Rozstrzygnięcie konkursu - „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2015 roku”

 
Prezydent Miasta Gdyni
na mocy zarządzenia nr 2401/15/VII/P z dnia 23 czerwca 2015 r.  przyznał dotacje na wspieranie realizacji zadania - „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2015 roku" niżej wyszczególnionym podmiotom:
L. p.
Nazwa organizacji
Przyznana
kwota dotacji
( w zł)
Nazwa zadania
  Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży:
1
Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna
40 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
2
Automobilklub Morski - Klub Obywatelski
4 000,00
Szkolenie zawodników w sporcie kartingowym
3
Fundacja Sztorm
18 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
4
Gdyńska Akademia Tenisowa
3 400,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego
5
Gdyński Klub Kyokushin - Kan Karate-Do
3 300,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
6
Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej
50 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
7
Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki
9 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie
8
Karate Klub Gdynia
5 400,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
9
Klub Karate Tradycyjnego
3 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
10
Klub Lekkoatletyczny Gdynia
15 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki
11
Klub Sportowy Bombardier
14 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu
12
Klub Sportowy Delfin Gdynia
37 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania
13
Klub Sportowy Maximus
6 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu
14
Klub Sportowy Sako
10 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu
15
Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat
15 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
16
Miejski Klub Żeglarski Arka
70 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
17
Oddział PTTK Marynarki Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej
13 000,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach
18
Ognisko TKKF Checz Gdynia
11 650,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
19
Pomorski Klub Karate Kyokushin
3 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin
20
Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt
1 000,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu strzelectwa sportowego
21
Rugby Club Arka Gdynia
20 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby
22
Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej
20 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
23
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia
17 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
24
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia
38 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
25
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska
65 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
26
Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45
10 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację
27
Uczniowski Klub Sportowy Chylonia
1 400,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu koszykówki
28
Uczniowski Klub Sportowy Chylonia
1 200,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej
29
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
14 800,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
30
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
10 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
31
Uczniowski Klub Sportowy Galeon
31 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
32
Uczniowski Klub Sportowy Iskra
15 550,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
33
Uczniowski Klub Sportowy Jantar
20 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
34
Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia
3 500,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów
35
Uczniowski Klub Sportowy Omega
8 300,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki
36
Uczniowski Klub Sportowy Omega
2 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
37
Uczniowski Klub Sportowy Opty
8 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
38
Uczniowski Klub Sportowy Orlik
1 800,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej
39
Uczniowski Klub Sportowy Orlik
10 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego
40
Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka
3 000,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki oraz lekkiej atletyki
41
Uczniowski Klub Sportowy Siódemka
10 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania
42
Uczniowski Klub Sportowy Trefl
13 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
43
Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur
2 500,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych - armwrestlingu
44
Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM
10 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
45
Wojskowy Klub Sportowy Flota
16 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
46
Wojskowy Klub Sportowy Flota
20 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki
47
Wojskowy Klub Sportowy Flota
3 300,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów
48
Wojskowy Klub Sportowy Flota
20 000,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego
49
Wojskowy Klub Sportowy Flota
3 900,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów
50
Wojskowy Klub Sportowy Flota
7 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego
51
Yacht Klub Polski Gdynia
81 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
52
Yacht Klub Stal Gdynia
19 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist, Europa, Laser
  Organizacja imprez sportowych:
1
Klub Sportowy Delfin Gdynia
4 000,00
V Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gdyńskie Delfinarium"
2
Klub Sportowy Bombardier
2 000,00
IV Memoriał im. Brunona Bendiga z udziałem ekipy zagranicznej
3
Klub Sportowy Bombardier
2 000,00
III Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka
4
Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat
3 000,00
ALPAT VOLLEY - Cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców
5
Miejski Klub Żeglarski Arka
4 000,00
Puchar Miasta Gdyni - eliminacje do Mistrzostw Świata Juniorów ISAF w kl. LAR, eliminacje do OOM w kl. LAS 4,7
6
Ognisko TKKF Checz Gdynia
1 000,00
„Gdynia Cup 2015" - Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt
7
Ognisko TKKF Checz Gdynia
1 000,00
„Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni
8
Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt
1 000,00
Organizacja imprez sportowych pt. "Liga strzelectwa sportowego"
9
Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45
1 300,00
Organizacja imprez sportowych - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację
10
Uczniowski Klub Sportowy Chylonia
 500,00
Organizacja imprez sportowych
pt. Streetball pod dachem
11
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
2 000,00
Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2015
12
Uczniowski Klub Sportowy Galeon
3 200,00
Drużynowy Turniej Dzieci w Judo
13
Uczniowski Klub Sportowy Orlik
1 500,00
Organizacja imprezy sportowej-  XVI Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym"
14
Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM
2 400,00
Organizacja regat żeglarskich -  Puchar Opti Gdynia dla klasy Optimist
15
Wojskowy Klub Sportowy  Flota
2 900,00
III Finał Ligi Młodzieżowej PZSS Puchar Gdyni Zawody w strzelaniach pneumatycznych
16
Yacht Klub Polski Gdynia
3 200,00
Międzynarodowe regaty - Puchar Trenerów dla klasy Optimist
17
Yacht Klub Polski Gdynia
2 600,00
Jesienny Puchar Gdyni Mistrzostwa Okręgu dla klasy Optimist
18
Yacht Klub Stal Gdynia
2 400,00
Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w kl. Optimist dla dzieci do lat 9
 
 Poniżej - Lista rankingowa ofert w/g oceny Komisji Oceniającej:
Nazwa zadania
Nazwa organizacji
Liczba punktów
Miejsce w rankingu w  poszczególnych  grupach zadań
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży:
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej
92,00
1
Uczniowski Klub Sportowy Jantar
86,50
2
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
Uczniowski Klub Sportowy Galeon
93,50
1
Wojskowy Klub Sportowy Flota
78,50
2
Uczniowski Klub Sportowy Opty
68,75
3
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki
Uczniowski Klub Sportowy Omega
53,00
1
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację
Wojskowy Klub Sportowy Flota
89,00
1
Klub Lekkoatletyczny Gdynia
83,25
2
Uczniowski Klub Sportowy  Azymut 45
70,25
3
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska
88,00
1
Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna
85,75
2
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia
82,75
3
Fundacja Sztorm
78,50
4
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia
71,75
5
Uczniowski Klub Sportowy Iskra
70,75
6
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
66,25
7
Ognisko TKKF Checz
64,75
8
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej
95,25
1
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
77,25
2
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat
84,75
1
Uczniowski Klub Sportowy Trefl
79,50
2
Uczniowski Klub Sportowy Omega
58,00
3
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach
Klub Sportowy Delfin
96,75
1
Uczniowski Klub Sportowy Siódemka
77,25
2
Oddział PTTK Mar. Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej
63,25
3
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby
Rugby Club Arka Gdynia
91,50
1
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki
Klub Sportowy Bombardier
87,25
1
Klub Sportowy Sako
78,00
2
Klub Sportowy Maximus
77,75
3
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  strzelectwa sportowego
Wojskowy Klub Sportowy Flota
93,25
1
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki
Karate Klub Gdynia
91,25
1
Klub Karate Tradycyjnego
83,00
2
Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do
77,00
3
Pomorski Klub Karate Kyokushin
54,50
4
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  tenisa stołowego
Uczniowski Klub Sportowy Orlik
79,25
1
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  żeglarstwa
Yacht Klub Polski Gdynia
95,25
1
Miejski Klub Żeglarski Arka
91,50
2
Yacht Klub Stal Gdynia
74,75
3
Uczniowski Klub Żeglarski Opti CWM
68,25
4
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji
Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie)
91,50
1
Wojskowy Klub Sportowy Flota
(tenis ziemny)
86,75
2
Automobilklub Morski Klub Obywatelski (sport motorowy)
77,00
3
Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy)
74,00
4
Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy)
73,25
5
Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny)
67,25
6
Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów)
66,50
7
Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka)
66,00
8
Uczniowski Klub Sportowy  Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce)
61,75
9
Uczniowski Klub Sportowy  Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa)
60,25
10
Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia (rekreacja - koszykówka)
59,00
11
Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia
(rekreacja -piłka siatkowa)
56,50
12
Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe)
56,00
13
Organizacja imprez sportowych :
Eliminacje do Mistrzostw Świata Juniorów ISAF w kl. LAR, eliminacje do OOM w kl. LAS 4,7
Miejski Klub Żeglarski Arka
93,00
1
V Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gdyńskie Delfinarium"
Klub Sportowy Delfin Gdynia
93,00
2
Drużynowy Turniej Dzieci w Judo
Uczniowski Klub Sportowy Galeon
87,75
3
Międzynarodowe regaty - Puchar Trenerów dla klasy Optimist
Yacht Klub Polski Gdynia
87,75
4
ALPAT VOLLEY - Cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców
Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat
86,75
5
 III Finał Ligi Młodzieżowej PZSS Puchar Gdyni Zawody w strzelaniach pneumatycznych
Wojskowy Klub Sportowy  Flota
86,25
6
Jesienny Puchar Gdyni Mistrzostwa Okręgu dla klasy Optimist
Yacht Klub Polski Gdynia
85,25
7
Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w kl. Optimist dla dzieci do lat 9
Yacht Klub Stal Gdynia
83,50
8
Organizacja regat żeglarskich -  Puchar Opti Gdynia dla klasy Optimist
Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM
83,50
9
IV Memoriał im. Brunona Bendiga z udziałem ekipy zagranicznej
Klub Sportowy Bombardier
77,75
10
III Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka
Klub Sportowy Bombardier
77,75
11
Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2015
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
77,75
12
Organizacja imprezy sportowej-  „XVI Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym"
Uczniowski Klub Sportowy Orlik
72,75
13
Organizacja imprez sportowych - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację
Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45
66,00
14
Gdyńska Liga Podwórkowa - „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni
Ognisko TKKF Checz Gdynia
58,75
15
„Gdynia Cup 2015" - Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt
Ognisko TKKF Checz Gdynia
58,75
16
Organizacja imprez sportowych pt. "Liga strzelectwa sportowego"
Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt
58,75
17
Organizacja imprez sportowych  pt. „Streetball pod dachem" 
Uczniowski Klub Sportowy Chylonia
51,25
18
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Hanna Richert
Ostatnio zmodyfikował: Hanna Richert
Data wytworzenia informacji: 25.06.2015
Data udostępnienia informacji: 25.06.2015
Ostatnia aktualizacja: 25.06.2015
Data aktualizacji Czynność Osoba
25.06.2015 12:59 Dodanie informacji Hanna Richert