W nocy z 20 na 21 września nastąpi zmiana w organizacji ruchu na ul. Podjazd W nocy z 20 na 21 września nastąpi zmiana w organizacji ruchu na ul. Podjazd
Odpady

Odpady niebezpieczne

Informujemy, że na terenie Gdyni działa pięć stacjonarnych Punktów Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych (tzw. PZON). Do PZON-ów mieszkańcy Gdyni mogą nieodpłatnie dostarczyć powstające w domach odpady szczególnie niebezpieczne dla środowiska, tj.: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (wielkogabarytowe elektroodpady, takie jak pralki, lodówki, można oddać jedynie na Witominie i Pogórzu ), resztki farb, lakierów, klejów, żywic, środki do konserwacji i ochrony drewna, rozpuszczalniki, środki czyszczące, substancje do wywabiania plam, aerozole, pozostałości po domowych środkach do dezynfekcji i dezynsekcji, środki ochrony roślin, odpady zawierające rtęć, np. świetlówki (UWAGA ! tradycyjne żarówki nie są odpadem niebezpiecznym), termometry, przełączniki, baterie i akumulatory, zużyte kartridże i tonery, przepracowane oleje, przeterminowane lub tylko częściowo wykorzystane leki, bez opakowań handlowych i ulotek.

Lokalizacje PZON-ów w Gdyni

Gdynia-Witomino przy siedzibie Komunalnego Związku Gmin "Dolina Redy i Chylonki", ul. Konwaliowa 1 (naprzeciwko przychodni) (mapa). Punkt czynny jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-19:00. Przynosząc odpady należy poinformować portiera.

Gdynia-Cisowa, ul. Chylońska 301 (mapa) - czynny w poniedziałki i środy w godzinach 14:00-17:00 oraz w soboty w godzianch 11:00-15:00.

Gdynia-Pogórze, ul. Żeliwna 3 (mapa) - czynny we wtorki i czwartki w godzinach 14:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 11:00-15:00

Gdynia-Karwiny, ul. Brzechwy 7 (mapa) - czynny we wtorki i czwartki w godzinach 14:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-14:00

Gdynia-Orłowo, ul. Kasztanowa 4a (mapa) - czynny we wtorki i czwartki w godzinach 14:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-14:00


Informujemy jednocześnie, że na terenie Miasta Gdyni rozmieszczone są pojemniki do selektywnego zbierania zużytych baterii oraz przeterminowanych leków.

Punkty zbiórki zużytych baterii w Gdyni

Gdynia – Babie Doły
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Zielona 53 Przedszkole Samorządowe nr 30
ul. Zielona 53 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 28

Gdynia – Chwarzno-Wiczlino
Placówki handlowe i inne
ul. Amona 10 FRESH MARKET
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Wiczlińska 93 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1
ul. Jowisza 60 Zespół Szkół nr 15

Gdynia – Chylonia
Placówki handlowe i inne
ul. Hutnicza 24 el12
ul. Hutnicza 5 Fachman
ul. Zamenhofa 8 Sklep spożywczy „Wika”
ul. Opata Hackiego 17a Klub osiedlowy „Apteka”
ul. Kcyńska 25 ORLEN
ul. Kartuska 44a Żabka
ul. Wiejska 1 FRESH MARKET
ul. Krzywoustego 12 Sklep GLOBAL
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Rozewska 1 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Chylońska 58a Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Gniewska 21 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa- Dom Towarowy Chylonia
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Wiejska 30 Przedszkole Samorządowe nr 27
ul. Zamenhofa 8 Przedszkole Samorządowe nr 31
ul. Rozewska 33 Szkoła Podstawowa nr 40
ul. Wejherowska 55 Gimnazjum nr 13
ul. Morska 186 IV Liceum Ogólnokształcące
ul. Gospodarska 1 Zespół Szkół nr 3
ul. Wejherowska 55 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
ul. Wejherowska 65 Zespół Placówek Specjalistycznych

Gdynia – Cisowa
Placówki handlowe i inne
ul. Kcyńska 27 FOTOJOKER – TESCO
ul. Chylońska 205 VOLTINEZ S.C.
ul. Morska 495 ORLEN
ul. Morska 290 Lukoil
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Chylońska 191 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Kcyńska 6 Przedszkole Samorządowe nr 32
ul. Chylońska 227 Szkoła Podstawowa nr 31
ul. Chylońska 227 Gimnazjum nr 12

Gdynia – Dąbrowa
Placówki handlowe i inne
ul. Nowowiczlińska 115 Stokrotka
ul. Gorczycowa 4a/2 F.H.U. ZBYCH
ul. Nowowiczlińska 31 Stacja paliw „Pod Żaglami”
ul. Nowowiczlińska 35 GLOBAL Centrum Telefonów Komórkowych – Tesco Dąbrowa
ul. Oliwkowa 29 MediExpert
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Paprykowa 12 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Narcyzowa 3 Przedszkole Samorządowe nr 28
ul. Wiczlińska 31 Przedszkole Samorządowe nr 50
ul. Wiczlińska 33 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 45
ul. Nagietkowa 73 Zespół Szkół nr 14
ul. Poziomkowa 22 Punkt Przedszkolny „Poziomkowo”
ul. Jemiołowa 49 Punkt Przedszkolny „Poziomkowo”
ul. Oliwkowa 10 Niepubliczne Przedszkole „Chatka Przedszkolaka”

Gdynia – Działki Leśne
Placówki handlowe i inne
ul. Kołłataja 1 Morski Instytut Rybacki
ul. Sportowa 8 P.R.S.P. SANIPOR – Biuro Obsługi Klienta
ul. Sportowa 8 Stacja paliw „Pod Żaglami”
ul. Warszawska 10 Żarówa Sp. J.
ul. Warszawska 66 FRESH MARKET
ul. Śląska 40 Zegarmistrz
ul. K.Górskiego 2 (C.H.Wzgórze) Pralnia Chemiczna „5 a Sec”
ul. K.Górskiego 2 (C.H. Wzgórze) INTERSPORT
ul. Kazimierza Górskiego 8 Arena Gdynia
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Warszawska 67 Administracja Budynków Komunalnych nr 4
ul. Warszawska 23 A Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bałtyk”Administracja Osiedla I
ul. Śląska 64 Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami „Perlicka”
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Tatrzańska 18 Przedszkole Samorządowe nr 4
ul. Tatrzańska 40 Szkoła Podstawowa nr 26
ul. Tatrzańska 35 Gimnazjum Jezuitów
ul. Pomorska 39/41 Gdyńskie Liceum Autorskie
ul. Witomińska 25/27 Zespół Szkół Specjalnych nr 1

Gdynia – Grabówek
Placówki handlowe i inne
ul. Morska 107 – 109 AC – DC Electric, artykuły elektrotechniczne
ul. Morska 95/2 Żabka
ul. Morska 115 Żabka
ul. Beniowskiego 29 FRESH MARKET
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Okrzei 16 Przedszkole Samorządowe nr 36
ul. Grabowo 12 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 17
ul. Kapitańska 37 Gdyńska Szkoła Społeczna
ul. Okrzei 6 Gimnazjum nr 4
ul. Morska 77 Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
ul. Morska 79 Zespół Szkół Mechanicznych i XII Liceum Ogólnokształcące
ul. Morska 79 Zespół Szkół Mechanicznych
ul. Morska 81-87 AM, wydz. Elektryczny, Katedra Automatyki
ul. Beniowskiego 15/17 Studencki Dom Marynarza nr 3
ul. Beniowskiego 20-22 Studencki Dom Marynarza nr 4
ul. Grabowo 2 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Gdynia – Kamienna Góra
Placówki handlowe i inne
ul. Słowackiego 52 Nomad Maciej Nowicki
ul. Słowackiego 56/1 BALT-DOM
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Augusta Necla 14 Przedszkole Samorządowe nr 25
ul. Krasickiego 4 Przedszkole Samorządowe nr 52
ul. Krasickiego 28 Szkoła Podstawowa nr 18
ul. Słowackiego 53 Gimnazjum nr 11
Al. Piłsudskiego 46 Uniwersytet Gdański – Oceanografia

Gdynia – Karwiny
Placówki handlowe i inne
ul. Brzechwy 2D/2 D. Mode – telefony komórkowe
ul. Korzenna 19 P.U.H „Roman” sklep AGD
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Korzenna 15 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Karwiny”
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Chwaszczyńska 28 Przedszkole Samorządowe nr 6
ul. Tatarczana 4 Przedszkole Samorządowe nr 44
ul. Chwaszczyńska 26 Szkoła Podstawowa nr 43
ul. Staffa 10 Zespół Szkół nr 10

Gdynia – Leszczynki
Placówki handlowe i inne
ul. Hutnicza 3 „Radmor”
ul. Morska 175 Żabka
ul. Opata Hackiego 12 Sanet
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Kalksztajnów 13 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Stoczniowiec”
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Morska 192 Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Ściegiennego 8 Szkoła Podstawowa nr 29
ul. Sambora 48 Zespół Szkół Chłodniczych

Gdynia – Mały Kack
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Sandomierska 3 Przedszkole Samorządowe nr 23
ul. Sandomierska 10 Sklep ogólnospożywczy „U Stacha”
ul. Halicka 8 Szkoła Podstawowa nr 13
ul. Łowicka 41 Amerykańska Szkoła Podstawowa

Gdynia – Obłuże
Placówki handlowe i inne
ul. Unruga 39 Firma Handlowo – Usługowa, Sławomir Pakulski
ul. Rymarska 32 „Globel”
ul. Benisławskiego 48 Apteka Melisa
ul. Unruga 5 Kaufland
ul. Płk. Dąbka 193 FRESH MARKET
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Jantarowa 72 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Posejdon”
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Krawiecka 35 Przedszkole Samorządowe nr 18
ul. Unruga 53 Przedszkole Samorządowe nr 29
ul. Płk. Dąbka 199 a Przedszkole Samorządowe nr 42
ul. Maciejewicza 9 Przedszkole Samorządowe nr 47
ul. Unruga 86 Przedszkole Samorządowe nr 48
ul. Cechowa 22 Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Unruga 88 Szkoła Podstawowa nr 39
Pl. Św. Andrzeja 2 Zespół Szkół Katolickich
ul. Sucharskiego 10 Zespół Szkół nr 12
ul. Płk. Dąbka 207 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
ul. Płk. Dąbka 277 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Gdynia – Oksywie
Placówki handlowe i inne
ul. Bosmańska 45 PEPCO
ul. Benisławskiego 42 Żabka
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Bosmańska 26 Przedszkole Samorządowe nr 11
ul. Benisławskiego 12 Dwujęzyczny Punkt Przedszkolny z grupą integracyjną „Wielcy Odkrywcy”
ul. Płk. Dąbka 167 Przedszkole Samorządowe nr 35
ul. Śmidowicza 59 Przedszkole nr 43 „Janowiaczek”
ul. Godebskiego 8 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 33
ul. Dickmana 14 V Liceum Ogólnokształcące
ul. Śmidowicza 49 Zespół Szkół Zawodowych nr 1

Gdynia – Orłowo
Placówki handlowe i inne
ul. Wielkopolska 28 Domino
Al. Zwycięstwa 256 ALMA
Al. Zwycięstwa 256 (C.H. Klif) EMPIK
Al. Zwycięstwa 256 (C.H. Klif) Smyk KLIF
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Miodowa 16 Przedszkole Samorządowe nr 5
ul. Orłowska 57 Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych
ul. Folwarczna 2 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące
ul.Orłowska 39 Zespół Szkół Plastycznych
ul. Orłowska 27/33 Zespół Szkół nr 5
ul. Wrocławska 52 Zespół Szkół nr 6
Al. Zwycięstwa 194 Technikum Transportowe

Gdynia – Pogórze
Placówki handlowe i inne
ul. Sikorskiego 2A Żabka
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Steyera 2 Przedszkole Samorządowe nr 49
ul. Porębskiego 21 Szkoła Podstawowa nr 43
ul. Porębskiego 21 Gimnazjum nr 16

Gdynia – Pustki Cisowskie-Demptowo
Placówki handlowe i inne
ul. Chabrowa 57 Żabka
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Jastrzębia 9 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Demptowska 42 Przedszkole Samorządowe nr 21
ul. Pusta 9 Przedszkole Samorządowe nr 46
ul. Chabrowa 43 Szkoła Podstawowa nr 16

Gdynia – Redłowo
Placówki handlowe i inne
ul. Legionów 126/128 SKOK im. S. Stefczyka
Al. Zwycięstwa 96/98 Centrum Nauki Eksperyment w PPNT
ul. Powstania Wielkopolskiego 95 FRESH MARKET
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Okrętowa 16 Wspólnota Mieszkaniowa (zarządca Własny Kąt)
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Korczaka 22 Przedszkole Samorządowe nr 24
ul. Cylkowskiego 5 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 34

Gdynia – Śródmieście
Urzędy Miast i Gmin
ul. 10 Lutego 24 Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54 Urząd Miasta Gdyni
Biuro Rady Miasta
ul. 3 Maja 27/31 Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych
Placówki handlowe i inne
ul. Świętojańska 52 P.P.H.U. „EUROMIR”
ul. Starowiejska 24 P.H. maja
ul. Starowiejska 41-43/2 Sklep HALAN
ul. Świętojańska 40 „Viper” S.C.
ul. Świętojańska 21 „Iskra”
ul. Kilińskiego 16 Sklep Elektroniczny „Magserv” S.C.
ul. Jana Pawła II 11 Clippers
ul. Waszyngtona 21 Centrum „Gemini”
ul. Żeromskiego 26 Wydawnictwo Anonse
Al. Jana Pawła II 13A Przystań achtowa „Marina”
Al. Jana Pawła II 9 Yacht Klub STAL
Al. Jana Pawła II 5 Sklep Firmowy SMART
Al. Jana Pawła II 1 Akwarium Gdyńskie
ul. Armii Krajowej 32 Sklep Elektryczny
ul. Jana z Kolna 1 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego
ul. 10 Lutego 11 (D.H. Batory) „Piotr i Paweł”
ul. Janka wiśniewskiego 20 P.H. Kas
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Władysława IV 56 Przedszkole Samorządowe nr 7
ul. B-pa Dominika 5 Przedszkole Samorządowe nr 9
ul. Jana z Kolna 29 Przedszkole Samorządowe nr 16
ul. Jana z Kolna 5 Szkoła Podstawowa nr 21
ul. Żeromskiego 26 LIBER Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
ul. 10 Lutego 26 Gimnazjum nr 1
ul. Władysława IV 58 X Liceum Ogólnokształcące
ul. Energetyków 13A Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego
ul. Władysława IV 54 Zespół Szkół Sportowych
ul. Armii Krajowej 26 Katolicki Zespół Edukacyjny
ul. Energetyków 13 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. Władysława IV 52 Przedszkole Samorządowe nr 51

Gdynia – Wielki Kack
Placówki handlowe i inne
ul. Gryfa Pomorskiego 71 MERKUS

Gdynia – Witomino-Leśniczówka
Placówki handlowe i inne
ul. Wielkokacka 5 MIKA
ul. Hodowlana 36 FRESH MARKET
ul. II MPS 4a Żabka
Spółdzielnie mieszkaniowe
Witomino – Leśniczówka ul. II MPS 9 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bałtyk” Administracja Osiedla III
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Stawna 4/6 Szkoła Podstawowa nr 12

Gdynia – Witomino-Radiostacja
Placówki handlowe i inne
ul. Narcyzowa 1 P.H.KORA – Lewiatan
ul. Widna 1 FRESH MARKET
ul. Konwaliowa 16 FRESH MARKET
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Widna 15 Przedszkole Samorządowe nr 13
ul. Chwarznieńska 136/138, pok. 214-215 Przedszkole Samarytanie – Fundacja Opieki i Edukacji Społecznej
ul. Uczniowska 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 35
ul. Strażacka 15 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
ul. Narcyzowa 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3

Gdynia – Wzgórze Świętego Maksymiliana
Placówki handlowe i inne
tunel SKM Wzgórze Św. Maksymiliana KOM BOX
ul. Ujejskiego 35 Żabka
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Moniuszki 22a Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami „Perlicka”
ul. Legionów 92 FRESH MARKET
Przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe oraz w domy studenckie
ul. Harcerska 4 Przedszkole Samorządowe nr 19
ul. Hallera 37 Przedszkole Samorządowe nr 22
ul. Grottgera 19 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 23
ul. Legionów 27 III Liceum Ogólnokształcące
ul. Kopernika 34 VI Liceum Ogólnokształcące
ul. Legionów 27 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
ul. Gen. Hallera 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6


Zbiórka przeterminowanych leków w Gdyni

Chwarzno – Wiczlino
ul. Chwarznieńska 198f – „Multiapteka”
ul. Staniszewskiego 1 – „Serdeczna”

Chylonia
ul. Chylońska 46 – „Dbam o Zdrowie”
ul. Chylońska 82 – „Ikamed”
ul. Chylońska 116a – „Medapteka”
ul. Chylońska 122 – „Centrum Leków Chylonia”
ul. Kartuska 61 – „Królowej Jadwigi”
ul. Rozewska 31 – „Dom Leków”
ul. Wejherowska 56 – „Family- Pharma”
ul. Wejherowska 59 – „Dom Leków”
ul. Gniewska 21 – „Dyżurna”

Cisowa
ul. Chylońska 191 – „Pod Lwem”
ul. Chylońska 251 – „Piko”
ul. Kcyńska 27 – „W Pasażu” (Tesco)
ul. Lniana 19 – „Dobrego Pasterza”
ul. Morska 230 i – „Eskulap”

Dąbrowa
ul. Gorczycowa 6 – „Dbam o zdrowie”
ul. Nowowiczlińska 35 – „Panax”
ul. Paprykowa 9 – „Dąbrówka”
ul. Rdestowa 4a – „Dyżurna”
ul. Sojowa 22 – „Dbam o Zdrowie”

Działki Leśne
ul. Kazimierza Górskiego 2 – „Super-Pharm” (Riviera)
ul. Śląska 44 – „Dyżurna”
ul. Warszawska 14 – „Dom Leków”
ul. Warszawska 34/36 – „Dla Zdrowia”
ul. Witomińska 10 – „Św. Heleny”

Grabówek
ul. Morska 49/55 – „Morska”
ul. Morska 82 – „Dr Max” (Kaufland)
ul. Morska 113a – „Kliniczna”
ul. Morska 127 – „Dom Leków”

Kamienna Góra
ul. I Armii Wojska Polskiego 3-11 – „Pod Żółwiem”

Karwiny
ul. Brzechwy 1 – „U Źródła Marii”
ul. Gabrieli Zapolskiej 1a – „Dom Leków”
ul. Korzenna 19 – „Korzenna”

Leszczynki
ul. Morska 174 – „Dyżurna Gdynia”
ul. Ramułta 45 – „Panaceum” (w ośrodku zdrowia)

Mały Kack
ul. Bielska 18 – „Perełka”

Obłuże
ul. Cechowa 2 – „Dom Leków”
ul. Płk. Dąbka 193 – „Dbam o Zdrowie”
ul. Płk. Dąbka 232 – „Forte”
ul. Podgórska 1 – „Piko 2”
ul. Sucharskiego 2 – „Melissa”
ul. Unruga 76 – „Mediq Melissa”
ul. Unruga 84 – Przychodnia Sanus

Oksywie
ul. Bosmańska 44/1 – „Datura”
ul. Bosmańska 45 – „Dyżurna” (Biedronka)
ul. Dickmana 6 – Hospicjum Św. Wawrzyńca
ul. Podchorążych 8 – „Oksywska”
ul. Wittekówny 2/3 – „Mediq Melissa”

Orłowo
ul. Bytomska 20 – „Dbam o zdrowie”
ul. plac Górnośląski 16 – „Wracam do zdrowia”
ul. Wrocławska 59 – „Orłowska”
ul. Zwycięstwa 256 – „Super-Pharm” (Klif)
ul. Zwycięstwa 256 – „Norweska” (Klif)
ul. Zwycięstwa 239/1 – „Nowe Orłowo”

Pogórze
ul. Porębskiego 9 – „Dbam o Zdrowie”
ul. Sikorskiego 2 – „Mediq Melissa”

Pustki Cisowskie – Demptowo
ul. Czeremchowa 1 – „Panaceum”
ul. Czeremchowa 10 – „Familijna”

Redłowo
ul. Boh. Starówki Warszawskiej 6 – „Ogólnodostępna”
ul. Legionów 112 – „Cosmedica”
ul. Powstania Styczniowego 10 – „Dr Max”

Śródmieście
ul. 10-go lutego 5 – „Dyżurna”
ul. 10-go lutego 11 – „Batory”
ul. Abrahama 28/2 – „Prima”
ul. Abrahama 48 – „Millennium”
ul. Abrahama 70 – „Dyżurna”
ul. Armii Krajowej 44 – „Chabrowa”
ul. Chrzanowskiego 3/5 – „Piko 3”
ul. Czechosłowacka 3 – „Panaceum”
ul. Plac Kaszubski 8 – „Dyżurna”
ul. Plac Konstytucji 1 – „Dworcowa”
ul. Pułaskiego 3/5 – „Dyżurna”
ul. Starowiejska 23 – „Dbam o Zdrowie”
ul. Starowiejska 34 – „Gemini”
ul. Starowiejska 56 – „Gdyńska”
ul. Świętojańska 4/8 – „Dom Leków”
ul. Świętojańska 5/7 – „Dbam o Zdrowie”
ul. Świętojańska 16 – „Gemini”
ul. Świętojańska 37 – „Centrum”
ul. Świętojańska 88 – „Świętojańska”
ul. Świętojańska 116 – „Św. Alberta”
ul. Świętojańska 122 – „Euro-Apteka”
ul. Władysława IV 50 – „Władysława IV”
ul. Wójta Radtkego 29/36 – „Dom Leków”
ul. Wójta Radtkego 49/51 – „Dbam o Zdrowie”

Wielki Kack
ul. Chwaszczyńska 21 c – „Dyżurna”
ul. Gryfa Pomorskiego 79 d – „Pod Gryfem Pomorskim”

Witomino Leśniczówka
ul. II MPS 9 – „Paracelsus”
ul. Niska 1 – „Euro-Apteka”
ul. Słoneczna 2 – „Wracam do zdrowia”
ul. Wielkokacka 4a – „Dyżurna”

Witomino Radiostacja
ul. Narcyzowa 1 – „Dom Leków”

Wzgórze św. Maksymiliana
ul. Biskupa Dominika 8-14 – „Przy Alei”
ul. Legionów 60 – „Dom Leków”
ul. Legionów 67 – „Legionów 67”
ul. Partyzantów 35 – „Franciszkańska”