Aktualności

Ze wspólnotami mieszkaniowymi o rewitalizacji

Zaczynamy spotkania z przedstawicielami wspólnot mieszkaniowych działających na obszarach rewitalizacji.

W środę, 27 lipca i w czwartek, 28 lipca odbędą się spotkania z przedstawicielami wspólnot mieszkaniowych w dwóch z sześciu rewitalizowanych gdyńskich dzielnic. Ich cel to wstępna identyfikacja potrzeb inwestycyjnych wspólnot mieszkaniowych - przede wszystkim w zakresie zagospodarowania przestrzeni publicznych i podwórkowych, oraz wstępna identyfikacja lokalnych partnerstw na rzecz kształtowania najbliższej przestrzeni. Uzyskane w trakcie rozmów informacje pozwolą na sformułowanie zapisów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Gdyni.
Przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych z Oksywia (rejonu ulic Dickmana i Śmidowicza) zapraszamy w środę 27 lipca, o godzinie 17 do Placówki Wsparcia Dziennego „Kreatywni" przy ulicy Płk. Dąbka 52.
Spotkanie z przedstawicielami wspólnot mieszkaniowych z Witomina-Radiostacji (zachodnia część dzielnicy) odbędzie się w czwartek, 28 lipca, o godzinie 17 w Szkole Podstawowej nr 35 przy ulicy Uczniowskiej 1.
Wspólnoty mieszkaniowe, które nie będą mogły być reprezentowane na zaplanowanych spotkaniach mogą kontaktować się z Zespołem ds. rewitalizacji Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni drogą mailową rewitalizacja@lis.gdynia.pl lub telefonicznie: 58 727 39 04.
Czekamy codziennie w godz. 8-16, w czwartki do godz. 18.
W najbliższych miesiącach spotykać się będziemy także z przedstawicielami wspólnot mieszkaniowych z pozostałych obszarów rewitalizacji.