Informacja o wyniku naboru na dwa stanowiska od Referenta do Inspektora w Dziale Promocji

Gdyńskie Centrum Sportu informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na dwa stanowiska od Referenta do Inspektora w Dziale Promocji zostały wybrane:


1) Magdalena Augustynowicz, zamieszkała: Gdynia
2) Magdalena Iwanowicz-Mongird, zamieszkała Gdańsk


Uzasadnienie dokonanego wyboru:

1) Pani Magdalena Augustynowicz spełnia wymogi postawione w ogłoszeniu o naborze, posiada wymagane wyższe wykształcenie na kierunku wychowanie fizyczne. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się znajomością tematyki z zakresu obsługi portali społecznościowych. Posiada umiejętności w zakresie kompleksowego zarządzania materiałami promocyjnymi, tworzenia materiałów prasowych i fotograficznych. Jest osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakt z rozmówcą.

2) Pani Magdalena Iwanowicz-Mongird spełnia wymogi postawione w ogłoszeniu o naborze, posiada wymagane wyższe wykształcenie na kierunku wychowanie fizyczne. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się znajomością tematyki z zakresu obsługi portali społecznościowych oraz doświadczeniem w organizowaniu imprez sportowych. Doskonale orientuje się w tematyce sportowej, a w szczególności w żeglarstwie. Jest osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakt z rozmówcą.

 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Lucyna Szparagowska
Ostatnio zmodyfikował: Lucyna Szparagowska
Data wytworzenia informacji: 11.01.2017
Data udostępnienia informacji: 11.01.2017
Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017
Data aktualizacji Czynność Osoba
11.01.2017 10:29 Dodanie informacji Lucyna Szparagowska