Archiwum zaproszeń

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Zapraszamy na pierwszą w tym roku konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 8 stycznia o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30).

Zaprezentowane zostaną następujące tematy:
– O wynikach konsultacji społecznych w sprawie zmiany organizacji ruchu na Grabówku opowie Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.
 
– Do udziału w tegorocznej edycji konkursu Gdyński Biznesplan, w zmienionej formule, zachęci Beata Grzegorska z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

– Wszystkie niezbędne informacje (i nie tylko) na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdyni przekażą Iwona Walkusz z Teatru Miejskiego w Gdyni, w którym odbędzie się licytacja z udziałem prezydenta Gdyni, Marek Radyko i Jakub Ubych ze Stowarzyszenia In Gremio  oraz Tomasz Zapadko, szef sztabu grającego w gdyńskiej YMCA.

- Projekt Gdynia Reaktywacja i najnowszą publikację Teatru Gdynia Główna przedstawi Grzegorz Kujawiński, rzecznik prasowy TGG.

– Na spotkanie z Ameryką Łacińską i superbohaterem Ernestem Malinowskim  zaprosi Aleksandra Sosnowska-Serek z Muzeum Emigracji.

– Do udziału w Gdyńskich Warsztatach Podróżniczych z Moniką Witkowską, znaną podróżniczka i dziennikarką namawiać będą Agnieszka Krasińska z Referatu Promocji i PR Urzędu Miasta Gdyni oraz Marcin Stencel z Hufca ZHP Gdynia.
 
Do zobaczenia!