Rozstrzygnięcie konkursu na „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży oraz organizację imprez sportowych w 2017 r.”

Prezydent Miasta Gdyni
informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni" oraz „Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych" w 2017 roku.
 
Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1.      Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej - 91,2 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Jantar - 86,6 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1.      Uczniowski Klub Sportowy Galeon - 90,8 pkt;
2.      Wojskowy Klub Sportowy Flota - 90,2 pkt;
3.      Uczniowski Klub Sportowy Opty - 67 pkt;
4.      Uczniowski Klub Sportowy Omega - 41,2 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1.      Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki - 92,2 pkt;
2.      Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - 71 pkt;
3.      Gdyński Klub Koszykówki Arka SA - 63,8 pkt;
4.      Uczniowski Klub Sportowy Omega - 55,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację:
1.      Wojskowy Klub Sportowy Flota - 92,8 pkt;
2.      Klub Lekkoatletyczny Gdynia - 78,4 pkt;
3.      Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - 69 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1.      Stowarzyszenie Inicjatywa Arka - 90,4 pkt;
2.      Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska - 83 pkt;
3.      Arka Gdynia - Sportowa Spółka Akcyjna - 78 pkt;
4.      Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - 75,6 pkt;
5.      Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia - 64,2 pkt;
6.      Ognisko TKKF Checz - 59,8 pkt;
7.      Fundacja Sztorm - 52,6 pkt;
8.      Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 44,8 pkt.
9.      Uczniowski Klub Sportowy Iskra - 38,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1.      Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej - 81,2 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 63,2 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1.      Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - 72,6 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki - 66 pkt;
3.      Uczniowski Klub Sportowy Omega - 51,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach:
1.      Klub Sportowy Delfin - 89,8 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Siódemka - 66,8 pkt;
3.      Oddział PTTK Mar. Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej - 58,2 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1.      Rugby Club Arka Gdynia - 85,4 pkt.
2.      Wojskowy Klub Sportowy Flota - 60,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1.      Klub Sportowy Bombardier - 82,6 pkt;
2.      Klub Sportowy Maximus - 64,4 pkt
3.      Klub Sportowy Sako - 48,4 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:
1.      Wojskowy Klub Sportowy Flota - 91 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sztuk walki
1.      Karate Klub Gdynia - 70,2 pkt;
2.      Klub Karate Tradycyjnego - 57,2 pkt;
3.      Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do - 48,4 pkt;
4.      Pomorski Klub Karate Kyokushin - 45,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego:
1.      Uczniowski Klub Sportowy Orlik - 71 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
1.      Yacht Klub Polski Gdynia - 90,6 pkt;
2.      Miejski Klub Żeglarski Arka - 75,8 pkt;
3.      Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM - 55 pkt;
4.      Yacht Klub Stal Gdynia - 50,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:
1.      Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) - 81 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) - 73,8 pkt;
3.      Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) - 72,6 pkt;
4.      Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) - 66,8 pkt;
5.      Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) - 63,2 pkt;
6.      Klub Sportowy Badminton School ( badminton) - 56,8 pkt
7.      Uczniowski Klub Sportowy Active 10 Gdynia ( cheerleaders) - 48,4 pkt
8.      Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) - 46 pkt;
9.      Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) - 42,6 pkt;
10.  Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe) - 38 pkt;
11.  Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) - 37,6 pkt;
12.  Uczniowski Klub Sportowy Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) - 34,6 pkt;
13.  Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) - 32,6 pkt;
Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych:
1. Yacht Klub Polski Gdynia - Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacji do Mistrzostw Świata i Europy- 91,6 pkt;
2.  Yacht Klub Polski Gdynia -Organizacja regat żeglarskich Puchar YKP Gdynia - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy dla klasy Optimist - 87,6 pkt;
3.  Klub Sportowy Bombardier - Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża"- 82 pkt;
4.  Klub Lekkoatletyczny Gdynia-XXII Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana - 75,2 pkt;
5.  Wojskowy Klub Sportowy Flota - Otwarty Turniej w Rugby TAG o Puchar Prezydenta Miasta Gdynia - 68,8 pkt;
6.  In Gremio - Gdyńska Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta (edycja IV) - 65 pkt;
7.  Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki - Gdynia Mini Volley Cup 2017 z Gdyńską Akademią Siatkówki - 55pkt;
8. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - ALPAT VOLLEY - XI cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców - 51,2 pkt;
9. Wojskowy Klub Sportowy Flota - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich i Puchar Gdyni - 51,2 pkt;
10. Ognisko TKKF Checz Gdynia - Gdyńska Liga Podwórkowa - cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni - 44 pkt;
11. Gdyńska Akademia Tenisowa - Majówkowy turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego - 41,8 pkt;
12. Klub Sportowy Sako - Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni - 33,2 pkt;
13. Klub Sportowy Sako - Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni - 33,2 pkt;
14. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację - 33,2 pkt
15. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt - Liga strzelectwa sportowego" - 28 pkt;
  

Wykaz podmiotów,
którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 5685/17/VII/P  Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 31 stycznia 2017 r.:
 
1.  Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-19 lat kwota dotacji 40.000 zł.;
2.  Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kobiet kwota dotacji 7.800 zł.;
3.  Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 3.600 zł.;
4. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Majówkowy turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 1.600 zł.;
5. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20 kwota dotacji 16.000 zł
6. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.500 zł.;
7. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych U11 do U22 w 2017 kwota dotacji 35.000 zł;
8. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 52.975 zł;
9. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie kwota dotacji 10.000 zł;
10. In Gremio na zadanie: Gdyńska Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta (edycja IV) kwota dotacji 3.000 zł;
11. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 5.600 zł.;
12. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 3.500 zł.;
13. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 17.000 zł.;
14. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży - XXII Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana 22.04.2017 r.  kwota dotacji  5.000 zł.;
15. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w badmintonie kwota dotacji 4.000zł.;
16. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża" kwota dotacji 6.700 zł.;
17. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 26.000 zł.;
18. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 44.000zł.;
19. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu kwota dotacji 9.000zł.;
20. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 5.000 zł.;
21. Klub Sportowy Sako na zadanie: Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni kwota dotacji 1.500 zł.;
22. Klub Sportowy Sako na zadanie: Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni kwota dotacji 1.500 zł.;
23. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: ALPAT VOLLEY - XI cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców kwota dotacji 2.500 zł.;
24. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży (dziewcząt i chłopców) z terenu Gdyni w 2017 roku w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej kwota dotacji 15.000 zł.;
25. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 74.000zł.;
26. Oddział PTTK Marynarki  Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach kwota dotacji 10.000 zł.;
27. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 9.000zł.;
28. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa - cykl turniejów dla dzieci i młodzieży kwota dotacji 2.000 zł.;
29. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin kwota dotacji 3.400 zł.;
30. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Liga strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.000zł.;
31. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.800 zł.;
32. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 kwota dotacji 17.000 zł.;
33. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 27.000 zł.;
34. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U13 - U16 kwota dotacji 24.000 zł.;
35. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 22.500 zł.;
36. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 87.000 zł.;
37. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 33.000 zł.;
38.  Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 52.000zł.;
39.  Uczniowski Klub Sportowy Active 10 Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w sportach cheerleaders w 2017 r. kwota dotacji 3.800 zł.;
40.  Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację kwota dotacji 14.000 zł.;
41.  Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym  biegu na orientację kwota dotacji 1.450 zł.;
42.  Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 1.000 zł.;
43.  Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 10.000 zł.;
44.  Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 7.200 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 36.000zł.;
46.  Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 7.000 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 22.500 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów kwota dotacji 6.000 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki kwota dotacji 2.000 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 2.000zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 3.000 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 10.000zł.;
53. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego kwota dotacji 10.000 zł.;
54. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki i piłki nożnej  kwota dotacji 1.600 zł.;
55. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki kwota dotacji 2.800 zł.;
56. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 11.000 zł.;
57. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 12.000 zł.;
58. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Gdynia Mini Volley Cup 2017 z Gdyńską Akademią Siatkówki kwota dotacji 2.700 zł.;
59. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych - armwrestlingu kwota dotacji 1.700 zł.;
60. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 20.000 zł.;
61. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 22.000 zł.;
62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 20.000 zł.;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach kwota dotacji 5.500 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów kwota dotacji 5.200 zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 31.000 zł.;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 13.000 zł.;
67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich i Puchar Gdyni kwota dotacji 2.350 zł.;
68.  Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby, w tym rugby 7  kwota dotacji 3.000 zł.;
69.  Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Otwarty Turniej w Rugby TAG o Puchar Prezydenta Miasta Gdynia kwota dotacji 4.000 zł.;
70. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Organizacja regat żeglarskich Puchar YKP Gdynia - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy dla klasy Optimist kwota dotacji 7.200 zł.;
71. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacji do Mistrzostw Świata i Europy kwota dotacji 7.500 zł.;
72. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 89.000zł.;
73. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 17.000 zł.;
                                   

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Hanna Richert
Ostatnio zmodyfikował: Hanna Richert
Data wytworzenia informacji: 01.02.2017
Data udostępnienia informacji: 01.02.2017
Ostatnia aktualizacja: 01.02.2017
Data aktualizacji Czynność Osoba
01.02.2017 15:00 Dodanie informacji Hanna Richert