SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Granty na rozwój eksportu – spotkanie informacyjne

Opis alternatywny 2017/pomorski broker eksportowy.jpg
Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Przedsiębiorczość Pomorski Park Naukowo-Technologiczny - Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 wydarzenie archiwalne - Wstęp wolny

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego konkursu grantowego dla firm w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Spotkanie odbędzie się w środę 13 września 2017 r. o godz. 10.00 w PPNT Gdynia. 

Obowiązuje rejestracja na stronie www.arp.gda.pl.

11 września rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów polegających na udziale przedsiębiorstw indywidualnych oraz grup przedsiębiorstw w międzynarodowych targach i innych wydarzeniach gospodarczych przyczyniających się do wzrostu eksportu firm poprzez wejście na nowe rynki zbytu.

Dla kogo granty?
Konkurs grantowy skierowany jest do:
- mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw realizujących projekty indywidualnie
- podmiotów działających na rzecz MŚP, przy czym ostatecznymi odbiorcami wsparcia mogą być jedynie mikro-, mali i średni przedsiębiorcy
Z grantów mogą skorzystać firmy, które dążą do zwiększenia udziału w rynkach zagranicznych, dysponujące potencjałem eksportowym, tj. posiadające produkt lub usługę zdolną do konkurowania na rynkach zagranicznych oraz środki finansowe w kwocie niezbędnej do uzupełnienia dofinansowania projektu (wkład własny).

Na co?
Dofinansowanie uzyskają projekty polegające na udziale firm w międzynarodowych targach, wystawach, misjach gospodarczych oraz innych imprezach o charakterze gospodarczym.