Zakłócenia w dostawie zimnej wody w nocy z 21 na 22 listopada w dzielnicach Karwiny, Wielki Kack, Dąbrowa, Dąbrówka Zakłócenia w dostawie zimnej wody w nocy z 21 na 22 listopada w dzielnicach Karwiny, Wielki Kack, Dąbrowa, Dąbrówka
Co Nowego

Zapisy na trening siatkarski z... Marcinem Możdżonkiem

Opis alternatywny

14.07.2015 r.

Trening siatkarski z Marcinem MożdżonkiemW 2015 roku środkowy reprezentacji Polski odwiedzi cztery miasta. Jednym z nich będzie Gdynia, gdzie zakończy się czwarta edycja treningów siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem 2015. Po raz pierwszy zajęcia przeniosą się z hali na plażę. W sobotę 25 lipca o godzinie 10.30 na plaży Gdynia Śródmieście z Marcinem trenować będą mogły dzieci i młodzież w wieku 12 - 16 lat. Rozpoczęły się zapisy.


Zajęcia osobiście poprowadzi Marcin oraz zaproszeni goście, zajmujący się zawodowo siatkówką halową i plażową. Całą imprezę zakończy Pojedynek Gigantów, w którym zmierzą się drużyna Marcina z drużyną Volvo Gdynia Sailing Days. Jak co roku, nie zabraknie sportowych emocji, rozmów z trenerami i świetnej zabawy.

Ideą treningów jest propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzacja siatkówki. W każdym treningu może uczestniczyć maksymalnie 130 dzieci i młodzieży. Jedynym kryterium wyboru uczestników, poza koniecznością spełnienia wymogu wiekowego, jest kolejność zgłoszeń. Treningi mają charakter otwarty zarówno dla uczestników, jak i publiczności. Zapisów na treningi można dokonać za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie http://www.fundacja-caf.pl/. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailem.