Aktualności

„NURKOWANIE bez Granic”

Opis alternatywny uzytkownicy/m.bieganska@gdynia.pl/NewFolder/18010613_1625542087464642_665518654453249455_n.jpg

Zapraszamy serdecznie osoby z niepełnosprawnością do udziału w kolejnym wyjeździe organizowanym przez Fundację Podróże bez Granic „NURKOWANIE bez Granic”. Tym razem tematem przewodnim wyjazdu, zgodnie z nazwą, będzie poznawanie tajników nurkowania, które odbywać się będzie na wodach zatoki gdańskiej.
 
Wyjazd odbędzie się w dniach 6-9 lipca 2017 na Helu i skierowany jest przede wszystkim do osób początkujących oraz z niewielkim doświadczeniem. W wyjeździe może wziąć każda osoba z niepełnosprawnością, bez względu na rodzaj czy stopień niepełnosprawności. Jedynym warunkiem jest przedstawienie oświadczenia lekarza (rodzinnego) o braku przeciwwskazań do nurkowania.
 
Koszt wyjazdu to 100,00 zł. Na wyjazd można zgłaszać się z asystentem. Asystent nie ponosi żadnych kosztów. W pierwszej kolejności zakwalifikowani na wyjazd będą asystenci osób, które potrzebują największego wsparcia.
 
Wyjazd realizowany jest w ramach projektu "Mój żywioł: aktywność! przez Fundację Podróże bez Granic dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
 
Szczegóły wyjazdu i formularz rekrutacyjny: http://fundacja.podrozebezgranic.pl/info/1910/nurkowanie-bez-granic/
 
Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia!
 
 
Zapraszamy!
Fundacja Podróże bez Granic
www.podrozebezgranic.pl