Podinspektor w Wydziale Kultury

Informacja o wyniku naboru na PODINSPEKTORA W WYDZIALE KULTURY 

Urząd Miasta Gdyni informuje o zakończeniu naboru na stanowisko PODINSPEKTORA W WYDZIALE KULTURY 

Adres: Urząd Miasta Gdyni, al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

Wyniki naboru:
Imię i nazwisko:         Natalia Osińska
Zamieszkała:               Sopot

Uzasadnienie: Pani Natalia Osińska jest absolwentką filologii polskiej i klasycznej na kierunku media interaktywne i widowiska. Obecnie kandydatka kończy Uniwersytet Gdański na kierunku teatrologia oraz jest w trakcie filologicznych studiów doktoranckich. Kandydatka posiada doświadczenie w pracy w dziedzinach związanych z upowszechnianiem i promocją kultury. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pani Osińska wykazała się znajomością wymaganych przepisów oraz umiejętnością tłumaczenia tekstu w języku angielskim. Kandydatka jest osobą dyspozycyjną, energiczną i samodzielną.
Pani Natalia Osińska wykazała się znajomością życia kulturalnego i środowiska artystycznego w regionie oraz znajomością Gdyni i Trójmiasta.

Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną, podczas której kandydaci prezentowały swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe, jak i w oparciu o test sprawdzający umiejętność tłumaczenia tekstu w języku obcym.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Violetta Sesiuk
Wprowadził informację: Dorota Kubalska-Krężel
Data wytworzenia informacji: 31.07.2017
Data udostępnienia informacji: 31.07.2017