Podinspektor w Wydziale Kadr i Szkoleń

Informacja o wyniku naboru na PODINSPEKTORA WYDZIALE KADR I SZKOLEŃ

Urząd Miasta Gdyni informuje o zakończeniu naboru na stanowisko PODINSPEKTORA W WYDZIALE KADR I SZKOLEŃ

Adres: Urząd Miasta Gdyni, al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

Wyniki naboru:
Imię i nazwisko:         Katarzyna Czaja
Zamieszkała:               Warszawa

Uzasadnienie: Komisja podjęła decyzję o wyborze pani Katarzyny Czaji. Spośród 5 osób uczestniczących w rozmowie kwalifikacyjnej pani Katarzyna Czaja okazała się najodpowiedniejszą kandydatką. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się wymaganą wiedzą zawodową oraz odpowiednim przygotowaniem i praktyką.

Pani Katarzyna Czaja ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzanie. Kandydatka posiada staż pracy związany z prowadzeniem naborów na wolne stanowiska w służbie cywilnej, prowadzeniem spraw doskonalenia zawodowego pracowników. Nabyta przez kandydatkę praktyka zawodowa, odpowiada zadaniom oczekującym na proponowanym stanowisku. Pani Katarzyna Czaja wykazała się komunikatywnością, umiejętnością analitycznego myślenia oraz interpretacji przepisów prawa.

Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej, jak i na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej podczas której kandydaci prezentowali swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Violetta Sesiuk
Wprowadził informację: Dorota Kubalska-Krężel
Data wytworzenia informacji: 30.08.2017
Data udostępnienia informacji: 30.08.2017