Rozstrzygnięcie konkursu-„Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2012 roku”

 Prezydent Miasta Gdyni na mocy Zarządzenia Nr 7055/12/VI/P z dnia 3 lipca 2012 r. przyznał dotacje niżej wyszczególnionym podmiotom prowadzącym działalność pożytku publicznego na wspieranie realizacji zadania: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2012 roku:

L.p.Nazwa organizacjiPrzyznana kwota dotacji(w zł)Nazwa zadania
1Automobilklub Morski - KLUB OBYWATELSKI11 004Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sporcie kartingowym
2Fundacja SZTORM Gdynia20 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
3Gdyński Klub KYOKUSHIN-KAN KARATE-DO4 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
4Gdyński Klub Motorowy BAŁTYK25 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportu kartingowego i cross country
5Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki73 300Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki
6Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy NIEDŹWIADKI10 496Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie
7Karate Klub Gdynia5 300Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
8Klub Karate Tradycyjnego3 500Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
9Klub Sportowy DELFIN Gdynia25 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania
10Klub Sportowy MAXIMUS11 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu
11Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT27 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
12Klub Lekkoatletyczny Gdynia20 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki
13Miejski Klub Żeglarski ARKA45 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
14Młodzieżowy Klub Sportowy VISTAL ŁĄCZPOL GDYNIA30 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
15Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego4 500Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
16PTTK Zarząd Oddziału Marynarki Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej10 000Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach
17Rugby Club ARKA Gdynia20 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7
18Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej15 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
19Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA80 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
20Stowarzyszenie KAR-DO-SPÓJNIA20 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
21Stowarzyszenie Klub Sportowy BAŁTYK48 429Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
22Uczniowski Klub Sportowy AZYMUT 4513 650Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację
23Uczniowski Klub Sportowy CHYLONIA3 000Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej i  koszykówki
24Uczniowski Klub Sportowy CISOWA1 200Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
25Uczniowski Klub Sportowy CISOWA8 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
26Uczniowski Klub Sportowy CISOWA10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
27Uczniowski Klub Sportowy GALEON18 800Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
28Uczniowski Klub Sportowy ISKRA10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
29Uczniowski Klub Sportowy JANTAR15 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
30Uczniowski Klub Sportowy OMEGA6 700Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki
31Uczniowski Klub Sportowy OMEGA4 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
32Uczniowski Klub Sportowy OPTY9 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
33Uczniowski Klub Sportowy ORLIK3 000Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć  rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej
34Uczniowski Klub Sportowy ORLIK10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego
35Uczniowski Klub Sportowy SIEDEMNASTKA2 500Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej siatkówki oraz lekkiej atletyki
36Uczniowski Klub Sportowy SIÓDEMKA5 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania
37Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ11 300Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu
38Uczniowski Klub Sportowy TREFL19 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
39Uczniowski Klub Sportowy ZŁOTY TUR6 891Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych - armwrestlingu
40Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
41Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA5 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa
42Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA16 350Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki
43Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA11 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
44Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA20 000Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego
45Yacht Klub POLSKI  GDYNIA50 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
46Yacht Klub STAL Gdynia10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Laser Radial, ISA 407, Europa
47Yacht Klub STAL Gdynia15 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist A i B
48Klub Sportowy DELFIN Gdynia9 400II Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gdyńskie Delfinarium"
49Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT15 360Cykl ogólnopolskich turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców "ALPAT VOLLEY"
50Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT19 200Memoriał Roberta Gałkowskiego - Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorek i Juniorów Gdynia 2012
51Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia SHARKS1 900I Turniej Minikoszykówki Gdynia Sharks
52Uczniowski Klub Sportowy CHYLONIA4 280Organizacja imprez sportowych pt." Plażówka pod dachem"
53Uczniowski Klub Sportowy CISOWA9 800Halowe Turnieje CISOWA CUP 2012
54Uczniowski Klub Sportowy DWÓJKA4 354Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla gdyńskiej młodzieży
55Uczniowski Klub Sportowy DWÓJKA4 296Otwarty Turniej Piłki Siatkowej dla gdyńskiej młodzieży im. Prof. Tadeusza Brzeskiego
56Uczniowski Klub Sportowy GALEON11 090Drużynowy Turniej Dzieci w Judo
57Uczniowski Klub Sportowy ORLIK6 400XIII Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym
58Wojskowy Klub Sportowy FLOTA4 000Jubileuszowe XX Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci im. Wiesława Sawickiego
59Yacht Klub POLSKI  GDYNIA7 000Organizacja Regat Żeglarskich pn. " Otwarte Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w klasach 420, 29er, L'Equipe

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Katarzyna _Kohnke
Ostatnio zmodyfikował: Katarzyna Kohnke
Data wytworzenia informacji: 05.07.2012
Data udostępnienia informacji: 05.07.2012
Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012
Data aktualizacji Czynność Osoba
05.07.2012 07:54 Dodanie informacji Katarzyna Kohnke