W niedzielę odbędzie się Onico Gdynia Półmaraton. Ponad 21-kilometrowa trasa poprowadzi zawodników po dużych arteriach Gdyni, takich jak ul. Świętojańska, Janka Wiśniewskiego czy aleja Zwycięstwa, co wiąże się ze zmianami w ruchu w godz. 9:00 - 13:30.  W niedzielę odbędzie się Onico Gdynia Półmaraton. Ponad 21-kilometrowa trasa poprowadzi zawodników po dużych arteriach Gdyni, takich jak ul. Świętojańska, Janka Wiśniewskiego czy aleja Zwycięstwa, co wiąże się ze zmianami w ruchu w godz. 9:00 - 13:30. 
1275 (1075) 21-04-2017 - 27-04-2017

Sprzątanie Kolibek

23 kwietnia o godz. 10.00 rozpocznie się wspólne sprzątanie Kolibek i okolic pod patronatem Prezydenta Gdyni oraz Nadleśnictwa Gdańsk. Do udziału w akcji organizatorzy zapraszają całe rodziny, grupy biegowe i zapaleńców.
Teren objęty akcją to obszar lasu od ulicy Bernadowskiej do ulic Sopockiej i Spokojnej. To piękna, bujna, zielona przestrzeń, należąca do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spacerując lasem można napotkać m.in. potok Swelina, który wyznacza granicę pomiędzy Gdynią a Sopotem oraz wieżę widokową w Kolibkach.
Sprzątanie jest zaplanowane na ok. trzy godziny, zbiórka na terenie Adventure Park o godz. 10.00. Na miejscu uczestnicy otrzymają mapki, napoje oraz niezbędne do sprzątania rękawice i worki. Po zakończonym zadaniu, o godz. 13.00, na wszystkich ochotników czeka ciepły poczęstunek przy wspólnym ognisku. Organizatorzy we współpracy z patronami przygotowali także niespodzianki.