Aktualności

Gdynia OdNowa w nowym biurze

Zespół ds. rewitalizacji Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni już po przeprowadzce. Czekamy na Państwa w nowym biurze na parterze budynku IV Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

W poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godz. 8 - 16, a w czwartki w godz. 8-18 działa nowo otwarte biuro projektu Gdynia OdNowa, czyli prowadzonej w naszym mieście rewitalizacji. Dla Państwa wygody i łatwiejszej komunikacji z nami przenieśliśmy się na parter, do pomieszczenia z wejściem wprost z chodnika.

Tu można zapoznać się z mapami sześciu przeznaczonych do rewitalizacji obszarów i porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za przebieg pracy na każdym z terytoriów. Można zgłosić swoje pomysły co do przedsięwzięć, które mogłyby zostać zrealizowane w ramach rewitalizacji oraz otrzymać sentymentalne mapy dzielnic stworzone m.in. przez mieszkańców. Można również zapoznać się z metodami stosowanymi przez nas podczas diagnozy sytuacji w dzielnicach przeznaczonych do rewitalizacji oraz przygotowanymi przez nas raportami.

Biuro projektu Gdynia OdNowa mieści się na parterze budynku IV Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 (wejście od al. Zwycięstwa). Można kontaktować się z nami pod nr. tel. 58 698 23 05, adres e-mail: rewitalizacja@lis.gdynia.pl

Wszystkie nasze dane kontaktowe znajdują się pod adresem:

http://www.gdynia.pl/rewitalizacja/8631_112263.html

odnowa1

odnowa2

odnowa3

 odnowa4