Informacja o wyniku naboru na dwa stanowiska od Referenta do Specjalisty w Dziale Zamówień Publicznych i Inwestycji

Gdyńskie Centrum Sportu informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na dwa stanowiska od Referenta do Specjalisty w Dziale Zamówień Publicznych i Inwestycji zostały wybrane:

Imię i nazwisko:

1. Eliza Zieleniewska, zamieszkała : Góra,
2. Iwona Prażmo, zamieszkała: Dębogórze,

Uzasadnienie

1)Pani Eliza Zieleniewska spełnia wymogi postawione w ogłoszeniu o naborze, posiada wymagane doświadczenie zawodowe związane z przygotowaniem i prowadzeniem procesu budowlanego. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się znajomością tematyki z zakresu sporządzania kosztorysów, przygotowywania ofert do przetargów oraz znajomością przepisów z zakresu zamówień publicznych. Jest osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakt z rozmówcą.
2)Pani Iwona Prażmo spełnia wymogi postawione w ogłoszeniu o naborze, posiada wymagane doświadczenie zawodowe związane z przygotowaniem i prowadzeniem procesu budowlanego. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się znajomością zadań związanych z budową, rozbudową i remontami budynków na każdym etapie realizacji projektu. Jest osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakt z rozmówcą.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Lucyna Szparagowska
Ostatnio zmodyfikował: Lucyna Szparagowska
Data wytworzenia informacji: 09.01.2017
Data udostępnienia informacji: 09.01.2017
Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017
Data aktualizacji Czynność Osoba
09.01.2017 14:58 Dodanie informacji Lucyna Szparagowska