W niedzielę odbędzie się Onico Gdynia Półmaraton. Ponad 21-kilometrowa trasa poprowadzi zawodników po dużych arteriach Gdyni, takich jak ul. Świętojańska, Janka Wiśniewskiego czy aleja Zwycięstwa, co wiąże się ze zmianami w ruchu w godz. 9:00 - 13:30.  W niedzielę odbędzie się Onico Gdynia Półmaraton. Ponad 21-kilometrowa trasa poprowadzi zawodników po dużych arteriach Gdyni, takich jak ul. Świętojańska, Janka Wiśniewskiego czy aleja Zwycięstwa, co wiąże się ze zmianami w ruchu w godz. 9:00 - 13:30. 
1275 (1075) 21-04-2017 - 27-04-2017

Powiedz, co myślisz o komunikacji z Chwarznem-Wiczlinem

Jeśli mieszkasz w Chwarznie-Wiczlinie i jeździsz komunikacją miejską, wypełnij internetową ankietę przygotowaną przez Radę Dzielnicy.
Położone za obwodnicą Chwarzno-Wiczlino rozwija się dynamicznie. Stale zwiększająca się liczba mieszkańców oznacza też coraz większą liczbę samochodów. To pociąga za sobą korki. Nic więc dziwnego, że do Rady Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino dość regularnie docierają sygnały w sprawie zmian w rozkładzie jazdy autobusów ZKM Gdynia.
Rada przygotowała właśnie specjalną internetową ankietę, która dostępna jest na stronie http://tinyurl.com/mmx6mqd.
Zawiera kilkanaście pytań dotyczących podróżowania komunikacją miejską, oczywiście w odniesieniu do dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. O tym, jak ważna to dla dzielnicy sprawa, świadczy fakt, że tylko w ciągu pierwszych 24 godzin ankietę wypełniło ponad 400 mieszkańców. Udzielenie odpowiedzi zajmuje 3-5 minut. Kto jeszcze ankiety nie wypełnił, ma czas do niedzieli 23 kwietnia.