SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Strefa Naukowca - warsztaty z kreowania wizerunku

Opis alternatywny 2017/piotr bucki.jpg
Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Przedsiębiorczość Pomorski Park Naukowo-Technologiczny - Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 wydarzenie archiwalne - Wstęp wolny

Ethos, Pathos, Logos – oto 3 czynniki, które wpływają na to, jak są odbierane nasze komunikaty. 3 czynniki, przez pryzmat których będą oceniane nasze prezentacje, pomysły i… my sami. O tym, jak budować markę specjalisty, eksperta i naukowca podczas warsztatu opowie Piotr Bucki. Wykaże również, że słowa to więcej niż 7% w komunikacji, że używamy więcej niż 10% mózgu i pokaże czego możemy nauczyć się od Demostenesa i Arystotelesa.

Warsztaty z Piotrem Buckim to solidna dawka wiedzy na temat budowania wizerunku i komunikacji oparta na psychologii poznawczej i nauce, a nie pseudo-faktach czy bieda-coachingu. 

Prowadzący: Piotr Bucki. Prowadzi szkolenia oraz coachingi dla liderów i menedżerów w zakresie technik wzmacniania przekazu oraz perswazji w wystąpieniach publicznych. Specjalizuje się w zagadnieniach tworzenia efektywnych prezentacji biznesowych z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi komunikacji wizualnej opartych na psychologii poznawczej.

Warsztaty skierowane są wyłącznie do pracowników naukowych i autorów wynalazków. Wstęp: wolny, liczba miejsc ograniczona, wymagana rejestracja: https://strefanaukowca6.evenea.pl/