W niedzielę 27 maja na terenie Gdyni (oraz powiatów wejherowskiego i kartuskiego) odbędzie się wyścig kolarski GFNY Polska Gdynia 2018. Od godz. 7.00 obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu. W niedzielę 27 maja na terenie Gdyni (oraz powiatów wejherowskiego i kartuskiego) odbędzie się wyścig kolarski GFNY Polska Gdynia 2018. Od godz. 7.00 obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu.
1275 (1075) 21-04-2017 - 27-04-2017

Powiedz, co myślisz o komunikacji z Chwarznem-Wiczlinem

Jeśli mieszkasz w Chwarznie-Wiczlinie i jeździsz komunikacją miejską, wypełnij internetową ankietę przygotowaną przez Radę Dzielnicy.
Położone za obwodnicą Chwarzno-Wiczlino rozwija się dynamicznie. Stale zwiększająca się liczba mieszkańców oznacza też coraz większą liczbę samochodów. To pociąga za sobą korki. Nic więc dziwnego, że do Rady Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino dość regularnie docierają sygnały w sprawie zmian w rozkładzie jazdy autobusów ZKM Gdynia.
Rada przygotowała właśnie specjalną internetową ankietę, która dostępna jest na stronie http://tinyurl.com/mmx6mqd.
Zawiera kilkanaście pytań dotyczących podróżowania komunikacją miejską, oczywiście w odniesieniu do dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. O tym, jak ważna to dla dzielnicy sprawa, świadczy fakt, że tylko w ciągu pierwszych 24 godzin ankietę wypełniło ponad 400 mieszkańców. Udzielenie odpowiedzi zajmuje 3-5 minut. Kto jeszcze ankiety nie wypełnił, ma czas do niedzieli 23 kwietnia.