Składy osobowe stałych komisji Rady Miasta

I. Komisja BUDŻETOWA

  1. Joanna Zielińska - przewodnicząca
  2. Andrzej Bień
  3. Stanisław Borski
  4. Paweł Brutel
  5. Kamil Góral
  6. Andrzej Kieszek
  7. Jarosław Kłodziński
  8. Ewa Krym
  9. Beata Szadziul   
  10. Maja Wagner
  11. Zygmunt Zmuda-Trzebiatowski

II. Komisja Samorządności Lokalnej
i Bezpieczeństwa

  1. Paweł Brutel - przewodniczący
  2. Sebastian Jędrzejewski - wiceprzewodniczący
  3. Michał Bełbot
  4. Andrzej Kieszek
  5. Elżbieta Sierżęga
  6. Paweł Stolarczyk
  7. Tadeusz Szemiot
  8. Maja Wagner

III. Komisja Gospodarki Komunalnej
i Ochrony Środowiska

  1. Kamil Góral - przewodniczący
  2. Elżbieta Sierżęga - wiceprzewodnicząca
  3. Michał Bełbot
  4. Andrzej Bień
  5. Stanisław Borski
  6. Sebastian Jędrzejewski
  7. Hanna Mazur
  8. Mariola Śrubarczyk-Cichowska

IV. Komisja Polityki Rodzinnej, Pomocy Społecznej i Zdrowia

  1. Beata Szadziul - przewodnicząca
  2. Marika Domozych - wiceprzewodnicząca
  3. Andrzej Bień
  4. Kamil Góral
  5. Bogdan Krzyżankowski
  6. Mariola Śrubarczyk- Cichowska
  7. Justyna E. Wróblewska
  8. Zygmunt Zmuda- Trzebiatowski

V. Komisja Oświaty

  1. Ewa Krym - przewodnicząca
  2. Danuta Styk - wiceprzewodnicząca
  3. Jarosław Kłodziński
  4. Dorota Płotka
  5. Marcin Wołek
  6. Justyna E. Wróblewska
  7. Zygmunt Zmuda- Trzebiatowski.

VI Komisja Polityki Gospodarczej i Mieszkaniowej

  1. Andrzej Kieszek, - przewodniczący
  2. Marcin Wołek - wiceprzewodniczący
  3. Ireneusz Bekisz
  4. Marika Domozych
  5. Bogdan Krzyżankowski
  6. Paweł Stolarczyk
  7. Danuta Styk
  8. Stanisław Szwabski

VII. Komisja Kultury

  1. Maja Wagner - przewodnicząca
  2. Stanisław Szwabski - wiceprzewodniczący
  3. Patryk Felmet
  4. Mirosława Król
  5. Ewa Krym
  6. Beata Szadziul
  7. Justyna E.Wróblewska
  8. Joanna Zielińska

VIII. Komisja Sportu

  1. Jarosław Kłodziński - przewodniczący
  2. Joanna Zielińska - wiceprzewodnicząca
  3. Ireneusz Bekisz
  4. Stanisław Borski
  5. Paweł Brutel
  6. Patryk Felmet
  7. Hanna Mazur

IX. Komisja Rewizyjna

  1. Stanisław Borski - przewodniczący
  2. Paweł Brutel
  3. Andrzej Kieszek
  4. Jarosław Kłodziński
  5. Dorota Płotka
  6. Mirosława Król
  7. Tadeusz Szemiot
  8. Marcin Wołek

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Mariola Orlik
Wprowadził informację: Katarzyna Manikowska
Ostatnio zmodyfikował: Michał Kowalski
Data wytworzenia informacji: 19.12.2014
Data udostępnienia informacji: 19.12.2014
Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017
Data aktualizacji Czynność Osoba
14.06.2017 15:36 Aktualizacja treści Michał Kowalski
13.06.2017 14:58 Korekta Michał Kowalski
13.06.2017 14:55 Korekta Michał Kowalski
21.07.2016 14:19 Aktualizacja treści Katarzyna Manikowska
23.03.2016 08:50 Aktualizacja treści Katarzyna Manikowska
19.12.2014 09:12 Dodanie informacji Katarzyna Manikowska