Kontakt z Referatem Relacji z Mediami

Kontakt z Referatem Relacji z Mediami

Referat Relacji z Mediami Urzędu Miasta Gdyni:

Agnieszka Janowicz - zastępca naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej i Informacji, pok 202, tel. 58 66 88 125, a.janowicz@gdynia.pl

Agata Grzegorczyk - rzecznik prasowy, pok. 206, tel. 58 66 88 127, mob. 603 980 662, rzecznik@gdynia.pl

Małgorzata Omachel-Kwidzińska - zastępca rzecznika prasowego, główny specjalista, pok. 202, tel. 58 66 88 126, mob. 695 445 150, m.omachel@gdynia.pl

Agnieszka Wołowicz - inspektor, pok. 203, tel. 58 66 88 106, a.wolowicz@gdynia.pl

Karolina Szypelt - inspektor, pok 201, tel. 58 66 88 128, k.szypelt@gdynia.pl

Marta Jaszczerska -
podinspektor, pok 201, tel. 58 66 88 108, m.jaszczerska@gdynia.pl

Magdalena Czernek -
podinspektor, pok 201, tel. 58 66 88 108, m.czernek@gdynia.pl

Arleta Bolda-Górna -
inspektor, pok 203, a.bolda-gorna@gdynia.pl

Jan Ziarnicki -
młodzszy referent, pok 203, tel. 58 668 81 05, j.ziarnicki@gdynia.pl

Kamil Złoch -
inspektor, pok 201, k.zloch@gdynia.pl

Paweł Jałoszewski -
podinspektor, pok. 204, tel. 58 66 88 129, p.jaloszewski@gdynia.pl

Dorota Nelke - główny specjalista, pok. 208, tel. 58 66 88 203, d.nelke@gdynia.pl

Michał Kowalski -
inspektor, pok. 208, tel. 58 66 88 203, m.kowalski@gdynia.pl


Dane adresowe:
Referat Relacji z Mediami Urzędu Miasta Gdyni
al. Marsz. Piłsudskiego 52/54
81-382 Gdynia
II piętro, pok. 201 - 204 i 208

tel. (+48) 58 66 88 125, 58 66 88 126, 58 66 88 127, 58 66 88 128, 58 66 88 129, 58 66 88 105, 58 66 88 106, 58 66 88 108, 58 66 88 203
fax (+48) 58 620 30 86

e-mail: rzecznik@gdynia.pl, ratusz@gdynia.pl, internet@gdynia.pl