Obserwatorium Zmian

Dolina rzeki Kaczej i Mały Kack - wystawa fotografii

Dolina rzeki Kaczej i Mały Kack
Gdynia InfoBox oraz Stowarzyszenie "Gdyński Klub Turystyki" zapraszają na wystawę fotograficzną pn. "Dolina rzeki Kaczej i Mały Kack", autorstwa Haliny Pałgan.

Wystawa fotograficzna "Dolina rzeki Kaczej i Mały Kack" inauguruje prace nad dużym projektem "Monografia rzeki Kaczej i potoku Źródło Marii". Celem tego projektu jest przywrócenie tych cieków wodnych mieszkańcom Gdyni jako miejsce spacerów, rekreacji i wypoczynku. Zespół specjalistów z wielu dziedzin m.in. ichtiologia, ornitologia, hydrologia, biologia, geografia, turystyka, sport, rekreacja, ekologia podejmuje się wielkiego wyzwania jakim jest zbadanie i opisanie pod wieloma aspektami rzeki Kaczej i potoku Źródła Marii i ich najbliższej okolicy.

Autorką wszystkich prac jest Halina Pałgan, mieszkanka, fascynatka i radna dzielnicy Mały Kack, absolwentka gdyńskiego Liceum Sztuk Plastycznych w Orłowie oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Fotografia od zawsze jest jej i zawodem i pasją.

Głównym celem działania Gdyńskiego Klubu Turystyki jest propagowanie atrakcji turystycznych Gdyni wśród jej mieszkańców i odwiedzających gości.

Wystawę będzie można oglądac w dniach 28 maja - 12 czerwca 2018 rokiu.Gdynia InfoBox
OBSERWATORIUM ZMIAN
ul. Świętojańska 30
81-372 Gdynia

Godziny otwarcia:
PN-PT 10.00-19.00
SOB 11.00-18.00
ND 11.00-16.00