SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE:

Kalendarz wydarzeń

Bal z okazji Międzynarodowego Dnia Wcześniaka

Bal

Bal

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Wydarzenia inne Laboratorium Innowacji Społecznych - Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 wydarzenie archiwalne - Wstęp wolny

17 listopada na całym świecie obchodzimy "Światowy Dzień Wcześniaka", który ma na celu pokazanie dzieciom i ich rodzicom, że nie są sami. "Światowy Dzień Wcześniaka" ma także zwracać uwagę na szereg problemów, z jakimi muszą się zmierzyć rodzice wcześniaków. Wielu ludzi nie jest świadomych, jak wiele dzieci przychodzi na świat przedwcześnie oraz jakie są tego konsekwencje.

Bal z okazji Międzynarodowego Dnia Wcześniaka to kolejne wydarzenie organizowane w ramach projektu "Twórcze rodzicielstwo". Muzyka i wspólny taniec to forma budowania kontaktu i bliskości z dziećmi oraz rodziną. Na wydarzenie Laboratorium Innowacji Społecznych zaprasza rodziców z dziećmi w różnym wieku. Dodatkowo wszystkich chętnych do podzielenia się fotografią swoich pociech prosi o przesłanie kilku zdjęć (tych z wczesnego okresu oraz aktualnych) na adres mailowy: iwona@gucie.pl. Stworzona z nich zostanie prezentacja na cześć Uczestników tego niezwykłego wieczoru, która zostanie zaprezentowana w trakcie balu.

Kolor wcześniaka to fiolet i dlatego każdy powinien mieć jakiś fioletowy akcent ubioru.

W programie wydarzenia są liczne konkursy z nagrodami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona (30 miejsc). Obowiązują zapisy.
Termin: 17 listopada (piątek) w godz. 17.00 - 19.00 
Miejsce: Pracownia Laboratorium Innowacji Społecznych PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony przystanku Gdynia Redowo.