Podinspektor w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji - Referat Zwrotów i Odszkodowań

Informacja o wyniku naboru na PODINSPEKTORA W WYDZIALE GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I GEODEZJI – REFERACIE ZWROTÓW I ODSZKODOWAŃ

Urząd Miasta Gdyni informuje o zakończeniu naboru na PODINSPEKTORA W WYDZIALE GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I GEODEZJI – REFERACIE ZWROTÓW I ODSZKODOWAŃ

Adres: Urząd Miasta Gdyni, al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

Wyniki naboru:
Imię i nazwisko:         Gustaw Maj
Zamieszkały:              Gdańsk

Uzasadnienie: Komisja podjęła decyzję o wyborze pana Gustawa Maja. Spośród 4 kandydatów uczestniczących w rozmowie kwalifikacyjnej wybrany kandydat posiada najodpowiedniejsze kwalifikacje i predyspozycje osobowościowe.
Pan Gustaw Maj posiada wykształcenie wyższe administracyjne oraz historyczne. Kandydat posiada doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży nieruchomości, gruntów, dzierżawy, umów użyczenia, zamówień publicznych, które jest niezbędne do pracy na wskazanym stanowisku. Kandydat jest osobą komunikatywną, umiejącą odnaleźć się w trudnych sytuacjach zawodowych.

Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną, podczas której kandydaci prezentowali swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Violetta Sesiuk
Wprowadził informację: Dorota Kubalska-Krężel
Ostatnio zmodyfikował: Dorota Kubalska-Krężel
Data wytworzenia informacji: 31.07.2017
Data udostępnienia informacji: 31.07.2017
Ostatnia aktualizacja: 31.07.2017
Data aktualizacji Czynność Osoba
31.07.2017 13:28 Korekta Dorota Kubalska-Krężel
31.07.2017 13:25 Korekta Dorota Kubalska-Krężel