Co Nowego

WordUp Trójmiasto #7 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia

Opis alternatywny

10.01.2017 r.

W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia szykuje się prawdziwa gratka dla blogerów ale nie tylko. W sobotę 14 stycznia 2017 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie, którego tematem będzie WordPress. Wstęp na wydarzenie jest wolny po uprzedniej rejestracji.

 

WordUp to spotkania społeczności WordPressa (system zarządzania treścią zaprojektowany głównie do obsługi blogów), które odbywają się na całym świecie. Są one skierowane do twórców (developerów) jak i osób korzystających z systemu na co dzień - blogerów i marketingowców.

Podczas 7 spotkania pasjonatów WordPressa w Gdyni odbędą się wykłady ekspertów, którzy odkryją przed uczestnikami tajemnice systemu.  W programie wydarzenia przewidziano takie tematy jak:

- Motywy WordPress z wykorzystaniem preprocesorów CSS: SAAS (Piotr Szarmach).

Prezentacja dotycząca preprocesorów CSS, rozwiązań dostępnych na rynku i korzyści z używania ich w WordPressowych (i nie tylko) projektach. Wszystko podane w łatwej formie od podstaw wraz z praktycznymi przykładami na żywo.

 

- Przydatne .htaccess (Arkadiusz Stęplowski)

Prelekcja o tym, czym jest i za co odpowiada .htaccess. Zostanie zaprezentowany przykład wzbogacenia domyślnego pliku .htaccess o zabezpieczenia dedykowane WordPressowi oraz poprawiające szybkość ładowania strony.

 

- WooCommerce - najczęściej zadawane pytania (Maciej Swoboda)

Element programu, który daje możliwość zgłoszenia tematów przez użytkowników WooCommerce. Wybrane zagadnienia, wskazane przez uczestników podczas rejestracji na wydarzenia, zostaną szczegółowo omówione na spotkaniu.

 

Wstęp na WordUp Trójmiasto #7 jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie rejestracja poprzez stronę http://worduptricity7.evenea.pl/


Sobota 14 stycznia, godz. 16.00-19.00
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, sala A (kinowa).