Konkurs na strony WWW

Trzecia edycja konkursu

Opis alternatywny
ŚRODOWISKO W NASZYM MIEŚCIE
konkurs na najciekawszy projekt
strony WWW o tematyce ekologicznej


42 prace zgłoszono na III edycję konkursu na najciekawszą stronę www o tematyce ekologicznej "Środowisko w naszym mieście". Najważniejszym celem konkursu było poszerzanie wiedzy o środowisku miasta, zainteresowania młodzieży jego stanem i zmianami jakie w nim zachodzą, a także do odkrywania jego osobliwości i wyszukiwania szczególnie atrakcyjnych przyrodniczo miejsc.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Urzędzie Miasta Gdyni 26 kwietnia 2004 r. w ramach obchodów Dnia Ziemi.

Zwyciężyły zespoły:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Dwa równorzędne I miejsca:
ekologia_48   zespół "Eko-władcy" w składzie: Paweł Szymczuk, Filip Kucharczyk, Monika Niesiołowska, opiekun: Grażyna Sawczyn, Lidia Małkiewicz Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Jowisza 60,




ekologia_6  zespół "Eko-6" w składzie: Paweł Nowakowski, Kinga Kukowska, Milena Mańkowska, Patrycja Pieniążęk, Katarzyna Kopicka, opiekun: Katarzyna Pęksa, Magdalena Kucharska Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Cechowa 22,




GIMNAZJA:

ekologia_13  I miejsce - zespół "Orły" w składzie: Daniel Malecki, Maciej Wroński, Oskar Jesionowski, Szymon Konefał, opiekun Kazimiera Lenart, Gimnazjum Nr 13, ul. Wejherowska 55,





SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

ekologia_3b   I miejsce - zespół "Eco-3" w składzie: Łukasz Pakuła, Oksana Bodnar, Joanna Urban, Martyna Filipska, Anna Kozyra opiekun: Justyna Raulin, III Liceum Ogólnokształcące, ul. Legionów 27,




Równorzędne II miejsce:
ekologia_3a   zespół "Eco-group" w składzie: Rosanna Sibora, Anna Lysakowska, opiekun: Danuta Belau, III Liceum Ogólnokształcące, ul. Legionów 27,




ekologia_14  zespół "Eko-oko" w składzie: Damian Hoffman, Marcin Hoffman, Krzysztof Kaleta, Bartek Musielak, opiekun: Katarzyna Kudela, Joanna Landowska, XIV Liceum Ogólnokształcące, ul. Wejherowska 55,




ekologia_4   Wyróżnienie - zespół "Eko-Quintus" w składzie: Paweł Przeradowski, Adam Nowocin, Natalia Kortas, Natalia Zawadzka, Agnieszka Poczobutt opiekun: Krystyna Hausler, IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Morska 186,




ekologia_9  Wyróżnienie - zespół "Ptaszki z IX" w składzie: Mateusz Gołębiewski, Mateusz Mandziara, Krzysztof Ossowski opiekun: Beata Ryl, Jarosław Kuliński, IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Żemoskiego 31,