Od 25 lipca duże zmiany w organizacji ruchu w Śródmieściu Gdyni - szczegóły Od 25 lipca duże zmiany w organizacji ruchu w Śródmieściu Gdyni - szczegóły
Komunikaty

Babie Doły: szykują się zmiany w organzacji ruchu na ul. Rybaków

Opis alternatywny uzytkownicy/a.dylejko@lis.gdynia.pl/Babie Doly 11 05 17-6.jpg

Przy ulicy Rybaków w rewitalizowanej części Babich Dołów trwa budowa instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Od poniedziałku, 22 maja, na ulicy Rybaków pomiędzy budynkami nr 14 a 32 mogą wystąpić okresowe zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy mogą się spodziewać zwężenia drogi i objazdów.
 
Prowadzona od blisko dwóch tygodni w ramach rewitalizacji części Babich Dołów budowa instalacji wodnej i kanalizacyjneja przy ul. Rybaków dotychczas realizowana była głównie na niezabudowanym odcinku ulicy.
Od poniedziałku, 22 maja, prace będą wykonywane między budynkami o numerach 14 – 32. W tym czasie mieszkańcy, zwłaszcza zmotoryzowani, powinni bacznie zwracać uwagę na oznakowania dotyczące zmian w ruchu wzdłuż ulicy Rybaków. Jednia może być zwężona. Niewykluczone, że konieczne okaże się wyznaczemoe objazdyów do poszczególnych budynków.

O wszystkich zmianach drogowych wprowadzonych na ulicy Rybaków będzie na bieżąco informować Rada Dzielnicy Babie Doły i Laboratorium Innowacji Społecznych.

Prace związane z budową kanalizacji mają trwać do końca lipca br.

Fot. Aleksander Trafas
 
 

  • Prace na ul. Rybaków
  • Prace na ul. Rybaków
  • Prace na ul. Rybaków
  • Prace na ul. Rybaków