Składy osobowe stałych komisji Rady Miasta

SKŁADY OSOBOWE

STAŁYCH KOMISJI RADY MIASTA

STAN NA 23 marca 2016 r.

 

                                                Przewodnicząca:                    Joanna Zielińska

                                               Wiceprzewodniczący:            Andrzej Bień

                                               Wiceprzewodnicząca:            Beata Szadziul

                                               Wiceprzewodniczący:            Zygmunt Zmuda-Trzebiatowski

 


 

I. Komisja BUDŻETOWA

 

 

II. Komisja Samorządności Lokalnej
i Bezpieczeństwa

1. Paweł Brutel - przewodniczący

2. Sebastian Jędrzejewski - wiceprzewodniczący

3. Michał Bełbot

4.  Andrzej Kieszek

5. Elżbieta Sierżęga

6. Paweł Stolarczyk

7. Tadeusz Szemiot

8. Maja Wagner

 

III. Komisja Gospodarki Komunalnej
i Ochrony Środowiska

1)            Kamil Góral - przewodniczący

2)            Elżbieta Sierżęga - wiceprzewodnicząca

3)            Michał Bełbot

4)            Andrzej Bień

5)            Stanisław Borski

6)            Sebastian Jędrzejewski

7)            Hanna Mazur

8)            Mariola Śrubarczyk-Cichowska

 

IV. Komisja Polityki Rodzinnej, Pomocy Społecznej i Zdrowia

1.            Beata Szadziul - przewodnicząca

2.            Marika Domozych - wiceprzewodnicząca

3.            Andrzej Bień

4.            Kamil Góral

5.            Bogdan Krzyżankowski

6.            Mariola Śrubarczyk- Cichowska

7.            Justyna E. Wróblewska

8.            Zygmunt Zmuda- Trzebiatowski

 

V. Komisja Oświaty

1.      Ewa Krym - przewodnicząca

2.      Danuta Styk - wiceprzewodnicząca

3.      Jarosław Kłodziński

4.      Dorota Płotka

5.      Marcin Wołek

6.      Justyna E. Wróblewska

7.      Zygmunt Zmuda- Trzebiatowski

 


 

VI. Komisja Polityki Gospodarczej
i Mieszkaniowej

1.       Andrzej Kieszek, - przewodniczący

2.       Marcin Wołek - wiceprzewodniczący

3.       Ireneusz Bekisz,

4.       Marika Domozych,

5.       Bogdan Krzyżankowski,

6.       Paweł Stolarczyk,

7.       Danuta Styk,

8.       Stanisław Szwabski,

 

 

VII. Komisja Kultury

1.      Maja Wagner - przewodnicząca

2.      Stanisław Szwabski - wiceprzewodniczący

3.      Patryk Felmet

4.      Mirosława Król

5.      Ewa Krym

6.      Beata Szadziul

7.      Justyna E.Wróblewska

8.      Joanna Zielińska

 

VIII. Komisja Sportu

1. Jarosław Kłodziński - przewodniczący

2. Joanna Zielińska - wiceprzewodnicząca

3. Ireneusz Bekisz

4. Stanisław Borski

5. Paweł Brutel

6. Patryk Felmet

7. Hanna Mazur

 

IX. Komisja Rewizyjna

1.       Stanisław Borski - przewodniczący

2.       Paweł Brutel,

3.       Andrzej Kieszek,

4.       Jarosław Kłodziński,

5.        Dorota Płotka

6.       Mirosława Król.

7.       Tadeusz Szemiot,

   8.       Marcin Wołek,

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Mariola Orlik
Wprowadził informację: Katarzyna Manikowska
Ostatnio zmodyfikował: Katarzyna Manikowska
Data wytworzenia informacji: 19.12.2014
Data udostępnienia informacji: 19.12.2014
Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016
Data aktualizacji Czynność Osoba
21.07.2016 14:19 Aktualizacja treści Katarzyna Manikowska
23.03.2016 08:50 Aktualizacja treści Katarzyna Manikowska
19.12.2014 09:12 Dodanie informacji Katarzyna Manikowska