SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Miejskie lekcje fotografii - warsztaty "Pejzaż morski"

Opis alternatywny Galeria 2/Gdynia Lato/JM Fotogaleria4.jpg
Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Wydarzenia inne - - - wydarzenie archiwalne - Płatny, kup bilety

Przygotuj aparat i weź udział w 3-godzinnym warsztacie fotograficznym „Pejzaż morski”, który odbędzie się w sobotę 16 września 2017 r.

Warsztaty fotografii pejzażowej pomogą Państwu w wyborze tematu, sposobach kadrowania oraz doborze sprzętu wykorzystywanego do tego typu fotografii. Plenerem będą gdyńskie plaże od śródmieścia do plaży w Orłowie. To 3-godzinny spacer, na który uczestnicy powinni zabrać plecak lub wygodną torbę ze sprzętem fotograficznym, odpowiednie obuwie, wodę.

Liczba miejsc ograniczona (w warsztacie może wziąć udział tylko 10 osób). Koszt to: 17,99 zł. Zapisy: https://pejzaz.evenea.pl/

Prowadzący: Maurycy Śmierzchalski
Dyrektor artystyczny Frames Studium Fotografii w Gdyni. Artysta fotograf, designer, realizator filmowy, specjalista fotografii kreacyjnej i fashion. Od września 2012 wraz z żoną Marzeną Śmierzchalską, realizuje własny projekt - Frames Studium Fotografii - Szkoła Fotografii w Gdyni. Małżeństwo Śmierzchalskich jako edukatorzy oprócz zajęć systemowych dla swoich słuchaczy/słuchaczek organizują i specjalizują się w warsztatach tematycznych z fotografii, które prowadzą dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu Miejskie Lekcje Fotografii organizowanego przez Fundację Machina Fotografika. Partnerem projektu jest Laboratorium Innowacji Społecznych oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni i Studium Fotografii Frames. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdyni.