektakl pt. "Nad leśną rzeczką" - nagroda w wysokości 1200 złotych

III miejsce - zespoł "Bajderki" z Przedszkola samorządowego Nr 6 w Gdyni za spektakl pt. "Ekolinka, czyli dramat w jednym akcie" - zagroda w wysokości 1000 złotych.

V Miejski Przegląd Małych Form Teatralnych

V Miejski Przegląd Małych Form Teatralnych

V Miejski Przegląd Małych Form Teatralnych