Rozstrzygnięcie konkursu na „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży oraz organizację imprez sportowych w 2016 roku”

Prezydent Miasta Gdyni
 
informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadania publicznego „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w 2016 roku"
  
  Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1.     Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej - 95 pkt;
2.     Uczniowski Klub Sportowy Jantar - 90,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1.     Uczniowski Klub Sportowy Galeon - 97 pkt;
2.     Wojskowy Klub Sportowy Flota - 79,4 pkt;
3.     Uczniowski Klub Sportowy Opty - 73,2 pkt.;
4.     Uczniowski Klub Sportowy Omega - 50,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1.     Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki - 84,2 pkt;
2.     Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - 80,2 pkt;
3.     Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. - 72 pkt;
4.     Uczniowski Klub Sportowy Omega - 50,2 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację:
1.     Wojskowy Klub Sportowy Flota - 95,2 pkt;
2.     Klub Lekkoatletyczny Gdynia - 79,8 pkt;
3.     Uczniowski Klub Sportowy  Azymut 45 - 69,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1.      Stowarzyszenie Inicjatywa Arka - 93,8 pkt;
2.      Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska - 89 pkt;
3.      Arka Gdynia - Sportowa Spółka Akcyjna - 85,6 pkt;
4.      Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - 85 pkt;
5.      Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia - 77,6 pkt;
6.      Fundacja Sztorm - 73,8 pkt;
7.      Uczniowski Klub Sportowy Iskra - 66 pkt;
8.      Ognisko TKKF Checz - 63,4 pkt;
9.      Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 63,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1.      Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej - 96,8 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 80,6 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1.      Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - 87 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Trefl - 81,2 pkt;
3.      Uczniowski Klub Sportowy Omega - 54,6 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach:
1.      Klub Sportowy Delfin - 98 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Siódemka - 78,8 pkt;
3.      Oddział PTTK Mar. Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej - 59,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1.     Rugby Club Arka Gdynia - 92,6 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1.      Klub Sportowy Bombardier - 90,6 pkt;
2.      Klub Sportowy Sako - 74 pkt;
3.      Klub Sportowy Maximus - 74 pkt.
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  strzelectwa sportowego:
1.     Wojskowy Klub Sportowy Flota - 95,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki
1.      Karate Klub Gdynia - 92 pkt;
2.      Klub Karate Tradycyjnego - 82,4 pkt;
3.      Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do - 74 pkt;
4.      Pomorski Klub Karate Kyokushin - 58,2 pkt.
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  tenisa stołowego:
1.      Uczniowski Klub Sportowy Orlik - 77 pkt.
 Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa:
1.      Yacht Klub Polski Gdynia - 97 pkt;
2.      Miejski Klub Żeglarski Arka - 91 pkt;
3.      Uczniowski Klub Żeglarski Opti CWM - 71,8 pkt;
4.      Yacht Klub Stal Gdynia - 70 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:
1.         Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) - 91,4 pkt;
2.          Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) - 84 pkt;
3.          Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) - 79 pkt;
4.          Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) - 76  pkt;
5.          Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) - 67,4 pkt;
6.          Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) - 67 pkt;
7.          Automobilklub Morski Klub Obywatelski (sport motorowy) - 62,8 pkt;
8.          Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia (rekreacja - w ramach projektu Akademia Młodych Sportowców) - 57 pkt;
9.          Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) - 55,4 pkt;
10.       Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe) - 53,4pkt;
11.       Uczniowski Klub Sportowy  Złoty Tur (armwrestling - siłowanie na ręce) - 53,4 pkt;
12.       Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia (rekreacja - koszykówka) - 52 pkt;
13.       Uczniowski Klub Sportowy  Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) - 52pkt;
14.       Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) - 51 pkt;
 
Organizacja w Gdyni imprez sportowych:
1.      Klub Sportowy Delfin Gdynia -VI Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium" - 93,2 pkt;
2.      Yacht Klub Polski Gdynia - Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist - 87,4;
3.      Uczniowski Klub Sportowy Galeon - Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży - Drużynowy Turniej Dzieci w judo - 85,6 pkt;
4.      Wojskowy Klub Sportowy  Flota - Organizacja imprez sportowych - Finał Ligi Młodzieżowej PZSS, Puchar Gdyni zawody w strzelaniach pneumatycznych - 85,4 pkt;
5.      Yacht Klub Polski Gdynia - Jesienny Puchar Gdyni - Mistrzostwa Okręgu w klasie Optimist - 85,2 pkt;
6.      Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - ALPAT VOLLEY - X cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców - 85 pkt;
7.      Klub Sportowy Bombardier - V Memoriał im. Brunona Bendiga - 77,8 pkt;
8.      Klub Sportowy Bombardier - IV Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka - 77,6pkt;
9.      Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2016 - 77,40 pkt;
10.    Wojskowy Klub Sportowy  Flota - XXIV Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i komandora Stanisława Filipiaka - 77 pkt;
11.    Yacht Klub Stal Gdynia - Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 - 76,8 pkt;
12.    Ognisko TKKF Checz Gdynia - Gdyńska Liga Podwórkowa - „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni - 75,6 pkt;
13.    Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - Organizacja imprez sportowych - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w sprinterskim biegu na orientację - 72,8 pkt;
14.    UKS Orlik - Organizacja dla dzieci i młodzieży XVII Otwartych Mistrzostw Gdyni w tenisie stołowym - 72,8 pkt;
15.    Wojskowy Klub Sportowy  Flota - Turniej szachowy o Puchar Prezesa WKS Flota Gdynia - 68pkt;
16.    Gdyńska Akademia Tenisowa Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego - 63,8 pkt;
17.    Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt - Organizacja imprez sportowych pt. "Liga strzelectwa sportowego" - 59,6 pkt;
18.    Uczniowski Klub Sportowy Chylonia  Organizacja imprez sportowych  pt. "Organizacja imprez sportowych  pt. "Plażówka pod dachem - V edycja" - 51 pkt.
 
Lista wniosków rekomendowanych przez Komisję:
 
1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 34.000 zł.;
2. Automobilklub Morski - Klub Obywatelski na zadanie: Szkolenie zawodników w sporcie kartingowym - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
3. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 7.800 zł.;
4. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.500 zł.;
5. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.400 zł.;
6. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 16.570 zł.;
7. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.500 zł.;
8. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowych U11 do U22 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 28.900 zł .;
9. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 55.000 zł.;
10. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 12.000 zł.;
11.Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 5.600 zł.;
12. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.500 zł.;
13. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 19.000 zł.;
14. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: IV Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
15. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 19.000 zł.;
16. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: V Memoriał im. Brunona Bendiga - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.300 zł.;
17. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania -  kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 38.000 zł.;
18. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: VI Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium" - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 6.400 zł.;
19. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu -  kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 9.000 zł.;
20. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 9.000 zł.;
21. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: ALPAT VOLLEY - X cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.400 zł.;
22. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 15.000 zł.;
23. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 70.000 zł.;
24. Oddział PTTK Marynarki  Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach- kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 10.000 zł.;
25. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.000 zł.;
26. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa - „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.000 zł.;
27. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.400 zł.;
28. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. "Liga strzelectwa sportowego" - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.200 zł.;
29. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.500 zł.;
30. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 20.000 zł.;
31. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 19.000 zł.;
32. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U13 - U16 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 24.250 zł.;
33. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 22.500 zł.;
34. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 75.000 zł.;
35. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 33.000zł.;
36. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 50.000 zł.;
37. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 14.000 zł.;
38. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Organizacja imprez sportowych - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w sprinterskim biegu na orientację - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.800 zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.000 zł.;
40. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci w ramach ogólnorozwojowych zajęć sportowo-rekreacyjnych realizowanych w ramach Projektu Akademia Młodych Sportowców - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. „Plażówka pod dachem - V edycja" - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 600 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu koszykówki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.300 zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 10.000 zł.;
44. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 7.000 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2016 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
46. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 35.500 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży „Drużynowy Turniej Dzieci w judo" - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.500 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 7.200 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 22.500 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 4.500 zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 4.390 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.000 zł.;
53. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
54. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 11.000 zł.;
55. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.300zł.;
56. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 10.000 zł.;
57. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Organizacja dla dzieci i młodzieży XVII Otwartych Mistrzostw Gdyni w tenisie stołowym- kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.800 zł.;
58. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.000 zł.;
59. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 17.000 zł.;
60. Uczniowski Klub Sportowy Trefl na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 12.000 zł.;
61. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych - armwrestlingu- kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.500 zł.;
62. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 18.000 zł.;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 21.500 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 20.000 zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 5.000 zł.;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 4.400 zł.;
67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 27.000 zł.;
68. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 11.000 zł.;
69. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Organizacja imprez sportowych - Finał Ligi Młodzieżowej PZSS, Puchar Gdyni zawody w strzelaniach pneumatycznych - kwota dotacji  wnioskowanej przez Komisję 3.400 zł.;
70. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Turniej szachowy o Puchar Prezesa WKS Flota Gdynia - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.700 zł.;
71. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXIV Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i komandora Stanisława Filipiaka - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.900 zł.;
72.  Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni - Mistrzostwa Okręgu w klasie Optimist - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.400 zł.;
73.  Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 4.500 zł.;
74.  Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 85.000 zł.;
75.  Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist, Europa, Laser - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 17.000 zł.;
76.  Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.700 zł.
 
 
Wykaz organizacji pozarządowych,
którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 4783/16/VII/P
 Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 21 czerwca 2016 r.:
 
 
1.  Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 34.000 zł.;
2.  Automobilklub Morski - Klub Obywatelski na zadanie: Szkolenie zawodników w sporcie kartingowym - kwota dotacji 3.000 zł.;
3. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.800 zł.;
4. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji 3.500 zł.;
5. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji 1.400 zł.;
6. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki - kwota dotacji 16.570 zł.;
7. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin - kwota dotacji 3.500 zł.;
8. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowych U11 do U22 - kwota dotacji 28.900 zł .;
9. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt - kwota dotacji 55.000 zł.;
10. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie - kwota dotacji 12.000 zł.;
11. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym - kwota dotacji 5.600 zł.;
12. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym - kwota dotacji 3.500 zł.;
13. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki - kwota dotacji 19.000 zł.
14. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: IV Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka - kwota dotacji 3.000 zł.;
15. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu - kwota dotacji 19.000 zł.;
16. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: V Memoriał im. Brunona Bendiga - kwota dotacji 3.300 zł.;
17. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania -  kwota dotacji 38.000 zł.;
18. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: VI Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium" - kwota dotacji 6.400 zł.;
19. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu -  kwota dotacji 9.000 zł.;
20. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu - kwota dotacji 9.000 zł.;
21. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: ALPAT VOLLEY - X cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców - kwota dotacji 3.400 zł.;
22. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji 15.000 zł.;
23. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji 70.000 zł.;
24. Oddział PTTK Marynarki  Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach- kwota dotacji 10.000 zł.;
25. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.000 zł.;
26. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa - „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni - kwota dotacji 2.000 zł.;
27. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin - kwota dotacji 3.400 zł.;
28. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. "Liga strzelectwa sportowego" - kwota dotacji 1.200 zł.;
29. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego - kwota dotacji 1.500 zł.;
30. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 - kwota dotacji 20.000 zł.;
31. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 19.000 zł.;
32. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U13 - U16 - kwota dotacji 24.250 zł.;
33. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej - kwota dotacji 22.500 zł.;
34. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 75.000 zł.;
35. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 33.000zł.;
36. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 50.000zł.;
37. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację - kwota dotacji 14.000 zł.;
38. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Organizacja imprez sportowych - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w sprinterskim biegu na orientację - kwota dotacji 1.800zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji 1.000 zł.;
40. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci w ramach ogólnorozwojowych zajęć sportowo-rekreacyjnych realizowanych w ramach Projektu Akademia Młodych Sportowców - kwota dotacji 3.000 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. „Plażówka pod dachem - V edycja" - kwota dotacji 600 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu koszykówki - kwota dotacji 1.300zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej - kwota dotacji 10.000 zł.;
44.Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.000 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2016 - kwota dotacji 3.000 zł.;
46. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji 35.500 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży „Drużynowy Turniej Dzieci w judo" - kwota dotacji 3.500 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.200 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej - kwota dotacji 22.500 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów - kwota dotacji 4.500 zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki - kwota dotacji 4.390 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji 2.000 zł.;
53. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji 3.000 zł.;
54. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji 11.000 zł.;
55. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej - kwota dotacji 1.300zł.;
56. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego - kwota dotacji 10.000 zł.;
57. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Organizacja dla dzieci i młodzieży XVII Otwartych Mistrzostw Gdyni w tenisie stołowym- kwota dotacji 1.800 zł.;
58. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki - kwota dotacji 2.000 zł.;
59. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania - kwota dotacji 17.000 zł.;
60. Uczniowski Klub Sportowy Trefl na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji 12.000 zł.;
61. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych - armwrestlingu- kwota dotacji 1.500 zł.;
62. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji 18.000 zł.;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji 21.500 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego - kwota dotacji 20.000 zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach - kwota dotacji 5.000 zł.;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów - kwota dotacji 4.400 zł.;
67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki - kwota dotacji 27.000 zł.;
68. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji 11.000 zł.;
69. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Organizacja imprez sportowych - Finał Ligi Młodzieżowej PZSS, Puchar Gdyni zawody w strzelaniach pneumatycznych - kwota dotacji  3.400 zł.;
70. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Turniej szachowy o Puchar Prezesa WKS Flota Gdynia - kwota dotacji 1.700 zł.;
71. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXIV Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i komandora Stanisława Filipiaka - kwota dotacji 2.900 zł.;
72. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni - Mistrzostwa Okręgu w klasie Optimist - kwota dotacji 3.400 zł.;
73. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist - kwota dotacji 4.500 zł.;
74. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji 85.000 zł.;
75. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist, Europa, Laser - kwota dotacji 17.000 zł.;
76. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 - kwota dotacji 2.700 zł.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Hanna Richert
Ostatnio zmodyfikował: Hanna Richert
Data wytworzenia informacji: 24.06.2016
Data udostępnienia informacji: 24.06.2016
Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016
Data aktualizacji Czynność Osoba
24.06.2016 11:46 Dodanie informacji Hanna Richert