Kieszek Andrzej

Nr telefonu: 604 941 960
E-mail: biuro_rady_miasta@gdynia.pl
Dyżury: w Radzie Dzielnicy Chwarzno-Wiczliono (Zespół Szkół nr 15, ul. Jowisza 60) w 1 i 2 środę każdego miesiąca oraz po uzgodnieniu telefonicznym w dowolnym terminie.

Członek: Komisji Samorządności i Bezpieczeństwa oraz Komisji Budżetowej

Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Mieszkaniowej

Radny z okręgu: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino, Chwarzno, Wiczlino


Gdynianin od urodzenia (1952r.), absolwent II L.O. im. Adama Mickiewicza i Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej, ojciec trójki dorosłych dzieci, które mają już swoje cudowne pociechy. Przez 33 lata pracownik Stoczni Gdynia jako projektant instalacji elektrycznych, obecnie pracownik w stoczni Crist w dziale eksploatacji urządzeń elektronergetycznych, ponadto prowadzi działalność gospodarczą, jako doradca energetyczny zajmujący się termowizją.

Od 30 lat społecznik przy budowie infrastruktury Chwarzna, przez 2 kadencje przewodniczący Rady Dzielnicy Chwarzno Wiczlino, przez 3 kadencje Radny Miasta Gdyni, przewodniczący Komisji Statutowaj.

Współuczestniczył w budowie od podstaw oświetlenia ulic w całej dzielnicy, w realizacji nowej arterii Chwarznieńskiej, w decydowaniu o budowie ulic w systemie płyt yomb. W ostatnich 4 latach wykonano tą metodą nawierzchnię ponad 35 ulic w całym mieście. Także w mijającej kadencji wybudowano w Gdyni Zachód 11 km wodociągu i 19 km kanalizacji.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Mariola Orlik
Wprowadził informację: Michał Kowalski
Ostatnio zmodyfikował: Michał Kowalski
Data wytworzenia informacji: 02.12.2014
Data udostępnienia informacji: 14.03.2017
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017
Data aktualizacji Czynność Osoba
14.03.2017 12:07 Korekta Michał Kowalski