Zmuda-Trzebiatowski Zygmunt

E-mail: biuro_rady_miasta@gdynia.pl
Dyżury: Po uzgodnieniu telefonicznym 502 153 888 lub 58 668 87 70
Komisje: -
Okręg wyborczy: Okręg nr 2 (Cisowa, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo)
Pozostałe funkcje:

urodzony 1974 r.
absolwent SP 31, VI LO, a następnie Wydziału Prawa i Administracji UG, ukończył także studia podyplomowe "Szkoła Mówców".

Radny Miasta Gdyni nieprzerwanie od 1998 roku,  pięciokrotnie wybierany z okręgu Chylonia, Cisowa, Pustki Cisowskie - Demptowo. Przez 8 lat przewodniczył Komisji Oświaty RM, przez kolejnych osiem – Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska RM.

Po ukończeniu studiów, jako świeżo upieczony magister nauk prawnych, po udanej kampanii po parlamentu zyskał zaufanie Franciszki Cegielskiej, która powierzyła mu prowadzenie swojego biura poselskiego. Późniejsza praca to już sektor prywatny, między innymi prowadzenie działów marketingu w dwóch wyższych uczelniach niepublicznych, funkcja asystenta prawnego zarządu oraz pełnomocnika ds. badań rynkowych w firmie IT, potem kierownika działu marketingu w jednym z największych trójmiejskich biur nieruchomości, a ostatnie lata – dyrektora sprzedaży i kierownika ogólnopolskiego projektu szkoleniowego w firmie Morizon S.A. Przez kilka lat prowadził także własną działalność, przede wszystkim zorientowaną na szkolenia, wykłady (w tym na studiach podyplomowych), organizację imprez plenerowych.

Jest czynnym instruktorem Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, od wielu lat działa w Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska", wspierającym Polaków na Kresach, jest członkiem Zrzeszenia Kaszubsko- Pomorskiego. Jest Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi.

Jest człowiekiem relacji i dialogu. Lubi rozmawiać z ludźmi, poznawać ich poglądy i uczyć się od nich. Jest przekonany, że istotą samorządu jest dojrzały dialog, a nie – prezentowanie stanowisk. Uważa, że radny ma nie tylko pracować dla mieszkańców, ale z nimi.

Od 2012 roku koordynuje miejską politykę rowerową.

Lubi wędrówki po górach, dobrą lekturę, ma szerokie zainteresowania muzyczne.
Żonaty: żona Magdalena, córki: Alina i Agata.


Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Mariola Orlik
Wprowadził informację: Michał Kowalski
Ostatnio zmodyfikował: Michał Kowalski
Data wytworzenia informacji: 02.12.2014
Data udostępnienia informacji: 13.03.2017
Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017
Data aktualizacji Czynność Osoba
13.09.2017 13:41 Korekta Michał Kowalski
20.03.2017 14:23 Aktualizacja treści Katarzyna Manikowska
14.03.2017 12:40 Korekta Michał Kowalski