Szadziul Beata

Nr telefonu: 695 442 101
E-mail: beataszadziul@wp.pl
Dyżury: każdy czwartek, godz. 15.00-17.00, pok. 104 UM – po wcześniejszym umówieniu się pod nr tel. 695 442 101
Każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00-18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy Mały Kack - SP 13 ul. Halicka 8.
W siedzibach Rad Dzielnic Wielki Kack, Dąbrowa i Karwiny po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym 58 66 88 770
Komisje: Komisja Budżetowa
Komisja Polityki Rodzinnej, Pomocy Społecznej i Zdrowia
Komisja Kultury
Okręg wyborczy: Okręg nr 5 (Dąbrowa, Karwiny, Mały Kack, Wielki Kack)
Pozostałe funkcje: Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdyni, 
Pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdyni ds. Polityki Rodzinnej (od stycznia 2013 r.)

Współautorka programu Gdynia Rodzinna. W 2013 r. w ramach realizacji założeń programu: wprowadzono karty Gdynia Rodzinna i Gdynia Rodzinna Plus; wprowadzono projekty: Gdyńskie Kluby Rodzica, Gdyński Dzień rodzeństwa, Teatr dla rodzica, Rodzinne kibicowanie, Rodzinne Spacery po Gdyni, Rodzinny Turniej Przygodowy, Samochodowy Rajd Matek po Gdyni; Gdynia na Fali wraz z kampanią Bezpiecznie na wodzie, Książeczki Gdynieczki, Broszurka dla mamy i taty, Dystrybutornia pomysłów, Spotkania rodzinne. Rozszerzono obchody urodzin miasta - Urodzinowy Bal Rodzinny. Powstał logotyp Gdynia - Dziecko na pokładzie oraz opaska „Telefon do Opiekuna”. Zrealizowano pierwszą gdyńską premier dla dzieci „Rybki. Historia gdyńskiej miłości”. Powstała strona internetowa programu www.gdyniarodzinna.pl.

Międzynarodowo:
Przedstawicielka miasta Gdynia w europejskiej sieci miast Cities for children. Członki grupy roboczej ds. Partycypacji i dialogu międzypokoleniowego (Participation and generation dialog).
Reprezentuje miasto w spotkaniach Association of Cities Awarded European Prize prezentując dokonania miasta Gdynia.

Jako radna miasta:
Zaangażowana w „psie tematy”: współautorka pomysłu na Psią plażę i Stefę dla psów na Kolibkach. Zaangażowana politykę dot. osób niepełnosprawnych oraz w tematy dot. wyrównywania szans – jako wolontariusz dwukrotnie brała udział w projekcie Gdynia dla wszystkich. Koordynowała I kadencję Młodzieżowej Rady Miasta. Współautorka projektu Budżetu Obywatelskiego i zaangażowana w projekty mające na celu zwiększenie kompetencji Rad Dzielnic, z którymi stale współpracuje przy rozwiązywaniu codziennych spraw mieszkańców. Koordynowała tworzenie raportu z realizacji zadań samorządowych przez miasto Gdynia w kontekście budżetu równych szans. Lobbuje wprowadzenie rozwiązań na rzecz promocji rękodzieła w mieście.

Życiorys prywatny:
ur. 1975 r., Mąż Marcin i dwie córki: Zuzanna i Pola.

Życiorys zawodowy:
Absolwentka II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni, później Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra Politologii, specjalizacja socjalno-samorządowa. Ukończyła studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu na kierunku Zarządzanie w oświacie.

Pracowała jako specjalista ds. marketingu w firmie Image Silver, w Referacie Informacji i Analiz Gospodarczych w Wydziale Polityki Gospodarczej UM Gdańska.

Od lutego 2007 do kwietnia 2014 r. była koordynatorem projektów w Fundacji Marka Kamińskiego, gdzie od 2009 pełniła obowiązki Dyrektora Biura Wypraw. Najważniejszym osiągnięciem był trzyletni projekt "Nadzieja dla serc" dotyczący wsparcia dzieci z wadami i chorobami serca, który zakończył się ważną publikacją wspierającą rodziców w opiece nad dziećmi chorymi. Tworzyła z Fundacją jako koordynator projekt Obozy Zdobywców Biegunów – obozy motywacyjne dla dzieci niepełnosprawnych, przewlekle chorych i zagrożonych wykluczeniem.

Działalność społeczna:
W latach 1983-1995 harcerka 37 GDH Biedronki. Przez wiele lat prowadziła zastęp zuchów. Od 2002 do 2010 r. w Radzie Dzielnicy Mały Kack - wiceprzewodnicząca przez dwie kadencje Rady. 

Zainteresowania, hobby
wolontariat, taniec, a szczególnie rytmy latynoskie, żeglarstwo, kino, a także podróże z namiotem w towarzystwie najbliższej rodziny.

Strona www: http://beataszadziul.pl/


Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Mariola Orlik
Wprowadził informację: Michał Kowalski
Ostatnio zmodyfikował: Michał Kowalski
Data wytworzenia informacji: 02.12.2014
Data udostępnienia informacji: 13.03.2017
Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017
Data aktualizacji Czynność Osoba
13.09.2017 13:35 Korekta Michał Kowalski
29.05.2017 14:45 Korekta Michał Kowalski
29.05.2017 14:32 Korekta Michał Kowalski
14.03.2017 12:34 Korekta Michał Kowalski