Obserwatorium Zmian

O harmonii ciała i ducha w InfoBoxie

Izabela Ryska
Gdynia InfoBox zaprasza na bezpłatne wydarzenie pt. "Harmonia ciała i ducha", które poprowadzi Izabela Ryska, biotechnolog leków i laureatka Konkursu Gdyński Biznesplan 2017. Spotkanie odbędzie się 25 marca 2018 roku, o godzinie 12.30.

Izabela Ryska ścieżkę zawodową związała z tworzeniem naturalnych kosmetyków. Pierwszymi kosmetykami, które opracowała są świece do masażu, które po zapaleniu zamieniają się w ciepły olejek roślinny do ciała. To właśnie ten projekt "Świece do masażu i aromaterapii" zwyciężył w Gdyńskim Biznesplanie 2017 w kategorii Open.

Podczas wydarzenia po raz pierwszy zostaną przedstawione cztery nowe kosmetyki naturalne z kolekcji inspirowanej Pomorzem i miastem Gdynia. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić działanie tych kosmetyków na własnej skórze. Będzie można również skorzystać z peelingu i masażu dłoni, wykonanego świecami do masażu. Uczestnicy dowiedzą się również jak dbać i pielęgnować skórę wiosną, a także poczęstować się zdrowymi i smacznymi przekąskami.

Zapraszamy również rodziców z dziećmi od 4 roku życia, które podczas spotkania będą miały zapewnioną opiekę. Nauczą się robić musujące babeczki do kąpieli. Każde dziecko zrobi dla siebie taką babeczkę i zabierze ją ze sobą do domu.

10% ze sprzedaży kosmetyków będzie przekazane Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, działającej na rzecz ochrony najmłodszych przed krzywdzeniem, a także zminimalizowania konsekwencji, jakie niesie ze sobą doświadczenie przemocy. Fundacja dużą uwagę przywiązuje też do wspierania rodziców – aby dzieci mogły od nich dostać jak najlepszą opiekę i wychowanie.

AGENDA:
12.30 Rejestracja gości
13.00 - 13.15 Uroczyste przywitanie gości. Kilka słów o pasji, marzeniach i drodze do nowej kolekcji kosmetyków.
13.15 - 14.30 Chwila relaksu. Testowanie kosmetyków, masaż dłoni, kawa, herbata, zdrowe przekąski, owoce.
14.30 - 15.00 Zakończenie eventu + NIESPODZIANKA :)

Niestety, ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Gdynia InfoBox
OBSERWATORIUM ZMIAN
ul. Świętojańska 30
81-372 Gdynia

Godziny otwarcia:
PN-PT 10.00-19.00
SOB 11.00-18.00
ND 11.00-16.00
  • a
  • a
  • a
  • a